It is currently 02 Oct 2024, 22:29

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: Schimbare de culoare 156
PostPosted: 30 Oct 2009, 22:50 
Offline
User avatar

Joined: 18 Mar 2009, 23:33
Posts: 108
Car: 156 2.0 TS
Location: Bucuresti-Pantelimon
Am nevoie de ajutor membrilor acestui forum! Vreau sa schimb culoarea masinii din gri (argintiu) in gri (sobolan) si doream sa va intreb si rog sa postati o poza cu 156 in culoarea dorita daca exista si cum i-ar sta sa imi fac si eu o idee, sau daca poate sa fac cineva o poza modificata in Photoshop in culoarea dorita + cu jantele albe, as fii foarte recunoscator.Astept parerile voastre + poze sper. Seara Buna!

_________________
Italian Force 2.0 TS 155 CV Image


Top
   
PostPosted: 16 Nov 2009, 00:21 
Offline
User avatar

Joined: 04 Dec 2008, 00:23
Posts: 2935
Location: Bucuresti
poti sa te duci la un dealer alfa romeo sa vezi paleta de culori,cred ca e cel mai simplu,doar ca pentru 156 nu cred ca vei mai gasi asa ceva...

_________________
V E R O C U O R E S P O R T I V O


Top
   
PostPosted: 16 Nov 2009, 01:35 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
andrei4417 Quote:
Am nevoie de ajutor membrilor acestui forum! Vreau sa schimb culoarea masinii din gri (argintiu) in gri (sobolan) si doream sa va intreb si rog sa postati o poza cu 156 in culoarea dorita daca exista si cum i-ar sta sa imi fac si eu o idee, sau daca poate sa fac cineva o poza modificata in Photoshop in culoarea dorita + cu jantele albe, as fii foarte recunoscator.Astept parerile voastre + poze sper. Seara Buna!
Chiar ca ai nevoie de ajutor. Vad ca sa folosesti Search nu stii, asa ca hai sa te ajut eu, dar data viitoare cand vrei mura in gura, fara macar un search pe Google, ca sa nu mai zic de unul pe forum, nu o sa mai fiu asa de ... saritor.
http://forum.alfaclub.ro/viewtopic.php? ... 56&p=68574" onclick="window.open(this.href);return false;
Apropos, dat fiind ca nu suntem ghicitori in stele, nu prea avem de unde stii care este culoarea dorita de tine.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited