It is currently 25 Sep 2024, 08:20

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4172 posts ]  Go to page Previous 1112 113 114 115 116167 Next
Author Message
PostPosted: 04 Jul 2015, 23:29 
Offline
User avatar

Joined: 27 Mar 2010, 22:24
Posts: 263
Car: Alfa Romeo 159,170cp
Location: Corbu,Constanta.
Razvan29 Quote:
Din pacate asa este, cazane 156 si 147 la greu din Texas. Cum au aparut o sa si dispara, 99% din proprietari nu sunt dispusi sa bage mai mult de aproximativ 10 lei in ele.

O sa vina randul si 159 si tot asa. E inevitabil. Oricum nu sunt nici pe sfertul sfertului asa multe ca cele germane.

Dar de cand luam in serios articole de pe 4tuning?
De ce spui asa ceva , a mea este pe numere de BG si am investit in ea cam 2000 de euro.Pacat ca este taxa mare la noi in tara .

_________________
Alfa 159,2.0,170cp
Alfa 156 2.4 jtd 136cp + remap
Alfa 147 1.6 ts 120cp


Top
   
PostPosted: 04 Jul 2015, 23:32 
Offline
User avatar

Joined: 21 Jun 2009, 16:29
Posts: 3793
Car: Carla
Location: Tim/Buc
Tu faci parte din acei 1%.

_________________
Alfa Romeo GTV 2.0 V6 TB - Carla
“La Bellezza è lo splendore del Vero.”


Top
   
PostPosted: 04 Jul 2015, 23:36 
Offline
User avatar

Joined: 27 Mar 2010, 22:24
Posts: 263
Car: Alfa Romeo 159,170cp
Location: Corbu,Constanta.
Nu stiu cum sa pun poze cu ea dar cred ca ma stiti si a-ti vazut-o la fest . Eram cu cel mai mic participant la fest .....

_________________
Alfa 159,2.0,170cp
Alfa 156 2.4 jtd 136cp + remap
Alfa 147 1.6 ts 120cp


Top
   
PostPosted: 05 Jul 2015, 21:48 
Offline
User avatar

Joined: 10 Jan 2015, 14:05
Posts: 402
Car: 159
Noi am vazut, voi ATI vazut, ei/ele au vazut...


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk


Top
   
PostPosted: 05 Jul 2015, 23:01 
Offline
User avatar

Joined: 29 Oct 2008, 12:44
Posts: 6671
Location: Brasov... oarecum.
Vlad are dreptate. Totusi, dupa corectia gramaticala ar fi trebuit sa dea si sfatul cuvenit: in primul rand pozele trebuiesc redimensionate astfel incat rezolutia lor sa nu depaseasca 1024 x nu stiu cat. Eu in general le fac 1000 x 800, sau fixez dimensiunea mare la 1000 pixeli iar cealalta dimensiune sa urmeze raportul initial al pozei. Oricum, ca sa fie simplu le poti face 1000 x 800.
Apoi le atasezi commentului tau in pasii 1 si 2. In pasul 1 cauti si selectezi poza dorita, in pasul 2 o atasezi. Repeti procedura pentru cate poze vrei sa atasezi/.


Attachments:
Capture.JPG
Capture.JPG [ 252.05 KiB | Viewed 935 times ]

_________________
147 1.9 Mjet 16V
166 3.2 v6
Top
   
PostPosted: 06 Jul 2015, 20:12 
Offline
User avatar

Joined: 09 Nov 2010, 08:59
Posts: 2499
Location: Bucuresti
Grecii.
De azi voi boicota orice e grecesc.

_________________
Ford Focus Wagon ST-Line
Ex: Giulietta my2017 2.0 JTDM-2, 175 CP
Ex: Giulietta 2.0 JTDM-2, 170 CP
Ex: FURIA ALBA, AR 159 JTDM, 210 CP


Top
   
PostPosted: 06 Jul 2015, 23:13 
Offline
User avatar

Joined: 28 Mar 2007, 13:54
Posts: 1316
Location: Fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary f**king Poppins
IMF. Aceeasi politica inflexibila si de multe ori falimentara pe care o duc de decenii. Sigur, intotdeauna se gasesc niste argentinieni si greci vinovati de toate relele din lume.

_________________
ex Alfa 159 1750TBi
ex Alfa 147 1.6 105cp


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 00:44 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7875
Car: Vespa
Location: Bucuresti
lucianm Quote:
Grecii.
De azi voi boicota orice e grecesc.
Chiar ma gandeam azi ca e o problema mare cu vacantele daca nu mai am varianta Grecia . In ce parte mai mergi lejer cu masina , drumuri misto , sa fie si cald si apa frumoasa si mancare buna si ieftin si si si ... Chiar sunt ingrijorat , imi place mult Grecia .


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 00:49 
Offline
User avatar

Joined: 21 Jun 2009, 16:29
Posts: 3793
Car: Carla
Location: Tim/Buc
Nu vreau sa-i scuz, dar nu au luat banii aia cu forta si nu i-au luat pe toti intr-o singura transa. Sigur, atunci cand esti cel mai mare exportator al Europei, cum e Germania, iti doresti o moneda puternica, numai ca e greu sa le ceri si altora sa iti sprijine ambitiile in conditiile in care ei sunt vai de mama lor, prin comparatie. E ca si cum ti-ai invita rudele sarace, de la tara, la un restaurant de lux, dar le-ai spune ca nu-i nimic ca nu au bani, ca platesti tu nota si iti dau ei datoria mai incolo, in rate. Nu se face !

_________________
Alfa Romeo GTV 2.0 V6 TB - Carla
“La Bellezza è lo splendore del Vero.”


Last edited by Valak on 07 Jul 2015, 00:50, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 00:50 
Offline
User avatar

Joined: 29 Oct 2008, 12:44
Posts: 6671
Location: Brasov... oarecum.
@Mugurel: Croatia.

_________________
147 1.9 Mjet 16V
166 3.2 v6


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 09:27 
Offline
User avatar

Joined: 01 Feb 2010, 15:24
Posts: 623
Car: Alfa romeo 159 SW TI
Location: Cluj-Napoca
mugurel Quote:
lucianm Quote:
Grecii.
De azi voi boicota orice e grecesc.
Chiar ma gandeam azi ca e o problema mare cu vacantele daca nu mai am varianta Grecia . In ce parte mai mergi lejer cu masina , drumuri misto , sa fie si cald si apa frumoasa si mancare buna si ieftin si si si ... Chiar sunt ingrijorat , imi place mult Grecia .
Muntenegru! Drumuri pentru alfa si apa mishto!

Trimis de pe al meu LG-D722 folosind Tapatalk

_________________
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Mair
Ex:Alfa romeo 159 2.0 jtdm TI
Ex: Alfa Romeo 156 1.9 jtd mk1


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 09:38 
Offline
User avatar

Joined: 23 Jan 2009, 00:32
Posts: 2202
Car: Il Duce
Location: Bucuresti
Mamaia :evilook:

_________________
Rolling:
Alfa Romeo GT 3.2 V6 - Instagram

GTA's are very much a 'labour of love'....and a great emptier of our wallets - AO member

Gone:
Alfa Romeo GTV 2.0 TS CUP
Alfa Romeo 147 1.9 JTDm
Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 10:07 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7875
Car: Vespa
Location: Bucuresti
Nu exista ma nicaieri plaje ca in Grecia ( aici aproape ) ... Iar de mancare , nici vorba . Sa vedem ce o sa fie


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 10:13 
Offline
User avatar

Joined: 06 Feb 2010, 13:57
Posts: 7083
Car: Alfa Romeo 147
Location: Bucharest
Tocmai de m-am intors din concediu din Grecia. Pe insula viata e frumoasa, inca exista mancare si bautura. Oamenii in schimb sunt incordati, majoritatea dezorientati sau semi-deprimati, insa incearca sa fie in continuare la fel de amabili si zambareti. Pentru prima oara am vazut ceva ce nu prea am vazut la greci, la majoritatea restaurantelor/tavernelor si cafenelelor am primit bon fiscal fara sa cer, lucru ce nu prea mi-a fost dat sa intalnesc la ei de prin 2007 pana'n prezent decat f rar :lol: .

_________________
Every road is great and never too long when you drive an Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulia MY19 Rosso Alfa | B 952 DKR
Alfa Romeo Giulietta Quattro Formaggi Nero Etna | B 940 DKR
Ex: Alfa Romeo 159 Distinctive Elegante Blu Aurora | B 939 DKR
Ex: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Distinctive High Blu Oltremare | B 939 DKR
Ex: Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Q2 Rosso Pastello | B 937 DKR
Ex: Alfa Romeo GT 1.9 JTDm Nero Pastello | B 937 DKR
Ex: Alfa Romeo 147 Facelift 1.6 TS Nero Metalico | B 08 DKR
Ex: Alfa Romeo 147 1.6 TS Nero | B 147 DKR
Ex: Alfa Romeo 147 1.6 TS Azzurro Gabbiano | B 08 DKR


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 01 Jun 2010, 14:34
Posts: 1660
Car: GTV
coasamihai Quote:
Muntenegru! Drumuri pentru alfa si apa mishto!
Aveam pe forum un topic despre drumuri bune prin europa, poate vii acolo cu niste pareri, ruta pe care ai fost, etc. Sunt tentat sa merg in zona respectiva. Merci

_________________
Alfa Romeo GTV 3.0 V6
Alfa Romeo 156 2.5 V6
Alfa Romeo GTV 2.0 TS
Alfa Romeo 159 2.4 JTDm


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 01 Feb 2010, 15:24
Posts: 623
Car: Alfa romeo 159 SW TI
Location: Cluj-Napoca
Oke. Ma uit pe harta sa imi amintesc pe unde am fost si fac un post cu traseul si cu detalii.

Trimis de pe al meu LG-D722 folosind Tapatalk

_________________
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Mair
Ex:Alfa romeo 159 2.0 jtdm TI
Ex: Alfa Romeo 156 1.9 jtd mk1


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 21:28 
Offline
User avatar

Joined: 09 Nov 2010, 08:59
Posts: 2499
Location: Bucuresti
Ma iertati, dar eu nu vreau sa mai platesc (stiti ca si noi platim prin contributia la Fondul Monetar, chiar daca nu avem euro):
- pensia medie peste 800 de Euro
- salariul mediu cca 1300 Euro
- salariul minim cca 600 Euro
- varsta reala de pensionare cca 52 de ani
- al 14 lea salariu
- a 14a pensie
- etc...

dar cel mai tare nu vreau sa mai dau bani unui popor care se duce la mitingul dinaintea referendumului cu mii de steaguri rosii cu secera si ciocanul!! Astia sunt cei pentru care am fost noi vanduti de Churchill la Ialta si a fost nevoie sa ne calce in picioare ca sa ne bage comunismul in cap, iar lor a fost nevoie sa le faca dictatura militara ca sa le scoata comunismul din cap. Degeaba!
Gata!
:uhuh: :puke:

@mugurel: Muntenegru si Sfantu Gheorghe (Delta)- Romania!

_________________
Ford Focus Wagon ST-Line
Ex: Giulietta my2017 2.0 JTDM-2, 175 CP
Ex: Giulietta 2.0 JTDM-2, 170 CP
Ex: FURIA ALBA, AR 159 JTDM, 210 CP


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 22:24 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7875
Car: Vespa
Location: Bucuresti
No way ... In Muntenegru nu vreau sa imi rup picioarele pe plaja iar in Delta merg doar daca vreau sa scap de f multi bani .
Si eu ii consider super lenesi pe greci dar tara lor e vis . Adica planul meu e sa am o casuta pe o insula in Grecia ( Zakynthos ) cand ma voi pensiona si sa traiesc relaxat la caldurica .


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 23:07 
Offline
User avatar

Joined: 28 Mar 2007, 13:54
Posts: 1316
Location: Fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary f**king Poppins
lucianm Quote:
Ma iertati, dar eu nu vreau sa mai platesc (stiti ca si noi platim prin contributia la Fondul Monetar, chiar daca nu avem euro):
- pensia medie peste 800 de Euro
- salariul mediu cca 1300 Euro
- salariul minim cca 600 Euro
- varsta reala de pensionare cca 52 de ani
- al 14 lea salariu
- a 14a pensie
- etc...

dar cel mai tare nu vreau sa mai dau bani unui popor care se duce la mitingul dinaintea referendumului cu mii de steaguri rosii cu secera si ciocanul!! Astia sunt cei pentru care am fost noi vanduti de Churchill la Ialta si a fost nevoie sa ne calce in picioare ca sa ne bage comunismul in cap, iar lor a fost nevoie sa le faca dictatura militara ca sa le scoata comunismul din cap. Degeaba!
Gata!
:uhuh: :puke:

@mugurel: Muntenegru si Sfantu Gheorghe (Delta)- Romania!
Lucian, nu ne-am cunoscut (inca) din pacate, insa mi-ai facut impresia unui om care stie sa interpreteze o balanta contabila si un P&L si care citeste mai mult decat i se ofera in mainstream, come on! Despre debt crisis s-a scris mult prea mult ca sa ramanem la stadiul de europenii le dau bani grecilor sa-si ia masini. Ultima transa IMF a fost irosita 100% doar ptr a acoperi bancile private si a evita o criza fara precedent, din punctul asta de vedere desi nu am fost niciodata de stanga aprob punctul de vedere al motociclistului ala finantist cum ca e imoral ca profitul sa fie privatizat, iar datoria nationalizata. Banii aia nu au intrat in buzunarul lui Spyros&co, ci s-au reintors in mare parte la mama Commerzbank, DeutscheBank etc. Sigur ca datoriile alea s-au acumulat in timp ca urmare a dorintei Germaniei de a profita la maximum de oportunitatile oferite de piata comuna si in egala masura de coruptia generalizata din Grecia, insa IMF&co ar trebui sa ia o decizie la un moment dat - ori faci un write-off masiv si un plan de redresare competitiv, ori opresti complet finantarea si ii lasi atunci pe greci sa se descurce cum pot.
Nu ii poti acuza nici pe greci en masse, e ca si cum te-as acuza si eu pe tine ca l-ai votat pe Iliescu, Basescu, Ponta etc. Si sa stii ca nu sunt chiar atat de lenesi, eu am un developee acum care mi-a zis ca e minunat sa poata pleca de la serviciu la 6 seara, vinerea la 5 sa inchida laptopul si sa fie platit daca lucreaza cateodata in weekend, asa ceva nu s-a auzit in Grecia - numarul de ore lucrate era dublu pe un salariu de trei ori mai mic. Nu i-am zis ca in Germania se da stingerea vinerea la 3 daca lucrezi remote sau 12.30 daca te prinde vinerea la client.

_________________
ex Alfa 159 1750TBi
ex Alfa 147 1.6 105cp


Top
   
PostPosted: 07 Jul 2015, 23:59 
Offline
User avatar

Joined: 21 Sep 2013, 21:36
Posts: 1121
Car: 159 2.4 Q4 TI
Location: N-V
Meanwhile in Romania...http://m.stirileprotv.ro/lbin/mobile/in ... id=3687024" onclick="window.open(this.href);return false;

_________________
Alfa Romeo 159 2.4 Q4 Turismo Internazionale
Ex: Alfa Romeo 159 Nero Oceano 1.9 jtdm 16v (150++ HP by ILuzoriu)

Toată ziua la volan Răsfăţat ca un motan, Rezervorul mereu plin, Nici o grijă, nici un chin, Şi-apoi cînd ieşi pe şosea Tot apare cîte cineva...
Femei goale cîte vrei Din reviste de doi lei, Unghii negre plus tutun, Băutură şi drum bun! Pot oricînd să susţină teze Despre cutia de viteze
Poa' să fie profesor, Medic sau aviator, Avocat sau conţopist, Inginer, frizer, dentist, Pictor sau electrician, Toţi înjură la volan !


Top
   
PostPosted: 08 Jul 2015, 08:55 
Offline
User avatar

Joined: 09 Nov 2010, 08:59
Posts: 2499
Location: Bucuresti
dand Quote:
lucianm Quote:
Ma iertati, dar eu nu vreau sa mai platesc (stiti ca si noi platim prin contributia la Fondul Monetar, chiar daca nu avem euro):
- pensia medie peste 800 de Euro
- salariul mediu cca 1300 Euro
- salariul minim cca 600 Euro
- varsta reala de pensionare cca 52 de ani
- al 14 lea salariu
- a 14a pensie
- etc...

dar cel mai tare nu vreau sa mai dau bani unui popor care se duce la mitingul dinaintea referendumului cu mii de steaguri rosii cu secera si ciocanul!! Astia sunt cei pentru care am fost noi vanduti de Churchill la Ialta si a fost nevoie sa ne calce in picioare ca sa ne bage comunismul in cap, iar lor a fost nevoie sa le faca dictatura militara ca sa le scoata comunismul din cap. Degeaba!
Gata!
:uhuh: :puke:

@mugurel: Muntenegru si Sfantu Gheorghe (Delta)- Romania!
Lucian, nu ne-am cunoscut (inca) din pacate, insa mi-ai facut impresia unui om care stie sa interpreteze o balanta contabila si un P&L si care citeste mai mult decat i se ofera in mainstream, come on! Despre debt crisis s-a scris mult prea mult ca sa ramanem la stadiul de europenii le dau bani grecilor sa-si ia masini. Ultima transa IMF a fost irosita 100% doar ptr a acoperi bancile private si a evita o criza fara precedent, din punctul asta de vedere desi nu am fost niciodata de stanga aprob punctul de vedere al motociclistului ala finantist cum ca e imoral ca profitul sa fie privatizat, iar datoria nationalizata. Banii aia nu au intrat in buzunarul lui Spyros&co, ci s-au reintors in mare parte la mama Commerzbank, DeutscheBank etc. Sigur ca datoriile alea s-au acumulat in timp ca urmare a dorintei Germaniei de a profita la maximum de oportunitatile oferite de piata comuna si in egala masura de coruptia generalizata din Grecia, insa IMF&co ar trebui sa ia o decizie la un moment dat - ori faci un write-off masiv si un plan de redresare competitiv, ori opresti complet finantarea si ii lasi atunci pe greci sa se descurce cum pot.
Nu ii poti acuza nici pe greci en masse, e ca si cum te-as acuza si eu pe tine ca l-ai votat pe Iliescu, Basescu, Ponta etc. Si sa stii ca nu sunt chiar atat de lenesi, eu am un developee acum care mi-a zis ca e minunat sa poata pleca de la serviciu la 6 seara, vinerea la 5 sa inchida laptopul si sa fie platit daca lucreaza cateodata in weekend, asa ceva nu s-a auzit in Grecia - numarul de ore lucrate era dublu pe un salariu de trei ori mai mic. Nu i-am zis ca in Germania se da stingerea vinerea la 3 daca lucrezi remote sau 12.30 daca te prinde vinerea la client.
Salut, Dan. Chiar mi-ar place sa ne vedem si sa discutam.
Problema mea, in cateva cuvinte, e ca nivelul de trai din Grecia e nesustenabil, pe orice parte ai lua-o. Si nu e vina FMI-ului sau a troicii europene, in frunte cu Germania. Dar, cand peste faptul ca vrei sa ai pensii medii de peste 1000 de Euro si salarii minime de 600 de Euro intr-o tara care NU POATE fi mai bogata decat Romania (de exemplu), mai suprapui si stangismul asta de opereta la prima vedere (cu "no pasaran", Che Guevara si steaguri cu secera si ciocanul purtate de o generatie rebela intr-o tara care nu a cunoscut comunismul doar fiindca am fost noi bagati in iad in locul lor), la prima vedere spun, fiindca in spate ranjeste Putin si, si mai in spate, se incrunta Stalin calare pe vreo 20 de milioane de victime (din care vreun milion in Romania doar)...ei, bine, atunci ma revolt si eu.
Si, la final, fiindca nu as vrea sa transformam topicul asta in altceva, iti mai spun: grecii au votat ca au luat 320 de miliarde de Euro si nu vor ei, asa de-ai dracu', in frunte cu Tsipras, Che Guevara si Mao, sa ii mai dea inapoi. Dar ce-ar fi daca in celelalte 17 tari din zona Euro s-ar organiza un referendum si cetatenii ar fi intrebati daca vor sa plateasca datoriile grecilor, fiindca ei nu vor sa mai dea banii inapoi? Cam ce procent crezi ca ar zice nu?

_________________
Ford Focus Wagon ST-Line
Ex: Giulietta my2017 2.0 JTDM-2, 175 CP
Ex: Giulietta 2.0 JTDM-2, 170 CP
Ex: FURIA ALBA, AR 159 JTDM, 210 CP


Top
   
PostPosted: 08 Jul 2015, 10:21 
Offline

Joined: 27 Jun 2011, 21:37
Posts: 324
Car: --
Location: --
Cine m-a 'nervat azi!
Un amic de-al meu.

L-am imprumutat cu 100 de lei acum ceva timp pentru ca-mi spunea ca are nevoie de bani. Am convenit sa-mi dea banii inapoi la fiecare salariu cate 10 lei timp de 11 luni.

Dupa cateva luni a venit sa-i mai dau 100 de lei pentru ca nu-i ajung banii desi inca nu-mi returnase datoria initiala in totalitate. M-am uitat cam chioras la el pentru ca inainte sa-mi ceara bani imi povestise despre ultima vacanta din strainatate in timp ce invartea pe deget cheia de la un M6. I-am zis "Bo$$, iti dau, dar imi dau seama ca stai cam prost cu banii, cheltuiesti mai mult decat castigi din salariu. Fa ceva in sensul asta ca sa-mi vad banii inapoi!" A fost de acord si i-am imprumutat inca 100 de lei.

Dupa inca niste luni a venit iar, cerand din nou 100 de lei. Imi returnase cam jumate din primele 2 datorii, asa ca l-am intrebat daca a vandut masina, a zis ca nu a vandut-o. I-am zis "ok, iti mai dau 100 de lei imprumut, dar vinzi masina. Consuma mult, impozitul e mare, nu ti-o permiti." Mi-a promis ca da, o vinde, i-am dat banii.

Dupa o perioada a venit din nou sa ceara bani. Mi-a zis ca vechile imprumuturi pe care i le-am dat "il cocoseaza" mai ales ca....are deja cheltuieli mari cu M6-le. A zis "Esti prietenul meu, am nevoie de un nou imprumut si uite, daca stergi jumate din datoria pe care o am la tine schimb M6-le pe un M3, scap de M6 cum am promis".

Am fost de acord, i-am imprumutat inca 100 de lei, am sters 130 de lei din datoria pe care inca o mai avea la mine. Prietenul meu a schimbat M6-le pe un M3.

Dupa inca o perioada a venit din nou sa ceara bani pentru ca nici salariul pe care il castiga nu-i ajunge sa acopere cheltuielile cu M3 si vacantele anuale. In plus vrea o amanare la una din rate.

"Bo$$, ce facem aici ? Pai tu vrei alti bani cand nici macar vechea datorie, asa injumatatita nu poti sa o platesti! Vinde M3-ul, renunta la vacante, schimba job-ul, fa ceva sa castigi mai multi bani si redu cheltuielile altfel nu iti mai imprumut bani. Poate in loc de M3 ar trebui sa-ti iei un Hyundai sau ceva care fie consume putin, cu taxe, impozite, cheltuieli mici" i-am zis.

S-a uitat la mine cu o privire fixa si deodata a inceput sa urle "Dar cine esti tu bah sa-mi organizezi mie viata ? Ce e cu santajul asta - altfel nu-ti mai dau bani ? Hyundai ??? E sub demnitatea mea! Cine esti tu sa-mi impui mie toate astea prin santaj ?"
Si apoi mi-a zis ca va discuta cu sotia lui subiectul asta, daca sa cedeze acestui santaj nesimtit.
Sincer n-am inteles exact ce vrea sa discute cu sotia pentru ca el venise sa-mi ceara... bani.


Last edited by ovi30 on 08 Jul 2015, 10:31, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 08 Jul 2015, 10:24 
Offline

Joined: 21 Aug 2008, 16:35
Posts: 3169
Location: Rosiorii de Vede/Bucuresti
Dupa ce ca a trecut la m3 de la m6...tu ii recomanzi hyundai...
De ce nu ii dai Alfa la schimb pe m3 cu stergerea datoriei? Parca nu vrea, asa si altii...

_________________
Alfa Romeo 147 1.6ts


Top
   
PostPosted: 08 Jul 2015, 10:40 
Offline
User avatar

Joined: 29 Oct 2014, 14:55
Posts: 1090
Car: Spider 916
Location: Bucuresti
Cred ca trebuie sa îți schimbi prietenii
Auzi și tu, ai m3 și ceri cu miloaga 100 RON în 10 rate :))

Trimis de pe al meu D2203 folosind Tapatalk


Top
   
PostPosted: 08 Jul 2015, 10:52 
Offline
User avatar

Joined: 02 Jul 2008, 15:15
Posts: 2054
Location: Praga CZ
pe prietenul tau il cheama cumva Grecia? :D

_________________
alfas don't break down... they stop to be admired
my fiat is fantastic:
Ex: 156 SW 1.9 JTD 16V
Ex: 159 SW 2.4 JTD Q-tronic
Ex. Jeep GC 2005 3.0 crd
A6


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4172 posts ]  Go to page Previous 1112 113 114 115 116167 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited