It is currently 21 Sep 2024, 00:36

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 910 posts ]  Go to page Previous 16 7 8 9 1037 Next
Author Message
PostPosted: 04 Dec 2009, 13:02 
Offline
User avatar

Joined: 29 Jul 2005, 16:13
Posts: 5510
Car: 156 - The Red Hawk
Location: Deutschland :)
Hai ca mai e inca valabila viza de Congo 2 luni -> let's flee away!

_________________
"The Red Hawk" - Alfa 156 1.9JTD 115CP
Alfa 147 2.0TS Selespeed
Fiat Punto 1.9 JTD 8v


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 13:31 
Offline
User avatar

Joined: 10 Mar 2006, 01:23
Posts: 1654
Car: Alfa Giulia 2.0T
Location: Vechiul Regat
In anul de gratie 2009, alegerile in Romania se joaca la impresia artistica intr-un stand-up comedy gretos! Eu nu dau 2 bani pe "distractia" de aseara. Pentru romani nu conteaza ce faci sau nu faci in 5 ani, Basescu fiind exemplul perfect. Nu a avut parghii? Saracu' :lol: Doar Serviciile, Procuratura, Ministerul justitiei, si in general ministerele guvernate de PDL, plus fortarea pana la rupere a atributiilor de presedinte timp de 5 ani (gen blochezi orice majoritate in Parlament pe motiv ca nu e aia care iti convine) . Are nevoie de mai mult decat atat? Mai tragem un referendum, doua, si gata. Nu avem nevoie de institutii , ci doar de un tatuc providential.
Stanga , Dreapta, Centru? Si daca nu e suficient agitam marota cu Vantu, Voiculescu, BAu-Bau, etc. Asezonam cu o vizita la Moscova, mogulii rusi care vin cu tancurile,etc . Omul e perfect la diversiuni, ameteste-i pe toti ca vii tu si faci ordine. Cu cine? aa, Boc, Udrea, Videanu, Berceanu, Ridzi.

_________________
Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0T
ex: Alfa Romeo 159 2.4 Mjet Nero Oceano
ex: Alfa Romeo 156 2.0 TS


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 13:32 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15245
Car: 115/960
Location: Bucuresti
valerica Quote:
un presedinte care vine cu un program, vine cu un guvern, are sustinere
valerica, e trist ca tineri ca noi, cu educatie, nu pot sa priveasca dincolo de aparente, ma astetpam sa tina vrajelile astea la batranii de la tara..
Nu vom avea un presedinte, vom avea o marioneta, un om pe care pana si oamenii din propriul partid il considera un prostanac. Va fi controlat si manipulat de anumite grupuri murdare din partidul care il promoveaza. Program, care program? Nu a venit cu nimic concret, doar aberatii de genul relansarea creditarii (care creditare, aia cu buletinul?!), masuri anticriza (care-s alea domnilor?!) si cam atat. In timp ce adevaratul program include masuri de stanga, printre care renuntarea la cota unica de impozitare, ceea ce ne arde in mod direct la buzunar! Guvern, care guvern? Johannis este tot un fel de marioneta, nici macar cei ce il propun si sustin nu pot sa ii garanteze ca o sa fie ceva mai mult decat un interimat. In plus, pe langa premier e nevoie de o intreaga echipa de ministri, care, ghici ce, ai cui vor fi? Sau si vrajeala ca Johannis are ultimul cuvant de spus a prins? :roll: In final, sustinere, din partea cui, a lui Iliescu, Vanghelie, Vantu, Voiculescu, Mazare? Merci, mai bine ne lipsim..

Sunt total in asentimentul lui edx cu ultima sa concluzie, cu singura exceptie ca ma simt dator sa merg la vot! Nu suntem departe de situatia in care romanii care il dispretuiau pe Iliescu au fost nevoiti sa il voteze doar ca sa nu iasa Vadim presedinte..

_________________
4C | Spider S4 2.0
ex Stelvio 2.0T | GTV 916 3.0 V6 | GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 13:42 
Offline

Joined: 21 Aug 2008, 16:35
Posts: 3169
Location: Rosiorii de Vede/Bucuresti
Da, dar Geoana a venit cu un program, bun, rau, adevarat, fals nu stim, marioneta sau nu, nici asta nu stim, pe langa asta mai vine cu Crin care nu e psd-ist si va avea si el un cuvant.
Nu am auzit la Basescu vreo idee, plan, viitor orice pentru urmatorii 5 ani, singura lui dorinta e ca distruga cei 3 moguli. Nu pot merge sa votez pe cineva care vrea doar sa-i loveasca pe cei ce nu ii sunt alaturi. Basescu a mai spus ca vrea sa atraga tineri spre mediul rural construindu-le case(10-20 :lol: ) si alte facilitati. De ce in acesti 5 ani mediul rural nu a progresat cu nimic? Aici iar vei spune ca au fost lupte politice, dar in ultimul an cu Boc premier, ce s-a miscat?

_________________
Alfa Romeo 147 1.6ts


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 14:09 
Offline

Joined: 26 Aug 2005, 21:18
Posts: 4960
EGE, de ce sa vorbim doar de Vanghele', Voiculescu, Iliescu, etc? DAR cu Udrea, Ritzi, Videanu, Boc, etc... CE FACEM? Astia sunt mai buni???!!!
Crede cineva ca exista vreun sef de stat sau candidat important, in spatele caruia sa nu fie si niste oameni care sa-l sustina/sa aiba anumite interese?? In spatele lui Obama nu o fi fost nimeni?? :bored: Bineinteles ca sunt niste unii (putem sa le spunem si moguli, nah!) care vor susinte pe cineva pentru anumite interese, fie ele seriaose, sanatoase si/sau mai putin corecte.
Eu de ex, ma duc duminica la vot pentru ca NU MAI POT CU BASESCU si clica lui!, nu ca as fi vreun mare fan Geoana (sau altul). Ne facem iluzii ca vine cineva si o sa fie lapte si miere, ca nu o sa aiba pe nimeni in spate, ca nu se va mai fura, ca o sa fie minunat? Suntem naivi in cazul asta. Dar macar sa fie cineva cu ceva mai mult bun simt, cu o mai mare prestanta si vorba aia: sa mai incerce si altii ca pe Basescu l-am vazut ce NU a facut atatia ani. POATE altii fac mai mult. Este trist ca nu exista variante mai bune (dpdv al canditatilor), asta asa este. Dar la ce ne puteam astepta in Romania? :dribble:


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 14:51 
Offline

Joined: 19 May 2006, 12:20
Posts: 421
Location: Bucuresti
Quote:
Nu am auzit la Basescu vreo idee, plan, viitor orice pentru urmatorii 5 ani
Ca sa nu mergi la vot in necunostinta de cauza, din programa domnului Basescu pentru agricultura: creearea acelor centre de colectare/preparare pentru legume, cereale, carne. In Italia (tara foarte asemanatoare cu Romania din multe pct de vedere) daca mergeai la "Carrefour" sau "Billa" la Firenze gaseai ca preparate si nu ma refer la genul mici si carne taiata ci si la produsele ambalate tip sunca presata sau branzeturi diferite decat cele de la Milano, in Sicilia gaseai alte fructe decat cele de la Roma si tot asa. Ca sa ma explic.. la ei nu vedeai pepeni import Grecia sau Mere import Turcia (sunt doar exemple). Ci gaseai produsele care se cultivau/cresteau in acea zona... Trebuie sa intelegem ca un taran care are 5 porci in fiecare an pe care ii taie nu ii convine sa si faca o firma si sa apeleze la alta pentru a ambala carnea doar ca sa vada numele lui pe pachetele din Billa si Carrefour si sa plateasca taxe 12 luni si castig doar in decembrie.. Pe de alta parte nici firme precum Carr. si Billa nu pot cumpara de la tarani pentru ca nu au un control al calitatii (ISO) si pentru ca nu au acte pe marfa respectiva si atunci ce se intampla.. taranii vand in piete (cele mai multe insalubre.. tiganeli..) sau dau marfa la samsari-tigani care fac "legea" in piete. Iar supermarketurile cumpara din stainatate sau prin intermediari As mai adauga ca aceasta metoda propusa ar duce si catre un turism gastronomic, cum de altfel in multe tari exista.. unde daca vrei sa mananci "la bistecca fiorentina" trebuie sa mergi in Toscana... iar daca vrei sa mananci "Fontina e polenta" trebuie sa mergi in Valle d'Aosta...
Iar daca taranul respectiv ar castiga mai bine, si ar trimite si copilul la facultate..

Next: Invatamant si sanatate - acea propunere cu construirea unor locuinte pentru cadre didactice si medici in mediu rural mi se pare iarasi ceva bun.. sunt multi, cred, care pentru o locuinte ce oricum le ar lua, pe cai cinstite, 20 de ani sa o obtina ar primi o doar pentru a fi medic la sat. Din asta s-ar castiga pe 2 parti: una cea mentionata mai sus si 2 firme de constructii locale ce, prin licitatie ar putea construi locuintele respective.

Sa ma adaugam si ce a spus cu privire la ajutorurile sociale, ex caldura, unde eu primesc ajutor care poate castig 2.000euro pe luna si bunica mea primeste ajutor care are pensie 500lei si a debransat 2 calorifere...

Ar mai fi, tot despre tarani, ajutorul de care beneficiaza pentru munca sezoniera, unde.. a explicat domnul Basescu ca acestui taran nu ii convine sa se angajeze 2-3 luni la cules capsuni si struguri in tara pentru ca atunci cand are acta ca lucreaza ii salta ajutorul, si atunci taranul prefera sa ia cei 1000 lei lunar (castig sigur) decat sa munceasca 3 luni din 12 si sa castige 5.000 lei (exemplu)


Eu ce vreau sa spun.. este ca atunci cand noi iesim din tara.. oriunde doar sa fie in stanga pe harta :)) vedem un sistem (din toate pct. de vedere) care functioneaza un cerc inchis unde cum apare o iesire gresita ea poate fi stopata. Noi inca nu avem acest "ciclu biologic" programa ne programa ca ea va fi respectata sau nu vad o alta imagine: Basescu care pretinde niste proiecte care.. legate intre ele.. cu siguranta nu in 5 ani dar ar construi acest "ciclu" in schimb ce domnul Geoana si cu clientela sa care vor sa puna mana pe putere doar ca sa "se rezolve de la sine" acele procese care sunt in curs.. si nu cred aici ca Basescu vrea din nou un mandat ca sa nu faca puscarie pentru flota aia de cacat, 4 fiare ruginite ce abia mai pluteau pe marea neagra...

In ultimul rand asta cu 42km de autostrada e penibila si pentru Berceanu de parca au venit cei de la Discovery sa prezinte "extreme engeneering" si din partea Psd-sustinatori care au guvernat din 90 cu exceptie 4 ani Constantinescu.. unde la inceputul lui 90 erau mii de firme care au vrut sa vina sa faca.. si noi "nu ne vindeam tara" probabil nu era ulita inca bine batatonita ca sa vina astia cu asfaltul...Pana si Patriciu a declarat ca exista firme pe lumea asta care sunt capabile sa construiasca 1km de autostrada pe zi.. Behtel sau cum ii cheama pe astia cu autostrada lor, nu sunt printre aia.. in plus contractul de mai mult de 5 ani...

Ciao!

_________________
"La potenza e' nulla senza controllo"


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 15:52 
Offline

Joined: 13 Oct 2008, 18:18
Posts: 186
Location: Brasov
centoquarantasette Quote:
sa nu faca puscarie pentru flota aia de cacat, 4 fiare ruginite ce abia mai pluteau pe marea neagra...
pentru cultura ta generala, NAVROM avea in 1990 un numar de 380 nave, deci eram a 9-a flota la nivel mondial... un fleac, sigur... iar prejudiciul estimat este de 6 miliarde USD.

in rest... repet, TOATE promisiunile astea nu au baza atat timp cat nu are guvern, si nu aduce nici o solutie pentru ca tara sa aibe guvern, si NIMENI nu stie nimic ce va fi dupa alegeri. Nu avem nici o siguranta, nu stim ce e capul lui si la cate orgolii idoate are, nu cred ca o sa aive vreo retinere sa bage tara in anticipate.


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 16:20 
Offline
User avatar

Joined: 31 Aug 2006, 16:26
Posts: 1301
Omu le-a vandut pe 1 dolar bucata Liberiei. Si eu cred ca a facut bine pt ca ele valorau mai putin, si Basescu a facut chiar o afacere ca i-a pacalit pe liberieni. :blink: :bash:

_________________
Alfa 147 1.6 120 cp


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 16:22 
Offline

Joined: 11 May 2009, 12:42
Posts: 1730
Location: Bucuresti
@derby. Ai fi uimit cat de repede ar muta PNL-ul, minoritatile si independentii (astia daca nu cumva sunt in tabara lui Base) :lol:

LE: de pe un blog
Diferenta dintre Geoana si Basescu

Basescu cauta oameni care sa adminstreze taxele si impozite. Geoana mai cauta taxe si impozite pe care sa i le administreze oamenii

A-l intreba pe Geoana cam ce crede despre economie e ca si cum ai intreba un stalp ce crede despre caini.

Un ministru bun este cel care citeste cu foarte mare atentie solicitarile partenerilor sociali, inainte de a le arunca la gunoi.

Geoana este pentru finante cam ceea ce sunt telegramele de condoleante pentru firmele de curierat.

Daca Mircea Geoana ar fi fost consilierul lui Moise, azi am fi avut 10 porunci si un fond mutual.

Faptul ca in spitalele de nebuni sunt mai multi alegatori decat PSD-isti arata cine scoate din minti pe cine

Majoritatea oamenilor traiesc cu speranta ca vor fi intelesi. Geoana traieste cu teama ca va fi inteles.

Sa il asculti pe Geoana vorbind despre economie e ca si cum ai face pipi pe tine. In prima faza simti ceva caldut, dar pe urma te copleseste mirosul.

Ce bine ar fi ca Dumnezeu sa imi dea un semn ca exista. De pilda, sa-l faca pe Geoana sa piarda alegerile.

_________________
Giulia Veloce TI
Ex: Giulia 2.2 Nuovo Bianco
Spider 916 ph1 CUP
Spider 916 ph2
Ex: 159 2.4 TI
Ex: Giulietta 1.6 JTDm
Ex: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v 120+ CP
Ex: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v 115+ CP MUSTERICA


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 22:33 
Offline
User avatar

Joined: 07 Nov 2005, 14:54
Posts: 2959
Location: Oradea
Am citit cam 50-60% din topicul asta, nu ma pasioneaza politica, ba chiar ma scarbeste, si tocmai de-asta voi incerca sa scriu foarte putin aici. Poate pentru unii eu ma incadrez in acel grup care "se ia dupa aparente". Fuck it, i have a life!

Dar... cum **** *** sa fii condus de astfel de oameni???

E trist. Si poate tocmai datorita acestei atitudini eu voi vota nu PRO cuiva, ci CONTRA altcuiva. Cam in acelasi principiu cum vor face multi de aici, dar poate invers. Inca o data, e trist. Ca si cetatean de rand platitor de taxe si impozite, ma simt vandut pe 2 centi.
De altfel, am sa ma straduiesc ca asta sa fie primul si ultimul post aici :)

_________________
Alfa Romeo 156 1.6 TS 120hp +Chiptuning +Cold Air Intake


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 23:28 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15245
Car: 115/960
Location: Bucuresti
scuza-ma Alex, dar n-am inteles pana la urma impotriva cui votezi :lol:

_________________
4C | Spider S4 2.0
ex Stelvio 2.0T | GTV 916 3.0 V6 | GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 23:43 
Offline
User avatar

Joined: 22 Jul 2008, 21:49
Posts: 213
Location: Marseille
Alex_Alfa Quote:

Dar... cum **** *** sa fii condus de astfel de oameni???
Cata scarba :thumbdown: imi poate provoca un personaj atat de fals ca Antonescu.Oare dl.Geoana are fetish-uri cu "curve" politice?

_________________
166/2.0ts/150 cp


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 02:26 
Offline
User avatar

Joined: 07 Nov 2005, 14:54
Posts: 2959
Location: Oradea
ALXege Quote:
scuza-ma Alex, dar n-am inteles pana la urma impotriva cui votezi :lol:
Contra personajului din link si respectiv "grupusorului" lui.
Na, ca m-ai facut sa mai postez o data aici :P

_________________
Alfa Romeo 156 1.6 TS 120hp +Chiptuning +Cold Air Intake


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 02:41 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15245
Car: 115/960
Location: Bucuresti
:peace:

_________________
4C | Spider S4 2.0
ex Stelvio 2.0T | GTV 916 3.0 V6 | GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 03:26 
Offline

Joined: 19 May 2006, 12:20
Posts: 421
Location: Bucuresti
Quote:
Contra personajului din link si respectiv "grupusorului" lui.
:thanks:

_________________
"La potenza e' nulla senza controllo"


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 19:47 
Offline

Joined: 11 May 2009, 12:42
Posts: 1730
Location: Bucuresti
Cand am citit primele posturi de aici, ma cruceam. La fel si ce auzeam pe la oamenii de langa mine. Ma gandeam ca sunt eu contra curentului, ca nu inteleg fenomenul. De altfel mi-am luat multe injuraturi aici si de la cei din jur. Se pare totusi ca nu sunt singurul anti-social si ma bucur ca ati contrabalansat acest topic (de parca ar avea importanta sa fie pro/contra cuiva un topic de pe un forum auto). Nu mai zic de legaturile amoroase de dupa primul tur: PSD :inlove: PNL. Nu va urez altceva decat sa votati bine! :D

_________________
Giulia Veloce TI
Ex: Giulia 2.2 Nuovo Bianco
Spider 916 ph1 CUP
Spider 916 ph2
Ex: 159 2.4 TI
Ex: Giulietta 1.6 JTDm
Ex: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v 120+ CP
Ex: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v 115+ CP MUSTERICA


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 21:07 
Offline
User avatar

Joined: 31 Aug 2006, 16:26
Posts: 1301
Eu cand il vedeam pe Basescu ca se duce la tv doar la etno si OTV imi ziceam ca are o strategie buna fiind constient ca poate sa prosteasca numai patura de jos a societatii, al de smenarii de cartier cu 4 clase , posesori de masina cu "tuning" prin discursul asta in care se identifica cu salvatorul omenirii iar restul sunt comunisti. Eh, nu degeaba suntem cei mai prosti din UE, pt ca intr-o tara normala dupa ce s-a intamplat in campania asta Base trebuia sa se retraga.

_________________
Alfa 147 1.6 120 cp


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 21:25 
Offline
User avatar

Joined: 02 Jul 2008, 15:15
Posts: 2054
Location: Praga CZ
asa presedinte meritam?
daca suportati asa ceva... basescu la otv: http://www.youtube.com/watch?v=52ZSGp-EVd0" onclick="window.open(this.href);return false;

_________________
alfas don't break down... they stop to be admired
my fiat is fantastic:
Ex: 156 SW 1.9 JTD 16V
Ex: 159 SW 2.4 JTD Q-tronic
Ex. Jeep GC 2005 3.0 crd
A6


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 22:39 
Offline
User avatar

Joined: 19 Mar 2008, 11:33
Posts: 1755
Location: Brasov
ibiza Quote:
asa presedinte meritam?
bă, sincer...cam da.


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 22:42 
Offline
User avatar

Joined: 22 Jul 2008, 21:49
Posts: 213
Location: Marseille
@Allex: cei mai slabi poate ca da ,cei mai prosti NU,cel putin nu din UE.

_________________
166/2.0ts/150 cp


Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 02:12 
Offline
User avatar

Joined: 18 Feb 2006, 19:39
Posts: 10325
Car: o cisterna
Location: Kronstadt
Ma simt ca pe o planeta straina a carei limba n-o cunosc,intre omuleti verzi care se agita sa comunice iar eu sunt in spatele unui geam gros.
Vad cum creste subiectul asta de discutii de la o zi la alta cu cateva pagini,si nu inteleg de ce.Ah, pentru ca tot romanul se pricepe la fotbal si politica. :)
Eu ii urasc pe toti in egala masura,n-am nici cea mai mica simpatie pentru niciunul dintre ei.Sunt ferm convins ca nici unul dintre politicienii romania nu are puterea,vointa sau capacitatea de a face ceva pentru ca nivelul meu de trai sa creasca.Cand ma uit la oricare dintre ei pe de alta parte,imi dau seama ca indiferent de partidul din care provin, ei sunt cei care contribuie in mod direct la scaderea calitatii vietii mele si a familiei mele in aceasta tara.

Si o chestie care in opinia mea demonstreaza inca o data ca politica este cea mai mare curva.Poate vorbesc in necunostinta de cauza si ma insel.Atunci,pot afirma ca asta este expectia care confirma regula.
La inceput ,omul cu hotelul din imagine a avut afisat doar afisul cu Baselu'. Mi-am zis " Deh,trebuie sa-si rasplatesca cumva aprobarile obtinute."
Dupa turul I, a aparut si Prostanacu', mare cat tot palatul.Si atunci eu am fost convins ca de fapt,omul a inceput sa joace la doua capete. :lol:
Dar cum spuneam,poate sunt doar tentendios,omul n-are nici o legatura politica,si le ia banii in mod democratic si capitalist ambelor partide.


Attachments:
Imagine152.jpg
Imagine152.jpg [ 28.99 KiB | Viewed 1154 times ]

_________________
156 2.0 TS
156 SW 2.0 JTS
166 2.4 JTD TI
916 Spider 3.0 Arese
159 SW 1.9 JTDm
Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 03:24 
Offline
User avatar

Joined: 06 Nov 2006, 23:31
Posts: 2270
am zis ca nu mai postez aici, dar esti tendentios marius. tipul cu hotelul e unul dintre prietenii mei cei mai buni si n-are legatura cu ce ai spus tu ;)


Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 06:03 
Offline

Joined: 19 May 2006, 12:20
Posts: 421
Location: Bucuresti
Superba emisiunea "In gura presei" din data de 3.12.09 - o gasiti pe site-ul Antena3.ro
(Mentionez ca il simpatizez pe Badea de loc.. dar nu am ce sa zic, de data aceasta a facut o incadrare perfecta)

Si 2 funny:
http://www.youtube.com/watch?v=2v2wevyvNoQ
http://www.youtube.com/watch?v=5RJ64hBLBD8

Ciao!!

_________________
"La potenza e' nulla senza controllo"


Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 10:39 
Offline
User avatar

Joined: 18 May 2006, 12:07
Posts: 1093
Location: Bucuresti
Hai dupa ce am pastrat discutiile in mod decent si ma bucur....haideti la vot!

_________________
"It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt...so I Am so Clever That Sometimes I Don't Understand a Single Word of What I Am Saying"


Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 22:08 
Offline
User avatar

Joined: 26 Feb 2009, 21:18
Posts: 880
Car: KamiKaze 147
Location: Bucuresti
Deci a castigat Geoana! :bash:
Tot ce am de spus este ca romanii si-au ales comunistii de rigoare.
Astept sa ne scoata din criza si sa creeze multe locuri de munca. Desigur or sa spuna ca tara este deja praf de la administratia PDL.
Va urez tuturor 5 ani infloritori!

L.E. A nu se lua ca o jignire. A fost doar o rabufnire si-mi cer scuze daca am jignit pe cineva!

_________________
(O=v=O) - 147 1.9 JTD


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 910 posts ]  Go to page Previous 16 7 8 9 1037 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited