It is currently 21 Sep 2024, 15:54

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 1403 posts ]  Go to page Previous 124 25 26 27 2857 Next
Author Message
PostPosted: 26 Jul 2010, 16:19 
Offline
User avatar

Joined: 25 Sep 2009, 15:53
Posts: 248
Car: 147 fl blumontecarlo
Location: Bucharest
Alexandrus cred ca ar fi cazul sa iti mai masori numarul cuvintelor spuse degeaba, sti ce se spune despre cei ce vorbesc mult.. :wink: Fotografii sunt ca un fel de pictori iar daca tu in ultimele 2 poze ale oanei ai vazut doar o femeie dezbracata o masina cu diformitati si o asemanare cu un film, cred ca nu are rost sa mai faci aprecieri.. Nu sunt in masura sa iti spun ce sa faci si ce nu, doar vin cu o parere; MA DERANJEAZA CA PE ORICE TOPIC INTRU, SA ITI GASESC POSTURILE fara continut si cu instigare la cearta.. si cu o rugaminte: nu imi raspunde la post, nu imi corecta limbajul, nu imi sugera unde sa caut ceva sau orice altceva. In rest incearca si tu sa fi mai amabil si daca nu poti, incearca sa te abtii.
Felicitari fotografului si lui alex pentru efortul crearii decorului. Rezultat exceptional si impact vizual impresionant.

_________________
Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark (facelift)
Happy with her.. In love with her..


Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 16:21 
Offline

Joined: 12 Jun 2010, 23:49
Posts: 29
turgon Quote:
Amin, Alexandrus!
Dincolo de aerul de vendetta din postul tau, Oana... O singura persoana te-a catalogat ca fiind "de duzina", originea multiplicarii acelei persoane o poti explica doar tu.
Apoi, multumesti unor persoane pentru locatie si masina. Ce ramane e modelul si petalele de trandafir de pe ea si de pe masina. Evident, "cele" de pe jos nu pot fi catalogate drept petale, efortul tau din photoshop aducand mai degraba cu o colonie de bacili Koch... Si ca tot veni vorba de photoshop, puteai "depune" ceva pe soldurile acelea, in asa fel incat bazinul fetei sa aminteasca de arta si nu de ortopedie...
Aceeasi problema cu soldurile drepte si in cea de-a doua poza, al carui subiecte sper ca trateaza vestimentatia intima si incaltamintea, altfel, ori e urat ce prezinti, ori e in plan secund...
Concluzia mea e ca ceea ce ai facut tu aici nu e din ciclul "don't try this at home". E simplu si la indemana: o Alfa, o locatie intunecata, 10 fire de trandafir si o tipa cu corp frumos, incluzand si niste solduri bine conturate, feminine. (ultima nu ai inclus-o... bummer!)
Pozele sunt misto, dar nimic mai mult. Noroc cu Brera...

LE: ultima oara te lasau rece comentariile si sfaturile tertilor.
LE2: asta cu m-a sunat mama lu' tata lu' fratele bunicii are un iz se satra in ea, no offence. Crede-ma, Rubens a murit ca o zdreanta fara a fi "sunat" de marii maestri ai vremii... Cauta alte criterii de a te autoelogia.
nu-i o problema, ma multumesc si cu statutul de rubens al fotografiei :)
have a nice life :) (nu vreau sa iti dau un raspuns si argumente la voma publica pe care tocmai ai emis-o pentru ca e muuult sub nivelul la care as fi dispusa sa ma cobor)


Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 29 Nov 2008, 11:01
Posts: 2715
Car: Spider & 156 SW
Location: Timisoara
Andrei, vezi, "multumita" celor ca tine exista, sa zicem... OTV-ul. "Multumita" unor oameni care "dom'le, aici e mai mult decat in aparenta!" Care decor, omule??? Petalele de photoshop??? Masina? Asocierea "masina frumoasa, femeie goala"???
Bietii pictorii... iti dai seama daca s-ar rupe ei in photoshop ce opere ar iesi? Pfff...
Vreau sa cred ca gestul tau e unul cavaleresc, de a sari in apararea demoaselei atacata de huligani ca, altfel, esti far far away...

LE for Oana: o replica argumentata si rationala nu e voma publica decat daca vrei sa condimentezi o replica fada ca a ta. Si crede-ma, am o viata frumoasa, pentru ca fotografiez de placere, nu pentru a-mi intretine imaginea. Pacat ca esti atat de restransa ca orizont si percepi critica obiectiva ca pe un afront personal. Eu personal am invatat mult in fotografie din critica. Si spre deosebire de tine, recunosc fatis ca mai am muuult de invatat in domeniu. :smart:

Numai bine si tie! :peace:

_________________
Alfa Romeo Spider 2.0T.S. Giallo Zoe - 2002
Alfa Romeo 156 SW 1.8 T.S. Nero Metallico - 2003
Fiat Panda 1.2 Rosso - 2008
Ex: Alfa Romeo 156 1.9 JTDm Nero Mate - 2004
Ex: Alfa Romeo 147 1.6 T.S. Grigio Sterling - 2001


Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 16:35 
Offline

Joined: 12 Jun 2010, 23:49
Posts: 29
va implor opriti-va, daca mai rad mult imi vor ramane falcile blocate asa... inteleg ca aici sunteti oameni pasionati de masini si inteleg ca stiti ce e aia o bujie, dar nu inteleg de ce daca stiti ce e aia o bujie si eu se presupune ca eu nu stiu (desi am o idee generala... dar sper sa stiti ce e aia o metafora macar) aveti impresia ca stiti si arta
e absolut fantastic si am postat pozele alea aici special ca sa savurez reactiile astea, nu am scris dedicatia aia degeaba thx :clapping: :harhar:


Last edited by aroganta on 26 Jul 2010, 16:37, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 16:54 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15245
Car: 115/960
Location: Bucuresti
Pozele sunt tari fara indoiala, dar atitudinea lasa grav de dorit! Sper sa nu te fi laudat degeaba cu aprecierile lui Edward Aninaru, o sa intreb de curiozitate cu prima ocazie..

_________________
4C | Spider S4 2.0
ex Stelvio 2.0T | GTV 916 3.0 V6 | GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 16:56 
Offline

Joined: 12 Jun 2010, 23:49
Posts: 29
ALXege Quote:
Pozele sunt tari fara indoiala, dar atitudinea lasa grav de dorit! Sper sa nu te fi laudat degeaba cu aprecierile lui Edward Aninaru, o sa intreb de curiozitate cu prima ocazie..
te rog, esti prieten cu edi? ;)


Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
Nu te-ai obosit sa ma combati dar ai vrut inca un post in care sa ne spui cita valoare ai tu ca fotograf, si, evident, sa ne spui ca nu conteaza parerea mea(sau a altora) deci nu te obosesti sa ma combati. E la nivelul "cine zice ala e" strategia asta a ta, dar eu o apreciez tocmai pentru valoarea infantil-comica.
Daca nu te oboseai sa ma combati faceai cum fac eu cu Andrei, care nu stie sa scrie corect in limba materna dar ma trage de sireturi, si anume ignor si merg mai departe.
Razi pina te prapadesti(apropos de ras, ai putea incerca sa pozezi doar in artista, nu si in mare doamna ca nu te califica nici atitudinea nici vocabularul plin de termeni, incorect scrisi de altfel, al caror inteles nu il cunosti, folositi intr-un mod foarte pseudo-artistic), ramai cu falcile blocate, whatever does the trick for you, insa continua, te rog, sa ne spui cita arta faci tu, cum noi, muritorii de rand, nu putem macar cuprinde cu mintea noastra ingusta toata ... maretia ta. Pentru mine e deja-vu atitudinea asta, am trecut peste asa ceva de la o varsta frageda, am mai intalnit exemplare ca tine, mai ales perioada mea de "pregatire artistica", suntem cativa care ne amuzam, insa marea majoritatea oricum merge pe principiul "crede si nu cerceta".

Dar apropos, eu am spus doar ca nu mi se pare nimic original si nu ma impresioneaza pozele, nu am spus ca nu sunt artistice, pentru ca pina la urma Dali picta cu fecale(trecem peste ce anume picta), Picasso a fost mai putin apreciat pentru munca din perioada timpurie si mai apreciat pentru ... ce-o fi vrut el sa faca mai tarziu, si exemplele pot continua.


Last edited by Alexandrus on 26 Jul 2010, 17:56, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 17:45 
Offline
User avatar

Joined: 02 Jul 2009, 10:50
Posts: 1198
Car: Alfa 33 16v QV P4
Location: Bucuresti
:goodpost: :goodpost:

_________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough"
Alfa Romeo 33 Boxer 1.7 16V Quadrifoglio Verde "Forza"
Image


Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 18:25 
Offline

Joined: 12 Jun 2010, 23:49
Posts: 29
Alexandrus Quote:
Nu te-ai obosit sa ma combati dar ai vrut inca un post in care sa ne spui cita valoare ai tu ca fotograf, si, evident, sa ne spui ca nu conteaza parerea mea(sau a altora) deci nu te obosesti sa ma combati. E la nivelul "cine zice ala e" strategia asta a ta, dar eu o apreciez tocmai pentru valoarea infantil-comica.
Daca nu te oboseai sa ma combati faceai cum fac eu cu Andrei, care nu stie sa scrie corect in limba materna dar ma trage de sireturi, si anume ignor si merg mai departe.
Razi pina te prapadesti(apropos de ras, ai putea incerca sa pozezi doar in artista, nu si in mare doamna ca nu te califica nici atitudinea nici vocabularul plin de termeni, incorect scrisi de altfel, al caror inteles nu il cunosti, folositi intr-un mod foarte pseudo-artistic), ramai cu falcile blocate, whatever does the trick for you, insa continua, te rog, sa ne spui cita arta faci tu, cum noi, muritorii de rand, nu putem macar cuprinde cu mintea noastra ingusta toata ... maretia ta. Pentru mine e deja-vu atitudinea asta, am trecut peste asa ceva de la o varsta frageda, am mai intalnit exemplare ca tine, mai ales perioada mea de "pregatire artistica", suntem cativa care ne amuzam, insa marea majoritatea oricum merge pe principiul "crede si nu cerceta".

Dar apropos, eu am spus doar ca nu mi se pare nimic original si nu ma impresioneaza pozele, nu am spus ca nu sunt artistice, pentru ca pina la urma Dali picta cu fecale(trecem peste ce anume picta), Picasso a fost mai putin apreciat pentru munca din perioada timpurie si mai apreciat pentru ... ce-o fi vrut el sa faca mai tarziu, si exemplele pot continua.
chill smarty-pants :roll2:
ps: cu greselile gramaticale, plz spune-mi unde simti tu ca nu am scris corect, pt ca daca e sa ma iau dupa simtamintele tale as putea sa ma fi nascut vorbitoare nativa de hindi si tot atatea argumente ai fi putut aduce... ca sa nu spun ca in postul citat mai sus deja vad vreo cateva astfel de rateuri :oops1:

ori folosim cu rigoare limba romana asa cum se folosea inainte de toate revizuirile din ultimii ani daca avem o varsta inaintata si nu ne mai putem adapta, ori nu, dar nu facem un mix
ca sa nu forbesc fara mine, am cautat cuvantul apropos in dex:
Cuvântul «apropos» nu a fost găsit, dar am găsit următoarele cuvinte apropiate:
apropo | apropou
http://dexonline.ro/definitie/apropos" onclick="window.open(this.href);return false;

nu se pune virgula inainte de "si" in nicio situatie


samd :)


Last edited by aroganta on 26 Jul 2010, 18:36, edited 2 times in total.

Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 18:29 
Offline
User avatar

Joined: 29 Oct 2008, 12:44
Posts: 6671
Location: Brasov... oarecum.
turgon Quote:
"cele" de pe jos nu pot fi catalogate drept petale, efortul tau din photoshop aducand mai degraba cu o colonie de bacili Koch... Si ca tot veni vorba de photoshop, puteai "depune" ceva pe soldurile acelea, in asa fel incat bazinul fetei sa aminteasca de arta si nu de ortopedie...
:haha:

eu sustin voma publica a lui turgon.
si printre putinele dati Alexandrus a tras 2 posturi la obiect, argumentate suficient.

PS sunt curios la o dezbatere face to face cum ar mai sta lucrurile.
PS2 stiu si eu cateva mari "genii" romanesti, si neromanesti, care nu sunt chiar asa de genii cand e sa ii iei la bani marunti si sa ii diseci usurel cu bisturiul,...sa va povestesc despre nea' Anghel Saligny si al sau maret pod? sau de nenea Alexandre Gustave Eiffel si al sau turn maret? asa ca laude ca marele fotograf care m-a felicitat si mi-a facut si mi-a dres,...nu prea ne incanta.

_________________
147 1.9 Mjet 16V
166 3.2 v6


Last edited by yux_mm on 26 Jul 2010, 18:35, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 18:32 
Offline
User avatar

Joined: 18 Feb 2006, 19:39
Posts: 10325
Car: o cisterna
Location: Kronstadt
turgon Quote:
Amin, Alexandrus!
Dincolo de aerul de vendetta din postul tau, Oana... O singura persoana te-a catalogat ca fiind "de duzina", originea multiplicarii acelei persoane o poti explica doar tu.
Apoi, multumesti unor persoane pentru locatie si masina. Ce ramane e modelul si petalele de trandafir de pe ea si de pe masina. Evident, "cele" de pe jos nu pot fi catalogate drept petale, efortul tau din photoshop aducand mai degraba cu o colonie de bacili Koch... Si ca tot veni vorba de photoshop, puteai "depune" ceva pe soldurile acelea, in asa fel incat bazinul fetei sa aminteasca de arta si nu de ortopedie...
Aceeasi problema cu soldurile drepte si in cea de-a doua poza, al carui subiecte sper ca trateaza vestimentatia intima si incaltamintea, altfel, ori e urat ce prezinti, ori e in plan secund...
Concluzia mea e ca ceea ce ai facut tu aici nu e din ciclul "don't try this at home". E simplu si la indemana: o Alfa, o locatie intunecata, 10 fire de trandafir si o tipa cu corp frumos, incluzand si niste solduri bine conturate, feminine. (ultima nu ai inclus-o... bummer!)
Pozele sunt misto, dar nimic mai mult. Noroc cu Brera...

LE: ultima oara te lasau rece comentariile si sfaturile tertilor.
LE2: asta cu m-a sunat mama lu' tata lu' fratele bunicii are un iz se satra in ea, no offence. Crede-ma, Rubens a murit ca o zdreanta fara a fi "sunat" de marii maestri ai vremii... Cauta alte criterii de a te autoelogia.
Atat de bine argumentat si potrivit in contextul criticii "hartistice" mi s-a parut mesajul asta incat mi-am permis sa-l citez intocmai, doar pentru a mai fi publicat inca o data ! :clapping:

_________________
156 2.0 TS
156 SW 2.0 JTS
166 2.4 JTD TI
916 Spider 3.0 Arese
159 SW 1.9 JTDm


Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 19:23 
Offline
User avatar

Joined: 31 Aug 2006, 16:26
Posts: 1301
Eu tot nu inteleg dupa ce criterii se permite unora sa aiba in semnatura link-uri catre site-urile comerciale personale . De fapt cred ca am vreo 2 idei dar as dori sa mi se confirme.
on-topic : Nu-mi plac pozele. Cel putin aia cu chilotii o da inspre ... playboy-ul romanesc , asta ca sa fiu finut.

_________________
Alfa 147 1.6 120 cp


Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 20:37 
Offline
User avatar

Joined: 29 Nov 2008, 11:01
Posts: 2715
Car: Spider & 156 SW
Location: Timisoara
Hai sa mai pacificam locu'!
8c (detaliu) ). Uai, ce mi-ar fi placut niste 60 de minute singur cu ea: 50 for driving, 10 for shooting!


Attachments:
P6263964.jpg
P6263964.jpg [ 99.11 KiB | Viewed 996 times ]

_________________
Alfa Romeo Spider 2.0T.S. Giallo Zoe - 2002
Alfa Romeo 156 SW 1.8 T.S. Nero Metallico - 2003
Fiat Panda 1.2 Rosso - 2008
Ex: Alfa Romeo 156 1.9 JTDm Nero Mate - 2004
Ex: Alfa Romeo 147 1.6 T.S. Grigio Sterling - 2001
Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 21:16 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
yookee Quote:
Alexandrus Quote:
Nu te-ai obosit sa ma combati dar ai vrut inca un post in care sa ne spui cita valoare ai tu ca fotograf, si, evident, sa ne spui ca nu conteaza parerea mea(sau a altora) deci nu te obosesti sa ma combati. E la nivelul "cine zice ala e" strategia asta a ta, dar eu o apreciez tocmai pentru valoarea infantil-comica.
Daca nu te oboseai sa ma combati faceai cum fac eu cu Andrei, care nu stie sa scrie corect in limba materna dar ma trage de sireturi, si anume ignor si merg mai departe.
Razi pina te prapadesti(apropos de ras, ai putea incerca sa pozezi doar in artista, nu si in mare doamna ca nu te califica nici atitudinea nici vocabularul plin de termeni, incorect scrisi de altfel, al caror inteles nu il cunosti, folositi intr-un mod foarte pseudo-artistic), ramai cu falcile blocate, whatever does the trick for you, insa continua, te rog, sa ne spui cita arta faci tu, cum noi, muritorii de rand, nu putem macar cuprinde cu mintea noastra ingusta toata ... maretia ta. Pentru mine e deja-vu atitudinea asta, am trecut peste asa ceva de la o varsta frageda, am mai intalnit exemplare ca tine, mai ales perioada mea de "pregatire artistica", suntem cativa care ne amuzam, insa marea majoritatea oricum merge pe principiul "crede si nu cerceta".

Dar apropos, eu am spus doar ca nu mi se pare nimic original si nu ma impresioneaza pozele, nu am spus ca nu sunt artistice, pentru ca pina la urma Dali picta cu fecale(trecem peste ce anume picta), Picasso a fost mai putin apreciat pentru munca din perioada timpurie si mai apreciat pentru ... ce-o fi vrut el sa faca mai tarziu, si exemplele pot continua.
chill smarty-pants :roll2:
ps: cu greselile gramaticale, plz spune-mi unde simti tu ca nu am scris corect, pt ca daca e sa ma iau dupa simtamintele tale as putea sa ma fi nascut vorbitoare nativa de hindi si tot atatea argumente ai fi putut aduce... ca sa nu spun ca in postul citat mai sus deja vad vreo cateva astfel de rateuri :oops1:

ori folosim cu rigoare limba romana asa cum se folosea inainte de toate revizuirile din ultimii ani daca avem o varsta inaintata si nu ne mai putem adapta, ori nu, dar nu facem un mix
ca sa nu forbesc fara mine, am cautat cuvantul apropos in dex:
Cuvântul «apropos» nu a fost găsit, dar am găsit următoarele cuvinte apropiate:
apropo | apropou
http://dexonline.ro/definitie/apropos" onclick="window.open(this.href);return false;

nu se pune virgula inainte de "si" in nicio situatie


samd :)
Ia frumusel tastatura si cauta pe google. Academia Romana, deasupra careia, cu toata arta matale, nu te poti auto-instaura, a decis ca e acceptata scrierea cu î din i cat si cu â din a. Cred ca pe motivul asta jumatate din semi-analfabetii forumului mi-au sarit in cap, fara a avea cea mai vaga idee de unde vine acel î.
Ca sa te lamuresti si tu, ca deh, mura in gura e mai buna decat o mica sesiune de auto-educare, poftim : http://www.pruteanu.ro/103deceidini.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Nu stiu insa la ce mix te referi tu, de obicei folosesc doar î din i, exceptie fac, uneori, cazurile in care cuvintul ar putea fi confundat cu altul, atita vreme cit nu folosesc diacritice.
Iinainte de "si" se pune virgula in anumite situatii. Nu ma astept sa te documentezi si nici nu mai stau sa te educ.
Iar data viitoare promit sa scriu fie "apropo" fie "à propos", ca sa nu mai fie lezata artista din tine.

Din pacate, in continuare iti scapa complet si ireversibil ideea de baza. Si anume ca fitele de artista si aerul de mare vedeta, auto intitulata, nu sunt pe placul nimanui(in afara posesorului/emitentului, evident). Atita vreme cat ai postat pozele pe un forum public, orice membru al forumului iti poate aprecia sau desconsidera munca(arta, cum vrei tu) dupa bunul/raul plac. Nu te intereseaza parerile, ori le ignori, ori iti poti tine pozele pentru colectia domniei tale sau pentru cercurile de aplaudaci.
Ti-as sugera sa postezi in continuare daca te poti abtine de la a te isteriza si a arunca cu dispret peste toti cei ce nu iti apreciaza munca, dar cred ca ego-ul tau e prea supra-dezvoltat pentru asa ceva.


PS. E de un penibil amuzant discutia despre poza asta pe facebook(atentie, doamnelor si domnilor, facebook). Cel putin pentru noi, astia, nobody care respiram si atit.


Top
   
PostPosted: 26 Jul 2010, 21:35 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15245
Car: 115/960
Location: Bucuresti
Ok, stop aici discutiilor despre limba si literatura romana, aici se discuta despre fotografie! :wink:

_________________
4C | Spider S4 2.0
ex Stelvio 2.0T | GTV 916 3.0 V6 | GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 27 Jul 2010, 08:27 
Offline
User avatar

Joined: 03 Feb 2008, 00:10
Posts: 714
Location: Cluj-Napoca
Uau. Poza cu chilotii domnitei e chiar nereusita.
In alta ordine de idei, dedic: http://www.jeg.ro/deseleristilor/ :peace:

_________________
Alfa 156 1.9 JTD M-Jet 16v, 140+ CP
------
When the fast car picks you up, you will weep and smile,
And see Heaven in the headlights,
Mile after mile, after mile, after mile..


Top
   
PostPosted: 27 Jul 2010, 09:26 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15245
Car: 115/960
Location: Bucuresti
Istv4n, ai dat-o rau de gard cu linkul ala, serios..

_________________
4C | Spider S4 2.0
ex Stelvio 2.0T | GTV 916 3.0 V6 | GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 27 Jul 2010, 09:32 
Offline
User avatar

Joined: 03 Feb 2008, 00:10
Posts: 714
Location: Cluj-Napoca
De ce? Eu am ras mult si bine :)

_________________
Alfa 156 1.9 JTD M-Jet 16v, 140+ CP
------
When the fast car picks you up, you will weep and smile,
And see Heaven in the headlights,
Mile after mile, after mile, after mile..


Top
   
PostPosted: 27 Jul 2010, 09:54 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15245
Car: 115/960
Location: Bucuresti
eu zic ca amandoua :wink:

_________________
4C | Spider S4 2.0
ex Stelvio 2.0T | GTV 916 3.0 V6 | GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 27 Jul 2010, 10:05 
Offline
User avatar

Joined: 03 Feb 2008, 00:10
Posts: 714
Location: Cluj-Napoca
Am o presimtire ca si tu ai poze cu capsuni si de acolo supararea :scratch:

_________________
Alfa 156 1.9 JTD M-Jet 16v, 140+ CP
------
When the fast car picks you up, you will weep and smile,
And see Heaven in the headlights,
Mile after mile, after mile, after mile..


Top
   
PostPosted: 27 Jul 2010, 10:55 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15245
Car: 115/960
Location: Bucuresti
Sorry, n-ai nimerit-o..

_________________
4C | Spider S4 2.0
ex Stelvio 2.0T | GTV 916 3.0 V6 | GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 27 Jul 2010, 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 29 Nov 2008, 11:01
Posts: 2715
Car: Spider & 156 SW
Location: Timisoara
Istvan, eu fac poze la orice mi se pare interesant. Psihoza aluia cu Dacii, papuci, capsuni si... poze polaroid :blink: e doar un alt capitol din the neverending story of "fiecare cu piticii lui". Si, da, eu am poze si cu capsuni, da-ma in judecata... :naughty:

_________________
Alfa Romeo Spider 2.0T.S. Giallo Zoe - 2002
Alfa Romeo 156 SW 1.8 T.S. Nero Metallico - 2003
Fiat Panda 1.2 Rosso - 2008
Ex: Alfa Romeo 156 1.9 JTDm Nero Mate - 2004
Ex: Alfa Romeo 147 1.6 T.S. Grigio Sterling - 2001


Top
   
PostPosted: 27 Jul 2010, 14:30 
Offline
User avatar

Joined: 03 Feb 2008, 00:10
Posts: 714
Location: Cluj-Napoca
Off ma. Era o gluma, ce va ofticati asa?

_________________
Alfa 156 1.9 JTD M-Jet 16v, 140+ CP
------
When the fast car picks you up, you will weep and smile,
And see Heaven in the headlights,
Mile after mile, after mile, after mile..


Top
   
PostPosted: 27 Jul 2010, 16:19 
Offline
User avatar

Joined: 29 Nov 2008, 11:01
Posts: 2715
Car: Spider & 156 SW
Location: Timisoara
Pana mea... cred ca din cauza ca luam fotografia in serios... :lol:

_________________
Alfa Romeo Spider 2.0T.S. Giallo Zoe - 2002
Alfa Romeo 156 SW 1.8 T.S. Nero Metallico - 2003
Fiat Panda 1.2 Rosso - 2008
Ex: Alfa Romeo 156 1.9 JTDm Nero Mate - 2004
Ex: Alfa Romeo 147 1.6 T.S. Grigio Sterling - 2001


Top
   
PostPosted: 28 Jul 2010, 00:49 
Offline
User avatar

Joined: 16 Nov 2007, 22:09
Posts: 598
Location: Timisoara
Mai baieti, am intarziat cateva zile sa citesc si uite cate lucruri interesante am pierdut...
Pacat ca "fotografa" (a carui nume imi pare rau dar nu il cunosc) "a pus botu'", si-a luat pozele si a plecat...
Posturile nu mai au nici un sens fara poze :(

Si eu acum ce motiv mai am sa fac misto? :roll:

_________________
“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1403 posts ]  Go to page Previous 124 25 26 27 2857 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited