It is currently 30 Sep 2024, 01:30

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 690 posts ]  Go to page Previous 15 6 7 8 928 Next
Author Message
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 26 Nov 2010, 21:38 
Offline
User avatar

Joined: 10 Aug 2006, 17:06
Posts: 714
Location: London
Allex Quote:
Am niste amici italieni care lucreaza in ro de mai mult de un an si imi ziceau ca in Romania e destul de bine pt ca majoritatea lichelelor s-au mutat in strainatate.
Mda, trimite tu informatia nedistorsionata... :shock: ca la fiecare idealist din asta exista alti 10 care il contrazic prin faptele lor. Deci voi astia care lucrati pe afara ne ajutati mult de tot... Nu mai pot cu inchipuirile astea. Tu prin munca ta te ajuti pe tine si destul de putin pe statul in care lucrezi, n-are nici o treaba cu Romania.
1. Lucianm si ziceai ca eu gandesc negativ? :lol: Check this out ;)

2. Ce are de a face munca cu ajutatul de care vorbeam eu, nu stiu (in fond toti muncim pentru noi sau pentru famiile noastre, nu se gandeste nimeni ca se duce la munca de dragul taxelor) oricum, consider asta (inca) o problema a romanilor...in loc sa zica "bravo nene, fa tu chestia aia acolo ca facem noi chestia asta aici.." sau ceva de genu` care sa fie ca un impuls pentru toti cei interesati, ei ce fac...se cramponeaza de tot felul de idei preconcepute sau sugerate de altii. Bravo alex, m-a impresionat modul tau de gandire; tine-o tot asa. Te provoc la un exercitiu de vointa prin care sa incerci sa vezi lumea prin ochii tai; asa cum i-am tinut eu frizerului o lectie de istorie, in limita propriilor mele cunostinte, asa puteai si tu sa le zici la macaronari sa-si revina si sa nu uite de lichelele lor, de care am avut si noi parte si ca, in ultima instanta, suntem chit.

_________________
Alfa Romeo 156 sw 1.9 jtd - 140 cp
"Sa iti iei Alfa Romeo este ca si cum ai avea prietena stripteuza: toata lumea considera ca e proasta dar toti te vor invidia"


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 26 Nov 2010, 22:02 
Offline
User avatar

Joined: 31 Aug 2006, 16:26
Posts: 1301
Pai eu nu puteam decat sa le dau dreptate. Ei au infractorii lor + un important procent din ai nostri. Saracul tau frizer probabil ca nici nu putea sa ne gaseasca pe harta, in schimb broscarii mei au ajuns la concluzia asta prin experiente traite. Mai gandeste-te inainte sa faci comparatii din astea.

_________________
Alfa 147 1.6 120 cp


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 26 Nov 2010, 23:00 
Offline
User avatar

Joined: 30 Oct 2005, 23:08
Posts: 568
Location: Berghem
multa filozofie pentru un pic mai multa cultura geografica...
lucrurile sunt simple.
cand dai de cineva ,peste hotare sa ne fie clar, care te intreaba daca in tara ta sunt semafoare, intrebare auzita de un amic roman de-al meu acum vroe 11 ani, daca dai peste un altul care-ti zice daca Romania e in Europa, samd...
intrebari puerile , mediocre cum ziceam , in primul rand raspunzi ca sa-l pui la punct pe individ, sa nu ramai TU ca si roman , de tont , si in nici un caz ca sa faci un serviciu tarii tale , cum insinueaza Allex.
las asta in seama demnitarilor romani...
apoi depinde si de ambientul pe care-l frecventezi.
in firma unde lucrez, in cercul de amici italieni , nu am avut aceste probleme.
cum spuneam mai sus , exemplele date sunt exceptii la care se vrea binemeritata solutie, unde este cazul .unde nu, mai bine se ignora...

_________________
Tu chiamale se vuoi, emozioni...
1971 e dintorni...


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 26 Nov 2010, 23:20 
Offline
User avatar

Joined: 13 May 2006, 10:56
Posts: 1985
Location: Bucuresti
Fratele meu alb, dar la freza ta, ce dreq cauti la frizer?

_________________
Alfa GT, 2.0 JTS, 166 CP
ex Alfa 156 SW 1,9 JTD 110 CP
ex Alfa 147, 1.6 TS, 105 CP


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 26 Nov 2010, 23:27 
Offline
User avatar

Joined: 10 Aug 2006, 17:06
Posts: 714
Location: London
good point max; macar pt demnitatea ta ca om in general si ca roman in special si tot iei atitudine in fata unor astfel de semne de incultura.
cat despre broscarii lui alex, care probabil isi merita apelativul, nu stiu ce sa zic ... dar pt cineva venit dintr-o tara nu tocmai sfanta, mi se pare putin ipocrit sa faci afirmatii despre o alta tara in care, totusi, nivelul de infractionalitate este mai scazut.

:lol: cipriane, de cand am venit aici am incercat sa-mi las parul mai lung....chiar am reusit,gen 6-7 cm...dar m-am imbolnavit de nervi, motiv pt care am cautat solutie de compromis - 1 pe lateral 3 sus :lol:

_________________
Alfa Romeo 156 sw 1.9 jtd - 140 cp
"Sa iti iei Alfa Romeo este ca si cum ai avea prietena stripteuza: toata lumea considera ca e proasta dar toti te vor invidia"


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 27 Nov 2010, 20:41 
Offline
User avatar

Joined: 28 Mar 2007, 13:54
Posts: 1316
Location: Fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary f**king Poppins
Mr.D, apropo de glume etnice :) am auzit de la un roman get-beget ca luni in Londra vor munci doar est-europenii (el neintrand in ultima categorie) :) . -4 grade, furtuni de zapada si greva 24 de ore la metrou, timpul de stat acasa la un Aberlour sau Macallan in vreme ce polonezul si lituanianul isi fac drum prin nameti sa puna acoperisul la Olympic in Strattford.
Max, intoleranta si incultura sunt si in celalalt sens, eu zic ca romanii au si ei aptitudini marete. Citeste numai reportajele din presa romana despre tari (Bulgaria, Ucraina, Albania etc) sau rase considerate inferioare. Sau urmareste un meci de fotbal in care sa joace Drogba sau Balotelli ca sa auzi celebra expresie 'ce sa te astepti de la un african', ptr. care in Anglia sau chiar in Italia ai zbura in secunda urmatoare si n-ai mai gasi vreodata un job in presa. Vorbeam odata cu un coleg de avusese un proiect mai lung in Bucuresti si-mi zicea ca cel mai tare soc cultural l-a avut nu la cainii vagabonzi, taximetristii sau cersetorii, ci glumele foarte relaxate cu tenta rasista spuse de colegii romani (chiar directori sau manageri locali).

_________________
ex Alfa 159 1750TBi
ex Alfa 147 1.6 105cp


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 27 Nov 2010, 21:47 
Offline
User avatar

Joined: 10 Aug 2006, 17:06
Posts: 714
Location: London
dand Quote:
Mr.D, apropo de glume etnice :) am auzit de la un roman get-beget ca luni in Londra vor munci doar est-europenii (el neintrand in ultima categorie) :) . -4 grade, furtuni de zapada si greva 24 de ore la metrou, timpul de stat acasa la un Aberlour sau Macallan in vreme ce polonezul si lituanianul isi fac drum prin nameti sa puna acoperisul la Olympic in Strattford.
Max, intoleranta si incultura sunt si in celalalt sens, eu zic ca romanii au si ei aptitudini marete. Citeste numai reportajele din presa romana despre tari (Bulgaria, Ucraina, Albania etc) sau rase considerate inferioare. Sau urmareste un meci de fotbal in care sa joace Drogba sau Balotelli ca sa auzi celebra expresie 'ce sa te astepti de la un african', ptr. care in Anglia sau chiar in Italia ai zbura in secunda urmatoare si n-ai mai gasi vreodata un job in presa. Vorbeam odata cu un coleg de avusese un proiect mai lung in Bucuresti si-mi zicea ca cel mai tare soc cultural l-a avut nu la cainii vagabonzi, taximetristii sau cersetorii, ci glumele foarte relaxate cu tenta rasista spuse de colegii romani (chiar directori sau manageri locali).

Daaaaaa .... foarte bine subliniat :D Pai noi la curatenie in firma avem niste africani, negri ca smoala; asta n-ar fi o problema (unul din health and safety managers e la fel de negru, dar total diferit ;) ). So, astia de fac curatenie pe langa faptul ca put ca dracu` nici nu`si fac treaba si incearca sa fenteze tot timpul...de la semnat condica la furat pliculete de ceai si hartie igienica :D . Insa toaaataaaa lumea se abtine de la comentarii prea mari, ca deh, aici numai albii nu`s protejati de comportamentele rasiste ;)

_________________
Alfa Romeo 156 sw 1.9 jtd - 140 cp
"Sa iti iei Alfa Romeo este ca si cum ai avea prietena stripteuza: toata lumea considera ca e proasta dar toti te vor invidia"


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 30 Nov 2010, 05:39 
Offline
User avatar

Joined: 10 Aug 2006, 17:06
Posts: 714
Location: London
http://videonews.antena3.ro/action/view ... e-operata/" onclick="window.open(this.href);return false;

Daca acum ar veni un oarecare sa-mi dea justificari ale caror scop ar fi apararea porcilor din guvern si porcului de basescu, va jur ca i-as muta piramida nazala la ceafa.

PS: din 2011 se reduce bugetul alocat sanatatii cu 40%...

_________________
Alfa Romeo 156 sw 1.9 jtd - 140 cp
"Sa iti iei Alfa Romeo este ca si cum ai avea prietena stripteuza: toata lumea considera ca e proasta dar toti te vor invidia"


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 30 Nov 2010, 10:38 
Offline
User avatar

Joined: 19 May 2008, 23:49
Posts: 7426
Car: 156GTA/Giulia QV
Location: Bucuresti
Mr.D Quote:
PS: din 2011 se reduce bugetul alocat sanatatii cu 40%...
ca o duceam bine rau cu ala de acum ...

_________________
Service/Diagnoza/Piese
contact: 0756044202

------------------------------

Maserati 4200 Coupe Cambiocorsa
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Verde Montreal
Alfa Romeo 164 3.0 v6 Q4
Alfa Romeo 166 3.2 v6 24v TI
Alfa Romeo 156 GTA 3.2 v6 24v
Alfa Romeo 156 2.0 JTS Scuola Sportiva
Ex many others…


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 30 Nov 2010, 11:01 
Offline
User avatar

Joined: 06 Jul 2006, 12:03
Posts: 737
Location: Baia Mare
dcmilitaru Quote:
Fratele meu alb, dar la freza ta, ce dreq cauti la frizer?
I-o strica aia de la BJJ cu care se antreneaza. :lol:

_________________
Ni Ten Ichi Ryu


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 02 Dec 2010, 05:36 
Offline
User avatar

Joined: 10 Aug 2006, 17:06
Posts: 714
Location: London
Soul_assassin Quote:
dcmilitaru Quote:
Fratele meu alb, dar la freza ta, ce dreq cauti la frizer?
I-o strica aia de la BJJ cu care se antreneaza. :lol:
Desigur:)

Ontopic: Multumim presedintelui ales traian basescu pt prezenta cu care ne-a onorat la ziua nationala :lol:

_________________
Alfa Romeo 156 sw 1.9 jtd - 140 cp
"Sa iti iei Alfa Romeo este ca si cum ai avea prietena stripteuza: toata lumea considera ca e proasta dar toti te vor invidia"


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 02 Dec 2010, 08:23 
Offline

Joined: 29 Nov 2009, 11:10
Posts: 1609
A fost plecat din tara, si a mai si comis-o cu Boc salutand natiunea. Constitutia spune ca atunci cand presedintele lipseste urmatorul om in stat este presedintele camerei dep, nimeni altul decat fostul adversar la presedentie.


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 02 Dec 2010, 08:29 
Offline

Joined: 11 May 2009, 12:42
Posts: 1730
Location: Bucuresti
Constitutia spune ca al doilea om este presedintele Senatului. Daca se intampla cum spui tu, ai fi sarit si mai tare in sus.

_________________
Giulia Veloce TI
Ex: Giulia 2.2 Nuovo Bianco
Spider 916 ph1 CUP
Spider 916 ph2
Ex: 159 2.4 TI
Ex: Giulietta 1.6 JTDm
Ex: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v 120+ CP
Ex: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v 115+ CP MUSTERICA


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 02 Dec 2010, 08:31 
Offline

Joined: 29 Nov 2009, 11:10
Posts: 1609
cristih Quote:
Constitutia spune ca al doilea om este presedintele Senatului. Daca se intampla cum spui tu, ai fi sarit si mai tare in sus.
Corect, la asta ma refeream, insa este prea dimineata.


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 02 Dec 2010, 12:57 
Offline
User avatar

Joined: 19 Mar 2008, 11:33
Posts: 1755
Location: Brasov
România către încoace:
http://www.youtube.com/watch?v=7WBUg4Ue ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!

Ăştia sunt ăia mulţi care votează, putem noi să dăm din gură încă 200 de ani şi 3000 de pagini, aici şi peste tot. Pulimea vrea doar pâine şi circ şi dacă primeşte asta, tace. Nu ma autoasimilez cu cine ştie ce grup elitist şi nu mă autosustrag din pulime, numai că poate mai mult decât alţii am ajuns la concluzia că, per total, poporul ăsta nu merită cu adevărat nimic altceva mai bun decât mocirla în care s-a scăldat dintotdeauna. Şi ca dovadă, singurele realizări au fost făcute atunci când au fost conduşi cu mână forte sau cînd au fost puşi la treabă fie de nemţi, fie de turci, fie de unguri. Mi s-a luat demult cu naţionalismul gratuit, bazat pe nimic. Detaşarea de aşa zisele valori naţionale e singurul drum corect, mai ales că ele au fost mai apreciate şi s-au consacrat, în mare parte, în străinătate (începând de la Hagi şi până la Brâncuşi). De ce m-ar interesa unde se duce ţara asta când oricum în 100 de ani vom fi un conglomerat de culturi din ce în ce mai omogen, care se vrea în UE? Cred că este singua noastră şansă reală să mai existăm, din păcate. Că singuri suntem ca un nou născut fără cap, orb şi căruia-i lipseşte un picior. Şi-o mână.


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 07 Dec 2010, 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 10 Aug 2006, 17:06
Posts: 714
Location: London
Jaggguar Quote:
România către încoace:
http://www.youtube.com/watch?v=7WBUg4Ue ... r_embedded#" onclick="window.open(this.href);return false;!

Ăştia sunt ăia mulţi care votează........ Că singuri suntem ca un nou născut fără cap, orb şi căruia-i lipseşte un picior. Şi-o mână.
Sad, partial adevarat, insa chiar nu vreau sa cred ca te confunzi cu astia :lol: Nu uita ca orice natie are "romanii" lor , gen cei din link ;)

_________________
Alfa Romeo 156 sw 1.9 jtd - 140 cp
"Sa iti iei Alfa Romeo este ca si cum ai avea prietena stripteuza: toata lumea considera ca e proasta dar toti te vor invidia"


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 07 Dec 2010, 20:27 
Offline
User avatar

Joined: 19 Mar 2008, 11:33
Posts: 1755
Location: Brasov
Mr.D Quote:
Nu uita ca orice natie are "romanii" lor , gen cei din link ;)
Corect, dar nu oriunde astia sunt intr-o majoritate covarsitoare...


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 08 Dec 2010, 01:12 
Offline
User avatar

Joined: 10 Aug 2006, 17:06
Posts: 714
Location: London
Jaggguar Quote:
Mr.D Quote:
Nu uita ca orice natie are "romanii" lor , gen cei din link ;)
Corect, dar nu oriunde astia sunt intr-o majoritate covarsitoare...
Problema mare stii care e? Ca jegurile din conducere mizeaza pe acestia; nu uita ca milioane de voturi au fost castigate cu o bucata de salam aruncata precum cainilor din ograda, ca sa nu te mai latre. Paradoxul tau e ceva de genu`"sunt prosti, da'multi". Well, basescu a tras lozul castigator cand s-a adresat retarzilor. Si vrei sa-ti zic ceva? Tare mi-e teama ca maine, daca ar fi alegeri, tot pe basa l-ar vota, pt simplul fapt ca inainte de vot acesta ar aparea la tvr1 (nah televiziunea nationala) si ar promite pulimii, cum zici tu, ca le va da si le va face, asa cum a promis de fiecare data. Pentru simplul fapt ca pulimea e proasta, analfabeta dar multa. Si cu drept de vot.

PS: sincer sa fiu nu pe astia am ciuda...ca`s saraci cu duhul....ciuda mare o am pe cei care sunt oameni capabili si cu toate astea au comis-o....gen prieteni d`ai mei care mai aveau putin si ma faceau prost pe fata ca am votat cu antonescu si nu cu base...iar cand le dadeam argumete pertinente, ma loveam de ideologii care ma faceau sa schimb subiectul si sa ma resemnez.

_________________
Alfa Romeo 156 sw 1.9 jtd - 140 cp
"Sa iti iei Alfa Romeo este ca si cum ai avea prietena stripteuza: toata lumea considera ca e proasta dar toti te vor invidia"


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 08 Dec 2010, 10:02 
Offline
User avatar

Joined: 28 Mar 2007, 13:54
Posts: 1316
Location: Fish, chips, cup 'o tea, bad food, worse weather, Mary f**king Poppins
Ultimul studiu PISA arata dezastrul sistemului educational romanesc. Ultima tara din Europa, mult sub media globala si o diferenta de 132 puncte fata de prima clasata, Shanghai-China, ceea ce inseamna ceva mai bine de doi ani scolari.
Rezultatele complete aici: http://www.oecd.org/dataoecd/34/60/46619703.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Viitorul suna si mai groaznic decat prezentul.

_________________
ex Alfa 159 1750TBi
ex Alfa 147 1.6 105cp


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 08 Dec 2010, 10:14 
Offline
User avatar

Joined: 19 Mar 2008, 11:33
Posts: 1755
Location: Brasov
dand Quote:
Ultimul studiu PISA arata dezastrul sistemului educational romanesc. Ultima tara din Europa, mult sub media globala si o diferenta de 132 puncte fata de prima clasata, Shanghai-China, ceea ce inseamna ceva mai bine de doi ani scolari.
Rezultatele complete aici: http://www.oecd.org/dataoecd/34/60/46619703.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Viitorul suna si mai groaznic decat prezentul.
Pai e clar, din lipsa de ocupatie pulimea face copii pe care ii creste la fel cum au fost ei crescuti...si tot asa. Daca n-ar fi un film idiot cu o idee buna, as recomanda Idiocracy..


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 08 Dec 2010, 10:37 
Offline
User avatar

Joined: 18 Feb 2006, 19:39
Posts: 10325
Car: o cisterna
Location: Kronstadt
Asta este una din marile probleme cu care se confrunta Romania, dupa parerea mea : tratarea cu sictir a invatamantului ! E o chestiune de bun simt, de instinct de conservare a speciei : sa investesti resurse la care vei avea acces ulterior si sa iti protejezi viitorul. In schimb, conducatorii nostri iau masuri anti-natalitate si se intrec in declaratii pro-emigratie. Trist.

_________________
156 2.0 TS
156 SW 2.0 JTS
166 2.4 JTD TI
916 Spider 3.0 Arese
159 SW 1.9 JTDm


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 08 Dec 2010, 10:41 
Offline
User avatar

Joined: 15 Nov 2009, 17:26
Posts: 921
Location: London
MR.D cel mai mult ma enerveaza oamenii care zic ca tine : "Ati votat pe Basescu acu suportati consecintele".

Da prietenii mei ce credeti ca daca votam cu Antonescu sau Geoana primeam kilograme de aur si scadea TVA-ul la 5 la suta ?

E normal sa creasca TVA-ul si sa se scumpeasca toate cacaturile pt ca imprumutul de la FMI trebuie platit cumva si Romania normal ca nu are de unde.

A nu se intelege ca le iau apararea la cei de la conducere dar nici cu G.I Geoana sau cu Antonescu nu era mai bine pt ca si ei trebuiau sa returneze fondurile la FMI si era aceeasi situatie ca nu aveau de unde. Nu se poate face aici nimic deocamdata pt ca nu avem de unde si si acolo unde este putin se fura.

_________________
Alfa Romeo 147 1.9 Jtd 115 cp


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 08 Dec 2010, 10:53 
Offline
User avatar

Joined: 19 Mar 2008, 11:33
Posts: 1755
Location: Brasov
Mie mi-e cam lene sa-ti explic, ca e mult de spus, dar scurtez putin si te intreb: imprumutul de la FMI, in an pre-electoral, de frica sa nu trebuiasca sa ia masuri nepopulare si sa piarda alegerile, cine pastele mamii lor l-a facut? Sau vrei sa discutam despre faptul ca Biserica tocmai "tranteste" o pleasca de 400 de milioane de euro sub ochii guvernantilor (si in acelasi timp in care sanatatea se scalda in cacat), fara ca acestora sa le treaca prin cap sa impoziteze Biserica si preotimea? De ce? Fiindca primul politician roman care va face asta poate sa-si faca bagajele si sa emigreze...vrei sa-ti mai zic cum se puteau lega de alte cateva zeci de chestii, dar n-au avut coaie sau interes si au preferat sa ia din coltacul de paine al pensionarilor? E simplu, e ca in fata blocului, te iei de ala mai mic ca nu esti prost sa dai in smecherul cartierului...inchei, nu vreau sa intru in discutiile astea ca merg departe. Ideea e ca existau solutii destule, unele recomandate chiar de oameni susupusi din UE si pe care facaletii astia le-au ignorat de javre ce sunt.


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 08 Dec 2010, 11:04 
Offline
User avatar

Joined: 29 Oct 2006, 09:24
Posts: 914
Location: Bucuresti
Si pe mine ma deranjeaza cei care nu sunt capabili sa recunoasca cand au gresit.
Macar atat ar putea invata de la el lider maximo: am gresit, am reevaluat, m-am razgandit.


Top
   
 Post subject: Re: ROMANIA - incotro?
PostPosted: 08 Dec 2010, 11:16 
Offline
User avatar

Joined: 19 Mar 2008, 11:33
Posts: 1755
Location: Brasov
Dragos Quote:
Si pe mine ma deranjeaza cei care nu sunt capabili sa recunoasca cand au gresit.
Macar atat ar putea invata de la el lider maximo: am gresit, am reevaluat, m-am razgandit.
Ai grija... el lider maximo spune chestia asta cu multa judecata si numai atunci cand e cazul. Cand va spune asta acum, cineva important va fi dat afara si scos tap ispasitor iar Liderul va plange putin in fata poporului, spunand probabil ca a fost tradat si ca ii pare rau, dar el ramane acelasi om al poporului pe care il stiau toti. Si hopa prim ministru... eu asa vad lucrurile, ca electoratul are oricum memorie imediata comparata cu a hamsterului...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 690 posts ]  Go to page Previous 15 6 7 8 928 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited