It is currently 28 Sep 2024, 22:33

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 182 posts ]  Go to page Previous 13 4 5 6 7 8 Next
Author Message
PostPosted: 28 Aug 2009, 13:52 
Offline
User avatar

Joined: 06 Nov 2006, 23:31
Posts: 2270
cine?


Top
   
PostPosted: 21 Nov 2009, 23:17 
Offline
User avatar

Joined: 16 Mar 2009, 13:53
Posts: 1203
Car: Spider 916
Location: Valcea/Bucuresti
"După ce hoţii i-au furat maşina, un BMW X6, Stoichiţă a primit din partea clubului un automobil Alfa Romeo, cu care vine zilnic la antrenamente în Ghencea." (gsp)
e vorba despre o alfa 159 :clapping:


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 21:53 
Offline
User avatar

Joined: 06 Nov 2006, 23:31
Posts: 2270
funny.


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 22:56 
Offline
User avatar

Joined: 04 Feb 2009, 15:47
Posts: 2329
Car: 156 1.6 TS
Location: Bucuresti
Scuze ca ma bag...dar ce-o fi asa de funny?? Sau poate ai glumit...?

_________________
156 1.6 TS
fosta GTV 2.0 TS
fosta 156 1.6 TS


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 23:00 
Offline

Joined: 21 Aug 2008, 16:35
Posts: 3169
Location: Rosiorii de Vede/Bucuresti
tot articolul, de la titlu, poza lui Huidu, continut si comentariile "inteligentilor" de acolo

_________________
Alfa Romeo 147 1.6ts


Top
   
PostPosted: 04 Dec 2009, 23:49 
Offline
User avatar

Joined: 06 Sep 2009, 15:41
Posts: 254
Location: Alba Iulia
NIMIC. Ii chiar trist. Atat ii duce capul pe unii. Personal daca as prinde pe cineva care se ocupa cu asa ceva "chiar daca nu ii masina mea" nu as face altceva decat sa ii rup mainile.

_________________
Trece Alfele in zare, eu ma uit ele dispare.


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 00:51 
Offline
User avatar

Joined: 29 Nov 2007, 23:28
Posts: 510
Car: Alfa Romeo 156
Location: Bucuresti
StanPatzitW Quote:
NIMIC. Ii chiar trist. Atat ii duce capul pe unii. Personal daca as prinde pe cineva care se ocupa cu asa ceva "chiar daca nu ii masina mea" nu as face altceva decat sa ii rup mainile.
Nu este nimic trist.Singurul trist din aceasta poveste este marele Huidu.La ce comportament afiseaza in public,ca na...e mare vedeta sa zica merci ca nu i-au spart si geamurile.

_________________
Alfa Romeo 156 1.9 JTD
Ex Alfa Romeo 147 1.6 TS


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 02:56 
Offline
User avatar

Joined: 25 Sep 2009, 15:53
Posts: 248
Car: 147 fl blumontecarlo
Location: Bucharest
Asa ceva este odios.. In lumea civilizata nu se procedeaza asa indiferent ce fel de relatie ai cu persoana respectiva. Am ajuns sa ne fie frica 'unde parcam' pentru ca vine 'posesorul' unui spatiu din domeniu public preluat din neam in neam 'pentru ca acolo parcau si stramosii lui' ca acesta ar putea sa faca un rau bunului nostru personal pe care unii il utilizeaza sau altii chiar il apreciaza.

@Antiloop: Daca ai 2 joburi in radio-tv esti vedeta? La ce comportament te referi? Sa intelegem ca tu ai fi spart si geamurile in plus?!! Eu cred ca e totusi trist ca se intampla asta si mai trist e ca tu gandesti asa....

_________________
Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark (facelift)
Happy with her.. In love with her..


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 15:21 
Offline

Joined: 21 Aug 2008, 16:35
Posts: 3169
Location: Rosiorii de Vede/Bucuresti
cum la ce comportament? chiar huidu spune ca a avut divergente/discutii cu vecinii, care in opinia mea nu cred ca au fost amicale. Pe langa asta cand faci pamflet", trebuie sa iti iei niste masuri, sa nu crezi ca huidu e iubit de cei de care isi bate joc.
Iar cutia de vospea lasata in mijocul plafonului, e o opera de arta :peace:

_________________
Alfa Romeo 147 1.6ts


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 15:47 
Offline
User avatar

Joined: 25 Sep 2009, 15:53
Posts: 248
Car: 147 fl blumontecarlo
Location: Bucharest
Antiloop Quote:
La ce comportament afiseaza in public,ca na...e mare vedeta
la asta ma refeream.
valerica Quote:
cand faci pamflet", trebuie sa iti iei niste masuri,
Tu ce 'masuri' sugerezi ca trebuie sa iei? Sunt multi care fac pamflet public si anume de exemplu mondenii, grupul voua si multi altii care aduc/sugereaza asemanari pur intamplatoare. Ar trebui toti sa pateasca ceva?
Cat despre cutia de vopsea e ceva primitiv, nu o opera de arta indiferent ce masina ar fi fost vorba. :uhuh:

_________________
Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark (facelift)
Happy with her.. In love with her..


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 15:58 
Offline

Joined: 21 Aug 2008, 16:35
Posts: 3169
Location: Rosiorii de Vede/Bucuresti
scuza-ma, huidu umileste public, e diferenta intre comedia celor de la mondenii si umilirea unor persoane.

_________________
Alfa Romeo 147 1.6ts


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 16:04 
Offline
User avatar

Joined: 29 Oct 2006, 09:24
Posts: 914
Location: Bucuresti
Marlanul ala de Huidu nu s-a rezumat la pamflet. Tin minte ca a descarcat o vidanja drept razbunare in centrul Bucurestiului. Asa ca sa nu se planga cand e la randul lui victima unei razbunari. Doar el a promovat marlanismul de genul asta. In fond nu vad motivul pt care multi romani pozeaza in fecioare cand suntem condusi de un marlan pe care l-au ales aceeasi roamani.
Marlania si manelismul sunt o virtute pentru acesti romani. :puke:

LE: Am mai spus cu alte ocazii ca dezaprob total actele de vandalism. Ce spuneam mai sus este ca Huidu a ajuns sa fie lovit cu propria arma.


Last edited by Dragos on 05 Dec 2009, 16:27, edited 2 times in total.

Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 16:07 
Offline
User avatar

Joined: 25 Sep 2009, 15:53
Posts: 248
Car: 147 fl blumontecarlo
Location: Bucharest
Tot ce am vrut sa zic e ca sunt impotriva actiunilor de acest gen. Exista cai amiabile, legale, sau conventional civilizate de a-ti regla divergentele. Nu are rost sa polemizam asupra emisiunii lui serban (stricam topicul :!: )
PS. Sunt de acord ca are de departe cea mai acida emisiune de acest gen (oricum nu scuza huliganismul) din gama insa parerea mea e ca isi merita soarta multi din cei sa zic asa atacati. :peace:

_________________
Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark (facelift)
Happy with her.. In love with her..


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 16:52 
Offline
User avatar

Joined: 06 Nov 2006, 23:31
Posts: 2270
prea putin ma intereseaza ce face el in emisiune sau in viata privata (nu ma intereseaza in sensul ca ma abtin sa folosesc niste adjective nu tocmai placute), dar reactia lui la ce i sa intamplat e funny. dead funny.


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2009, 20:23 
Offline
User avatar

Joined: 06 Sep 2009, 15:41
Posts: 254
Location: Alba Iulia
Antiloop Quote:
Nu este nimic trist.Singurul trist din aceasta poveste este marele Huidu.La ce comportament afiseaza in public,ca na...e mare vedeta sa zica merci ca nu i-au spart si geamurile.

E trist ca gandesti asa. Daca te supara cineva te dai jos si ii rupi capul pentru ca poti... Cu ce esti mai bun decat el ? Da ... daca se da jos la tine nu tre sa stai cu mainile in buzunar si chiar am patit sa incerc sa ii rup capul de mai mai multe ori dar de la a te apara la a te razbuna ii lung drumul. Nu inteleg ce ai vrut sa zici cu vedeta. Omul asta o lptt si o mucit mult pentru imaginea pe care o are, si pe care trebuie sa o pastreze. Daca se duce imaginea se duce draq si imaginea si tot. Tu ce ai face daca ai fi "vedeta" sau mai bin zis persoana publica ? Ai ajuta batranii sa treaca strada si ai merge sa ingrijesti copii bolnavi ? Ce izici tu ca ar trebui sa faca ?
Ii treaba lu Huidu ce face si cum face, io ma refer strict la cele intamplate...jenant.
valerica Quote:
cum la ce comportament? chiar huidu spune ca a avut divergente/discutii cu vecinii, care in opinia mea nu cred ca au fost amicale.:

Tu stai in Bucuresti . Sa inteleg ca te intelegi cu toti vecinii ? GREU DE CREZUT.

@ toshy Reactia lui este a unui om normal care are casco :)) Si asta ii oarecum funny pentru ca asa mult lo deranjat cele intamplate incat cred ca o uitat dupa 30 min. Cred ca autorul o fost mai deranjat decat el la gandul ca o dat iste banii aiurea pe vopsea.

http://www.youtube.com/watch?v=Lw_lMb_-xeE" onclick="window.open(this.href);return false;
Asa se rezolva problemele nu cu vopsea. Il prinzi ii rupi capul si gata.

_________________
Trece Alfele in zare, eu ma uit ele dispare.


Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 15:18 
Offline
User avatar

Joined: 29 Nov 2007, 23:28
Posts: 510
Car: Alfa Romeo 156
Location: Bucuresti
Andrei2303 Quote:
Asa ceva este odios.. In lumea civilizata nu se procedeaza asa indiferent ce fel de relatie ai cu persoana respectiva. Am ajuns sa ne fie frica 'unde parcam' pentru ca vine 'posesorul' unui spatiu din domeniu public preluat din neam in neam 'pentru ca acolo parcau si stramosii lui' ca acesta ar putea sa faca un rau bunului nostru personal pe care unii il utilizeaza sau altii chiar il apreciaza.

@Antiloop: Daca ai 2 joburi in radio-tv esti vedeta? La ce comportament te referi? Sa intelegem ca tu ai fi spart si geamurile in plus?!! Eu cred ca e totusi trist ca se intampla asta si mai trist e ca tu gandesti asa....
Daca ai fii avut placerea sa il auzi pe domnul Huidu cum injura ca la usa cortului nu ai mai avea aceasi parere.Stii tu vorba aia- semeni nori culegi furtuna-.Nu eu nu as face asa ceva sa sparg geamuri ,etc .Eu ma refeream la faptul ca unii mai slab de ingeri nu suporta anumite injurii si fac asa ceva(iar noi trebuie sa ne ferim de ei,nu sa ii mai si agitam cum a facut domnul Huidu).

_________________
Alfa Romeo 156 1.9 JTD
Ex Alfa Romeo 147 1.6 TS


Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 15:45 
Offline
User avatar

Joined: 25 Sep 2009, 15:53
Posts: 248
Car: 147 fl blumontecarlo
Location: Bucharest
Ce drept ii da celui injurat sa se razbune pe la spate pe biata masina? E normal?

_________________
Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark (facelift)
Happy with her.. In love with her..


Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 18:36 
Offline
User avatar

Joined: 02 May 2006, 14:04
Posts: 1432
Car: Gtv V6 tb
Location: Zalau
La ce nivel s-a ajuns in emisiunile de divertisment, unde bataia de joc e motiv de distractie, realizatorii sunt maestrii tupeului, iar publicul - fraierii care n-au curajul sa caste gura, dar savureaza total atitudinea promovata si spera ca la un moment dat sa poata si ei sa fie asa de plini de vocabular de cartier sau de actiune razbunatoare ascunsa, acoperiti de noaptea care le-a invadat ratiunea.

_________________
Alfa Romeo Gtv 2.0 tb rosso miro

ex: Alfa Romeo 159 1.9 jtd grigio vesuvio
ex: Alfa Romeo 166 Super 2.0 tb grigio chiaro metallizzato
ex: Alfa Romeo 156 1.8 ts rosso proteo


Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 18:56 
Offline
User avatar

Joined: 06 Sep 2009, 15:41
Posts: 254
Location: Alba Iulia
parerile sunt impartite. Dupa cum am mai zis. Frtate te injura unu 1 nu il bagi in seama pentru ca nu te cobori la nivelul lui 2. Daca nivelu nu conteaza te duci si ii dai in cap. Ce ii drept mai nou nu ai cum sa nu te cobori la nivel pentru ca daca intorci spatele si pleci continua si chiar incearca sa te doboare asa ca te duci il pui jos si il calci pe cap. Dar aici termini, nu mai mergi sa ii strici masina si alte cele. Pentru ca daca mergem pe directia asta o sa ajungi sa ii bati si retul familiei sau sa ii violezi gagica nevasta. II BUNA DIRECTIA ?

Cat despre CRACOTASI. Nu va place nu va uitati. Personal nu ma mai uit la telembiizor pentru ca sunt dezgustat de ceea ce vad. Ma uit la trasniti in nato si ma amuza faptul ca sunt reprezentativi pentru natia noastra. Daca nu ma crede cineva sa se uite pe foaia de alegator si sa zica ce voteaza intre un hot si un hot. :thumbdown:

Astai suntem astia defilam. Daca lumea nu se mai uita la emisiunea lor, nu or sa mai faca bani din reclame si o sa fie scoasa din program. Dar cu hotu sau hotu ce facem ca ii votam si ii avem 5 ani? Daca iasa primul o sa fie ca si pan acum adica nu se face nimic... daca iasa al 2 lea or sa vanda si ce o mai ramas electrica hidrocentrale si Rosia Montana. Incepe sa'mi fie frica sa nu cumva sa se aprinda un bec si sa vanda astia si Delta Dunarii.

Scuze de partea de offtop dar acum chiar simt nevoia sa dau in cap la cineva pt ca bani pe vopsea nu dau. O sa ies pe strada ...poate ma injura cineva.

_________________
Trece Alfele in zare, eu ma uit ele dispare.


Top
   
PostPosted: 06 Dec 2009, 19:17 
Offline
User avatar

Joined: 29 Oct 2006, 09:24
Posts: 914
Location: Bucuresti
Sa nu te-njure si sa te si bata chiar asa viteaz cum esti. :D


Top
   
PostPosted: 07 Dec 2009, 14:03 
Offline
User avatar

Joined: 06 Sep 2009, 15:41
Posts: 254
Location: Alba Iulia
Destul de greu dar nu imposibil. Prima si ultima bataie pe care am luat-o o fost in 1994 cand am fost inconstient 10 ore.
Atunci am invatat ca tre sa dai nu sa astepti sa te aperi si ca daca sunt multi trebuie sa fugi sa fugi tare. Pana acum nu am fost nevoit dar cine stie...
Scuze de offtopic

_________________
Trece Alfele in zare, eu ma uit ele dispare.


Top
   
PostPosted: 10 Dec 2009, 23:47 
Offline
User avatar

Joined: 29 Nov 2007, 23:28
Posts: 510
Car: Alfa Romeo 156
Location: Bucuresti
StanPatzitW Quote:
Destul de greu dar nu imposibil. Prima si ultima bataie pe care am luat-o o fost in 1994 cand am fost inconstient 10 ore.
Atunci am invatat ca tre sa dai nu sa astepti sa te aperi si ca daca sunt multi trebuie sa fugi sa fugi tare. Pana acum nu am fost nevoit dar cine stie...
Scuze de offtopic
Parca intr-um post anterior te laudai ca tu nu faci asa ceva.Pana la urma ce sa mai credem?

_________________
Alfa Romeo 156 1.9 JTD
Ex Alfa Romeo 147 1.6 TS


Top
   
PostPosted: 15 Dec 2009, 21:42 
Offline
User avatar

Joined: 06 Nov 2006, 23:31
Posts: 2270
the fun never stops.


Top
   
PostPosted: 15 Dec 2009, 22:52 
Offline

Joined: 11 May 2009, 12:42
Posts: 1730
Location: Bucuresti
Un prieten care lucreaza in zona respectiva chiar m-a sunat sa imi spuna ca e o Alfa care "pare parasita": roti sparte si "proaspat" vopsita. Ma sunase pentru ca ma stia in AlfaClub si se gandea sa nu fie furata sau ceva. Se pare ca misterul s-a elucidat. :)
Dragos Quote:
... In fond nu vad motivul pt care multi romani pozeaza in fecioare cand suntem condusi de un marlan pe care l-au ales aceeasi roamani.
Marlania si manelismul sunt o virtute pentru acesti romani. :puke:
Tot Basescu e vinovat ca Huidu are rotile sparte ... mai sa fie. Dragos, de acum pe toate topicurile ai sa aduci aminte de asta?!? Nu sunt cel mai in masura sa judec aici, dar cred ca cei de pe aici vor sa citeasca in general despre masini. Ai topic dedicat unde sa te desfasori.
Scuze de offtopic.

_________________
Giulia Veloce TI
Ex: Giulia 2.2 Nuovo Bianco
Spider 916 ph1 CUP
Spider 916 ph2
Ex: 159 2.4 TI
Ex: Giulietta 1.6 JTDm
Ex: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v 120+ CP
Ex: Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8v 115+ CP MUSTERICA


Top
   
PostPosted: 16 Dec 2009, 12:39 
Offline
User avatar

Joined: 06 Sep 2009, 15:41
Posts: 254
Location: Alba Iulia
@cristih 10

_________________
Trece Alfele in zare, eu ma uit ele dispare.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 182 posts ]  Go to page Previous 13 4 5 6 7 8 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited