It is currently 24 Sep 2024, 08:18

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 4172 posts ]  Go to page Previous 189 90 91 92 93167 Next
Author Message
PostPosted: 15 Feb 2014, 00:42 
Offline
User avatar

Joined: 20 Oct 2011, 20:12
Posts: 5271
Car: 156
Location: Galati
http://cultural.bzi.ro/satanicul-bleste ... ului-10530" onclick="window.open(this.href);return false;

http://cultural.bzi.ro/salariile-romani ... utie-10555" onclick="window.open(this.href);return false;

_________________
Alfa Romeo Crosswagon Image

nu este deajuns sa detii o Alfa Romeo sau mai multe ca sa fii alfist.....

Go further! AlfaClub.ro is about support!



Top
   
PostPosted: 15 Feb 2014, 03:33 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
alfa146 Quote:
Ma enerveaza astia care se cred Alfisti . :bash: Cum sa te numesti alfist bai , nea' Patrunjel ? Uite ce face : http://www.aradon.ro/cu-bizonul-langa-justitie/1383349
Sa inteleg ca "alfist" este obligatoriu sinonim cu bunul simt? Banuiesc ca si un fan Trabant se poate califica pentru a avea bun simt. Ce legatura are asa-zisa calitate de alfist cu bunul simt sau lipsa lui? :blink:

_________________
~tzili~


Top
   
PostPosted: 15 Feb 2014, 03:34 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
Se pune daca ma enerveaza lipsa de logica si ratiunea in general?

_________________
~tzili~


Top
   
PostPosted: 15 Feb 2014, 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
Te enerveaza ratiunea in general ?
Interesant. Am vazut ca sunt multi in situatia ta.


Top
   
PostPosted: 15 Feb 2014, 22:37 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
Alexandrus Quote:
Te enerveaza ratiunea in general ?
Interesant. Am vazut ca sunt multi in situatia ta.
Relax. A fost o greseala de scriere. Ai adus inca o data o contributie enorma la bunastarea umanitatii :clapping:

_________________
~tzili~


Top
   
PostPosted: 15 Feb 2014, 23:49 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2189
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
care_este Quote:
alfa146 Quote:
Ma enerveaza astia care se cred Alfisti . :bash: Cum sa te numesti alfist bai , nea' Patrunjel ? Uite ce face : http://www.aradon.ro/cu-bizonul-langa-justitie/1383349
Sa inteleg ca "alfist" este obligatoriu sinonim cu bunul simt? Banuiesc ca si un fan Trabant se poate califica pentru a avea bun simt. Ce legatura are asa-zisa calitate de alfist cu bunul simt sau lipsa lui? :blink:[/quoted]
Legatura este Alfa Romeo. Aia cu Trabantu n _au cu ce sa aiba bun simt.

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps


Top
   
PostPosted: 15 Feb 2014, 23:51 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2189
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
care_este Quote:
Se pune daca ma enerveaza lipsa de logica si ratiunea in general?
Se pune dar nu aici. La mica publicitate.

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 02:49 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
alfa146 Quote:
Legatura este Alfa Romeo. Aia cu Trabantu n _au cu ce sa aiba bun simt.
Trebuie sa fie tare complicat in lumea ta :scratch:

Si da, pai normal, aia cu Trabantu e de porc la maxim. Ma si gandeam...cum poti avea bun simt intr-un Trabant? Cine a mai pomenit asa ceva? Daca ai Halfa, se subintelege ca trebuie sa ai si bun simt. Nu te poti numi halfist altfel :bash:

_________________
~tzili~


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 03:15 
Offline
User avatar

Joined: 20 Oct 2011, 20:12
Posts: 5271
Car: 156
Location: Galati
alexandrus s a luat de gramatica, voi dati la masa, adica furati curent.

_________________
Alfa Romeo Crosswagon Image

nu este deajuns sa detii o Alfa Romeo sau mai multe ca sa fii alfist.....

Go further! AlfaClub.ro is about support!



Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 05:58 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
care_este Quote:
Alexandrus Quote:
Te enerveaza ratiunea in general ?
Interesant. Am vazut ca sunt multi in situatia ta.
Relax. A fost o greseala de scriere. Ai adus inca o data o contributie enorma la bunastarea umanitatii :clapping:
Nu, a fost o greseala de exprimare datorata chiar uneia din acele caracteristici ce te enerveaza, recte lipsa de rationament.
Banuiesc eu ca atunci cand spui ca te enerveaza lipsa de bun simt si lipsa de rationament te referi la alte persoane, cand vine vorba de tine se pare ca nu observi unde exact te situezi.


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 14:50 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2189
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
care_este Quote:
alfa146 Quote:
Legatura este Alfa Romeo. Aia cu Trabantu n _au cu ce sa aiba bun simt.
Trebuie sa fie tare complicat in lumea ta :scratch:

Si da, pai normal, aia cu Trabantu e de porc la maxim. Ma si gandeam...cum poti avea bun simt intr-un Trabant? Cine a mai pomenit asa ceva? Daca ai Halfa, se subintelege ca trebuie sa ai si bun simt. Nu te poti numi halfist altfel :bash:
E tare greu cu tine . Sa-ti explic cum vad eu situatia : astia cu "halfa" cum ii numesti tu (cred ca ai ramas blocat la haudi) , sint intr-o categorie mai "haparte" . Oricum , Alfa e vazuta de cei cu Haudi si BEMEWE o marca de kkt . Tocmai de aceea trebuie sa ai mai mult bun simt decit cei din alta clasa . Ceea ce ai vazut tu in link e "bemewe style" nu Alfa style . Uite , pentru cultura ta generala iti mai trimit doua linkuri , ca sa te convingi :
http://www.aradon.ro/o-turma-de-bizoni- ... ru/1383960
http://www.aradon.ro/bizonii-ataca-din-nou/1383805
Si culmea: ala cu loganul are numar :MAI -XXXXX . (Garcea cu 2 klasse )

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 14:55 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
Alexandrus Quote:
care_este Quote:
Alexandrus Quote:
Te enerveaza ratiunea in general ?
Interesant. Am vazut ca sunt multi in situatia ta.
Relax. A fost o greseala de scriere. Ai adus inca o data o contributie enorma la bunastarea umanitatii :clapping:
Nu, a fost o greseala de exprimare datorata chiar uneia din acele caracteristici ce te enerveaza, recte lipsa de rationament.
Banuiesc eu ca atunci cand spui ca te enerveaza lipsa de bun simt si lipsa de rationament te referi la alte persoane, cand vine vorba de tine se pare ca nu observi unde exact te situezi.

Nu, a fost o greseala de scriere. Propriu-zis, nu ai adus niciun plus discutiei ci doar te-ai legat de o litera in plus scrisa la ora 03:34 AM. Nu stii cine sunt. Nu ma cunosti. Dar vad ca te exprimi inclusiv despre lucruri pe care nu le-am spus. Urmarind forumul nu pot sa nu observ ca prezenta ta in general se manifesta doar in doua moduri: google->copy->paste, evident cu aere de mare cunoscator, si misto/ducere in derizoriu. Pana una alta, vezi ca pierzi autobuzul, alfistu' lu' peste prajit.

_________________
~tzili~


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 15:09 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
alfa146 Quote:
care_este Quote:
alfa146 Quote:
Legatura este Alfa Romeo. Aia cu Trabantu n _au cu ce sa aiba bun simt.
Trebuie sa fie tare complicat in lumea ta :scratch:

Si da, pai normal, aia cu Trabantu e de porc la maxim. Ma si gandeam...cum poti avea bun simt intr-un Trabant? Cine a mai pomenit asa ceva? Daca ai Halfa, se subintelege ca trebuie sa ai si bun simt. Nu te poti numi halfist altfel :bash:
E tare greu cu tine . Sa-ti explic cum vad eu situatia : astia cu "halfa" cum ii numesti tu (cred ca ai ramas blocat la haudi) , sint intr-o categorie mai "haparte" . Oricum , Alfa e vazuta de cei cu Haudi si BEMEWE o marca de kkt . Tocmai de aceea trebuie sa ai mai mult bun simt decit cei din alta clasa . Ceea ce ai vazut tu in link e "bemewe style" nu Alfa style . Uite , pentru cultura ta generala iti mai trimit doua linkuri , ca sa te convingi :
http://www.aradon.ro/o-turma-de-bizoni- ... ru/1383960
http://www.aradon.ro/bizonii-ataca-din-nou/1383805
Si culmea: ala cu loganul are numar :MAI -XXXXX . (Garcea cu 2 klasse )

Daca vrei sa fi ironic, fa-o macar cu originalitate. Pe langa asta, rationamentul tau se bazeaza pe ce anume? Cum ai ajuns la concluzia ca trebuie sa ai mai mult bun simt ca sa conduci o Alfa. Stii macar ce inseamna bunul simt? Ca mie mi se pare ca ai oarece lacune in a intelege termenii. Judecand dupa logica ta, un conducator de alta marca este mai probabil sa nu aibe bun simt doar datorita posesiei acelei marci, alta decat Alfa Romeo. In realitate, lipsa bunului simt tine de cu totul alti factori, si in niciun caz nu tine de masina pe care o cunduci. Decizia cumpararii unei masini nu are la baza factori de genul bun simt personal.

_________________
~tzili~


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2189
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
care_este Quote:
Judecand dupa logica ta, un conducator de alta marca este mai probabil sa nu aibe bun simt doar datorita posesiei acelei marci, alta decat Alfa Romeo.
Exact . Sa stii ca am ajuns la concluzia ca datorita marcii (auto) , caracterul oamenilor se poate schimba in bine sau in rau . Inca nu am vazut un adevarat Alfist in ipostaze precum cel cu "carne de berberita" , celalalt cu "haudi in Spania" si altii de acest gen . Toti aceia erau posesori de bmw ,audi, ww ,etc . Dar nici unul nu era Alfist . Si nu doar posesor de Alfa . Crede-ma ca toti acestia despre care iti spun , nu au strop de bun simt . Pe strada intilnesti multi de acest gen si nu trebuie decit sa-i observi . Si da ai dreptate , dupa logica mea un adevarat Alfist trebuie sa fie mai special decit altii .

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 20 Oct 2011, 20:12
Posts: 5271
Car: 156
Location: Galati
nu va luati de alfa146, una la mana ca e baiat bun, a adoua la mana ca are pile la dumnezeu :tongue:

adevaru e ca sant multe alfe, putini alfisti in romania.

_________________
Alfa Romeo Crosswagon Image

nu este deajuns sa detii o Alfa Romeo sau mai multe ca sa fii alfist.....

Go further! AlfaClub.ro is about support!



Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 15:52 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
Quote:
Quote:
care_este Quote:
Relax. A fost o greseala de scriere. Ai adus inca o data o contributie enorma la bunastarea umanitatii :clapping:
Nu, a fost o greseala de exprimare datorata chiar uneia din acele caracteristici ce te enerveaza, recte lipsa de rationament.
Banuiesc eu ca atunci cand spui ca te enerveaza lipsa de bun simt si lipsa de rationament te referi la alte persoane, cand vine vorba de tine se pare ca nu observi unde exact te situezi.

Nu, a fost o greseala de scriere. Propriu-zis, nu ai adus niciun plus discutiei ci doar te-ai legat de o litera in plus scrisa la ora 03:34 AM. Nu stii cine sunt. Nu ma cunosti. Dar vad ca te exprimi inclusiv despre lucruri pe care nu le-am spus. Urmarind forumul nu pot sa nu observ ca prezenta ta in general se manifesta doar in doua moduri: google->copy->paste, evident cu aere de mare cunoscator, si misto/ducere in derizoriu. Pana una alta, vezi ca pierzi autobuzul, alfistu' lu' peste prajit.
Vai de capul tau, baiete. Ar trebuie sa pierd zile explicandu-ti cate tampenii ai scris intr-o singura fraza.


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 15:55 
Offline
User avatar

Joined: 20 Oct 2011, 20:12
Posts: 5271
Car: 156
Location: Galati
bai alfistilor, stati mai linistiti!

alexandrus, un dci ceva? :lol:

_________________
Alfa Romeo Crosswagon Image

nu este deajuns sa detii o Alfa Romeo sau mai multe ca sa fii alfist.....

Go further! AlfaClub.ro is about support!



Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 15:57 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2189
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
Nu e chestia de pile . Asa vad eu un adevarat Alfist si asa imi face placere sa stiu ca sint Alfistii . Nu vreau ca lumea sa compare aceasta marca , cu cocalarii din bmw . Inca nu am intilnit un posesor de bmw cu bun simt . Nici in Ro, nici aici in De . Aia dau dovada de lipsa bunului simt incepind de la iesirea lor pe strada . La benzinarie iti intra in fata chiar daca ai stat la coada dupa doua masini , isi parcheaza cutia in asa fel incit tu sa nu mai poti misca masina pina nu se sinchiseste el sa apara si alte chestii . Am ajuns sa cred ca mitul masinii super puternice numita bmw , le dau posesorilor acestora impresia de super-God .

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 16:02 
Offline
User avatar

Joined: 20 Oct 2011, 20:12
Posts: 5271
Car: 156
Location: Galati
stai man oleaca, faci tu educatie la cineva, sant cu alfe marlani la greu...uita te la mine!

_________________
Alfa Romeo Crosswagon Image

nu este deajuns sa detii o Alfa Romeo sau mai multe ca sa fii alfist.....

Go further! AlfaClub.ro is about support!



Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 16:15 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
Numarul masinilor Alfa Romeo din Romania este un bun punct de plecare in a intelege de ce probabilitatea ca cei care conduc alte marci sa fie nesimtiti este mai mare decat a celor care conduc Alfa.

_________________
~tzili~


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 16:18 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
Alexandrus Quote:
Vai de capul tau, baiete. Ar trebuie sa pierd zile explicandu-ti cate tampenii ai scris intr-o singura fraza.
Legat de "somnul ratiunii naste monstrii" as adauga si "autosuficienta si narcisismul naste monstrii si mai mari".

_________________
~tzili~


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 17:14 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2189
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
comanr Quote:
stai man oleaca, faci tu educatie la cineva, sant cu alfe marlani la greu...uita te la mine!
care_este Quote:
Numarul masinilor Alfa Romeo din Romania este un bun punct de plecare in a intelege de ce probabilitatea ca cei care conduc alte marci sa fie nesimtiti este mai mare decat a celor care conduc Alfa.
@comanr - nu fac educatie nimanui . Pentru mine Alfa Romeo este o arta . La fel ca si boxul . Muhammad Ali de exemplu , a practicat boxul ca pe o arta . A avut de toate de la acel "dans" in ring pina la fayr-play . In schimb , Tyson a practicat boxul dar nu a avut aproape nimic din ce a avut Ali . Doar gloria . Tyson a fost un fel de bmw-ist care conduce Alfa Romeo .

@care-este - nu doar numarul Alfelor din Romania . In general , lumea ii catalogheaza pe restul (bmw,audi) drept cocalari, manelisti , nesimtiti care conduc "bolizi" , etc . De ce e nevoie ca cei care intradevar sint Alfisti sa fie catalogati la fel ? Pentru mine , Alfa Romeo e mai presus de orice . Chiar daca spre exemplu cunosc pe cineva mai bine de 20 de ani care in final isi cumpara o Alfa Romeo doar pentru ca e mai ieftina decit ceea ce ar fi dorit el , daca incepe sa-si bata joc de masina in orice fel , am renuntat rapid la el . Oricit de bun prieten ar fi . Alt exemplu mai concret : fiu-meu , care are si el Alfa si se crede alfist , a fumat in masina anul trecut in iarna . O singura data l-am vazut si i-am spus :" inca o data daca mai simt sau vad ca fumezi in masina (cu toate ca e a lui) , cu mine ai incheiat orice legatura" . In prezent nu mai fumeaza in masina si sper sa nu o faca niciodata . De aceea am postat pe aceasta arie : pentru ca intradevar m-a enervat ala cu Alfa .

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 20 Oct 2011, 20:12
Posts: 5271
Car: 156
Location: Galati
man asta e extremism sau neonazism :D

esti unde trebuie totusi :lol:

_________________
Alfa Romeo Crosswagon Image

nu este deajuns sa detii o Alfa Romeo sau mai multe ca sa fii alfist.....

Go further! AlfaClub.ro is about support!



Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 17:21 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2189
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
comanr Quote:
esti unde trebuie totusi :lol:
Pe Alfa Romeo .ro ? :lol: :tongue:

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps


Top
   
PostPosted: 16 Feb 2014, 17:31 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
alfa146 Quote:
comanr Quote:
stai man oleaca, faci tu educatie la cineva, sant cu alfe marlani la greu...uita te la mine!
care_este Quote:
Numarul masinilor Alfa Romeo din Romania este un bun punct de plecare in a intelege de ce probabilitatea ca cei care conduc alte marci sa fie nesimtiti este mai mare decat a celor care conduc Alfa.
@comanr - nu fac educatie nimanui . Pentru mine Alfa Romeo este o arta . La fel ca si boxul . Muhammad Ali de exemplu , a practicat boxul ca pe o arta . A avut de toate de la acel "dans" in ring pina la fayr-play . In schimb , Tyson a practicat boxul dar nu a avut aproape nimic din ce a avut Ali . Doar gloria . Tyson a fost un fel de bmw-ist care conduce Alfa Romeo .

@care-este - nu doar numarul Alfelor din Romania . In general , lumea ii catalogheaza pe restul (bmw,audi) drept cocalari, manelisti , nesimtiti care conduc "bolizi" , etc . De ce e nevoie ca cei care intradevar sint Alfisti sa fie catalogati la fel ? Pentru mine , Alfa Romeo e mai presus de orice . Chiar daca spre exemplu cunosc pe cineva mai bine de 20 de ani care in final isi cumpara o Alfa Romeo doar pentru ca e mai ieftina decit ceea ce ar fi dorit el , daca incepe sa-si bata joc de masina in orice fel , am renuntat rapid la el . Oricit de bun prieten ar fi . Alt exemplu mai concret : fiu-meu , care are si el Alfa si se crede alfist , a fumat in masina anul trecut in iarna . O singura data l-am vazut si i-am spus :" inca o data daca mai simt sau vad ca fumezi in masina (cu toate ca e a lui) , cu mine ai incheiat orice legatura" . In prezent nu mai fumeaza in masina si sper sa nu o faca niciodata . De aceea am postat pe aceasta arie : pentru ca intradevar m-a enervat ala cu Alfa .
Corect, dar "in generalul" ala se formeaza in timp bazat pe numarul de instante de tip "nesimtit". E gresit sa generalizezi. Dar si mai gresit este sa generalizezi pe baza posesiei unei marci anume. Romanul in general este destul de needucat si marlan. Asta este o realitate. Daca la asta adaugi componenta "masina marca X", este normal sa observi ca "in general" conducatorii de X (sau Y, sau Z) sunt sau par mai nesimtiti (unde X reprezinta un procent cu doua cifre, comparativ cu Alfa care reprezinta nimic procentual vorbind).

Consider ca idealizezi ideea de conducator de Alfa Romeo. Nu spun ca este rau. Dar asta se poate aplica la orice alta marca.

_________________
~tzili~


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 4172 posts ]  Go to page Previous 189 90 91 92 93167 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited