It is currently 27 Apr 2024, 23:23

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 134 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 6 Next
Author Message
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 18 Jun 2015, 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 05 Feb 2014, 21:46
Posts: 335
Car: Alfa romeo 147
Location: Campina
Dabia astept sa vad tot clipul terminat.
Santos face treaba de treaba.
Atunci o sa mananc tastatura Jurrrrr :)))

Trimis de pe al meu P6-U06 folosind Tapatalk

_________________
--------------------------------------------------------------
Mai multe avioane sub apa decat submarine pe cer..
--------------------------------------------------------------


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 18 Jun 2015, 23:19 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15199
Car: 115/916/949/960
Location: Bucuresti
Few more...
Attachment:
IMG_9179.jpg
IMG_9179.jpg [ 448.09 KiB | Viewed 4647 times ]
Attachment:
IMG_9180.jpg
IMG_9180.jpg [ 344.53 KiB | Viewed 4647 times ]
Attachment:
IMG_9373.jpg
IMG_9373.jpg [ 180.22 KiB | Viewed 4647 times ]
Cu complimente din partea Roxanie :)
Attachment:
IMG_9364.jpg
IMG_9364.jpg [ 274.53 KiB | Viewed 4647 times ]

_________________
4C | GTV 916 3.0 V6 | Stelvio 2.0T | Spider S4 2.0
ex GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 09:40 
Offline
User avatar

Joined: 26 Jun 2013, 12:48
Posts: 1246
Car: Giulia
Location: Bucuresti
Dragi Alfisti,

Revin si eu pe acesta cale cu un feedback si ceva explicatii. Trebuie sa stiti ca pentru noi a fost greu insa a meritat din plin. Toata aceasta saptamana facebook-ul a fost rosu, am primit nenumarate felicitari de la oameni care nu au legatura cu clubul, si ne-am bucurat de o vasta atentie din partea presei. La acest capitol pot spune ca am excelat, si sunt mandru ca putem aduce Alfa Club si Alfa Fest pe buzele tutuoror pasionatilor auto.

Tin sa va multumesc voua, tuturor pentru prezenta, si pentru modul in care ne-am organizat, zic eu, mult mai bine decat anul trecut. Stiu ca au mai fost scapari, stiu ca trebuia sa ne organizam mai bine, insa chiar si pe noi ne-a depasit pe alocuri grandoarea evenimentului.

Multumesc alfistilor romani care au batut sute de kilometri precum si alfistilor din Serbia, Bulgaria, Croatia si Polonia, care au fost si anul asta la inaltime. (motiv pentru care trebuie sa "iesim" si noi mai des pe la ei).

Multumesc echipei de filmare a lui Santos precum si lui Traian, si tuturor celor care au tras fotografii si mi le-au trimis. Am strans peste 30 Gb de materiale :D

Pentru mine, personal, acest Fest a iesit asa cum a trebuit, a fost un eveniment matur, fara excese de niciun fel, fara probleme, si la care, zic eu (raportat la numarul de participanti si la numarul de organizatori) ne-am organizat exemplar. Probabil anul acesta am organizat unul dintre cele mai frumoase evenimente de profil din Romania, din ultimii multi ani.

Chiar daca am fost putini oameni in echipa de organziare, pot spune ca am primit un ajutor "ascuns" de la toti membrii oficiali care au ales sa ne sprijine financiar prin plata taxei de membru. Acele sume de bani ne-au ajutat in a ne misca mai repede, in a acoperi cheltuieli pe care pana acum nu aveam din ce fonduri sa le acoperim. Ne-am organizat bine si mai mult ca sigur vom gasi ceva fonduri si anul acesta pentru a rasplati fidelitatea voastra. Dar, ce vreau sa subliniez aici, lucrurile incep sa se miste, si daca doriti sa stiti, tortul a fost achizitionat strict din banii AC, la fel si prezenta in Piata Garii, si alte mici cheltuieli. Sper ca acum, cand toate actiunile Alfa Club incep sa prinda un contur, si expunere, sa avem si mai multi alfisti care sa ne sprijine prin plata cotizatiei de membru.

Referitor la aspectele organizatorice:

SUPORTII DE NUMERE: Au venit mai tarziu, dupa ce am facut pungutele, undeva sambata. Din pacate nu am avut timpul fizic sa ii distribuim, insa toti sunt la mine la birou. Probabil vom trimite prin curier la Cluj, AR/TM, CT, iar la Bucuresti ii vom impartii la intalnirile saptamanale. *Aici v-as ruga fara mesaje PM pentru solicitare suporti. As dori daca se poate sa va "intelegeti" cate 3-5 persoane, trimit suportii la o singura persoana si sa-i impartiti dupa.

FOC DE TABARA: Stiu ca am explicat multora dintre voi si acolo. Pentru ca focul de tabara se aiba loc, eu am fost in jur de 8 acolo in padure. Lemnele erau la locul lor, si nea' Vasile astepta sa le aprinda. La 9:15, managerul hotelului m-a intrebat daca sunt suficiente 200 beri vin si suc, sa le urce intr-o duba si sa le duca acolo, precum si daca trimite pompierii la fata locului (focul fiind intr-o Poienita incadrata de brazi). La orele 9:30 la hotel erau cca jumatate din masini in parcare si maxim 30-40 de persoane pe jos, terasa si restaurant. Multi dintre cei cu care am vorbit erau obositi, altii vroiau sa vizioneze meciul, altii sa manance, etc. Din acesta cauza, eu, personal am decis sa nu mai mergem acolo pentru ca la 9:45 nu prea aveam cu cine.

SALA DE CONFERINTE: Stiu ca am avut probleme tehnice, care din pacate au cam stricat niste momente amuzante. Asa cum am raspuns si lui Mihai, noi/eu in mod normal trebuia sa primim participantii intre 12:00-15:00 insa din cauza intarzierilor am stat pana aproape de 18:00 in parcare. Nu am mai avut fizic timp sa ma asigur de functionarea dotarilor din sala.

TRICOURI: Tricourile de anul acesta (Barbati/rosii) au fost sponsorizate. La momentul discutiilor initiale, aveam ocupate ~70 camere. Din cauza aceasta au fost produse 150 tricouri. Ulterior, odata sold-out-ul hotelului 88 camere precum si alte 10 camere in alte locatii, numarul de participanti a crescut. Valak (Catalin) - fara ca nimeni sa ii ceara si fara ca nimeni sa il mentioneze pe undeva, a facut un gest superb, si a produs din banii lui tricourile albe pentru fete. A calculat cati membrii oficiali vin la Fest (membrii platitori) si a produs tricouri strict pentru insotitoarele acestora. De aceea nu au fost suficiente chiar pentru toate participantele de la Fest, au fost excat cate trebuie, chiar mai putine, tinand cont ca s-au incurcat niste pungute. Tricourile pentru copii le-am facut eu, pe baza mailurilor trimise de voi. Mi-au iesit la socoteala +/- 15/16 copii, am facut 18 tricouri. Va asigur ca am livrat toate tricourile, si nu mai am absolut niciunul.

HOTEL: Stiu ca berea a fost scumpa, ca nu a fost muzica, ca pe alocuri mancare a fost scumpa, ca nu ati avut voie cu bautura de acasa si altele. Din pacate, in tot judetul Sibiu aceasta locatie a fost singura care poate acomoda atatea persoane. Mai mult, trebuie sa intelegeti ca e greu sa gasesti un echilibru intre costurile de cazare (care cred eu ca au fost foarte bune), locatie (care cred ca a fost exceptionala, atat hotelul cat si Paltinisul) si facilitati. Tineti minte ca datorita locatiei, ati parcurs de minim 5 ori acel drum superb pana la Paltinis, v-ati trezit dimineata cu peste 100 de alfe in fata, cu brazii la fereastra, si cu un aer impecabil. Daca costul acestei treziri este 8 lei pentru o bere, zic eu ca merita. In fine, aici se poate discuta mult, eu cred ca locatia a fost ce trebuie, repet pentru un event de editie aniversara.

TRANSFAGARASAN: Pentru mine, Trans-ul, asa umbrit si racoros cum nu l-am mai vazut niciodata, a fost fabulos. Stiu, nu am mers tare, nu s-a rasturnat nimeni, cred ca asta era si ideea :) Referitor la neintelegerea cu de pe trans, organizatorul a spus sa ne oprim la cort. Era un cort mic cu monster mai jos, si unul mare de organizatori mai sus la cca 100 m. Noi ne-am oprit la al doilea, si trebuia sa ne oprim la primul, de aceea am intors cateva alfe si ne-am incurcat putin acolo.

Sper ca am clarificat toate aspectele, si una peste alta, urmarind acum pozele, filmarile, si feedback-urile voastre, mai ales poza cu shaorma :) imi dau seama ca suntem o familie, una frumoasa, si trebuie sa ducem acest eveniment mai departe, sa-l facem sa fie din ce in ce mai iconic. Se contureaza o reuniune cu Aradul, Clujul, sa facem acest club sa fie unul intr-adevar national, si sper, ca in urma Alfa Fest 10, la Alfa Fest 11 sa fim mai multi in echipa de organziare.

Va multumesc din suflet inca o data!

_________________
Senza cuore saremmo solo macchine

Alfa Romeo Mito QV (955) - 1.4 MT6 170 HP
EX:Alfa Romeo Giulia (952) - 2.2 AT8 180 HP
EX: Alfa Romeo Giulietta (940) - 1.4 TB Multi Air TCT 170 HP
EX: Alfa Romeo 156 SW (932) - 2.0 JTS 165 HP


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 10:27 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2185
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
littlefoot Quote:
Dragi Alfisti,....................

Chiar daca am fost putini oameni in echipa de organziare, pot spune ca am primit un ajutor "ascuns" de la toti membrii oficiali care au ales sa ne sprijine financiar prin plata taxei de membru. Acele sume de bani ne-au ajutat in a ne misca mai repede, in a acoperi cheltuieli pe care pana acum nu aveam din ce fonduri sa le acoperim. Ne-am organizat bine si mai mult ca sigur vom gasi ceva fonduri si anul acesta pentru a rasplati fidelitatea voastra. Dar, ce vreau sa subliniez aici, lucrurile incep sa se miste, si daca doriti sa stiti, tortul a fost achizitionat strict din banii AC, la fel si prezenta in Piata Garii, si alte mici cheltuieli. Sper ca acum, cand toate actiunile Alfa Club incep sa prinda un contur, si expunere, sa avem si mai multi alfisti care sa ne sprijine prin plata cotizatiei de membru.

............................
Va multumesc din suflet inca o data!
Felicitari tuturor celor implicati in oganizarea acestui minunat eveniment, felicitari tuturor participantilor si nu in ultimul rand, felicitari tuturor membrilor oficiali(platitori de cotizatie) care au inteles ca numai daca dispui de niste fonduri, poti realiza ceva de aceasta amploare. :clapping:
Ma uitam acum, la numarul de membri inscrisi :7061. Daca din acestia, doar 10% ar fi membri oficiali(platitori) , sunt sigur ca editia numarul 11, se poate organiza in Elvetia. Dar, din pacate prea putini au inteles ce poti face cu banii. :uhuh: Si eu sper ca anul acesta, sa mai fie inca 50 de membrii oficiali ! :peace:

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 11:19 
Offline
User avatar

Joined: 28 Oct 2012, 15:57
Posts: 3582
Car: Stelvio QV
Location: Bucuresti
Piciorus, lasa scuzele/explicatiile, ca nu-si au rostul, a iesit foarte bine. :clapping:

_________________
Stelvio Veloce 280cp - Visconti viewtopic.php?f=91&t=29263

Am avut:
1. 156 GTA viewtopic.php?f=17&t=28029
2. 2xStelvio 2.2 jtdm 210 CP Q4
3. Giulia Veloce viewtopic.php?f=90&t=27090
4. Brera 1.750 TBI viewtopic.php?f=22&t=27532
5. GT 1.9 JTDM http://www.alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=18&t=25735
6. Giulietta 1.4 Mair 170 CP http://www.alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=63&t=23381
7. Giulietta QV http://alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=63&t=24393
8. 159 TBi ti 250 CP http://alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=23&t=22223
9. Giulietta 1.4 Mair 170 CP http://alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=63&t=22292
10. 159 2.4 JTDM 200 CP
11. 159 TBi 200 CP

AutoRulateLeasing
https://autorulateleasing.ro


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 11:21 
Offline
User avatar

Joined: 28 Oct 2012, 15:57
Posts: 3582
Car: Stelvio QV
Location: Bucuresti
Valak, jos palaria :thanks2:

_________________
Stelvio Veloce 280cp - Visconti viewtopic.php?f=91&t=29263

Am avut:
1. 156 GTA viewtopic.php?f=17&t=28029
2. 2xStelvio 2.2 jtdm 210 CP Q4
3. Giulia Veloce viewtopic.php?f=90&t=27090
4. Brera 1.750 TBI viewtopic.php?f=22&t=27532
5. GT 1.9 JTDM http://www.alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=18&t=25735
6. Giulietta 1.4 Mair 170 CP http://www.alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=63&t=23381
7. Giulietta QV http://alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=63&t=24393
8. 159 TBi ti 250 CP http://alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=23&t=22223
9. Giulietta 1.4 Mair 170 CP http://alfaclub.ro/forum/viewtopic.php?f=63&t=22292
10. 159 2.4 JTDM 200 CP
11. 159 TBi 200 CP

AutoRulateLeasing
https://autorulateleasing.ro


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 11:45 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7813
Car: GTV 916 2.0 TS
Location: Bucuresti
Astia doi sunt genetic asa, baieti de treaba din tata-n fiu :)
Multumesc pentru tot valak si ca m-ai suportat pe drumul de intoarcere .


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 11:53 
Offline
User avatar

Joined: 17 May 2008, 15:11
Posts: 741
Car: Giulia Quadrifoglio
Location: Targu Jiu
Nu exista calitate fara un cost pe masura! :D
legat de suportii de numere, noi astia de la tara cum intram in posesia lor? :?

_________________
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio 2.9 V6 510+CP
Alfa Romeo Stelvio First Edition 2.0 280CP
ex. Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 280+CP
ex. Alfa Romeo 159 TBI 200+CP
ex. Alfa Romeo 147 2.0 T.S 150CP


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 12:09 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7813
Car: GTV 916 2.0 TS
Location: Bucuresti
sorin147 Quote:
Nu exista calitate fara un cost pe masura! :D
legat de suportii de numere, noi astia de la tara cum intram in posesia lor? :?
O sa incerc sa trimit la Tm cateva seturi si poate ti-l aduce Alin ( EvilTMy) cand vine pe acasa . Vad ca sunteti vecini :)


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 12:30 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jul 2008, 20:39
Posts: 527
Location: Timisoara
@mugurel.Se rezolva.Vineri merg la TgJiu.Daca te incadrezi cu coletul eu il livrez.

_________________
156 1.6TS•••》2.0TS 150 Hp 2001- "ANGELina"
166Fl 2.4JTDm 185Hp 2007- "Leia"
AR-Creating legends since 1910


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 13:22 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7813
Car: GTV 916 2.0 TS
Location: Bucuresti
Hai ca pana la urma cred ca iei tu de la Sorin pachetul :) . O sa ii dau lui Gabi Dima ca tot are ceva de trimis la Tg Jiu si va intelegeti voi mai departe .
As vrea sa stiu din TM si zonele invecinate cati sunteti , ca sa stiu cate seturi trimit .

L.E Vor pleca spre Tg.Jiu 10 seturi pentru Sorin si baietii din TM & imprejurimi . Asta pentru ca nu a raspuns nimeni ca sa stiu care e necesarul . Sper sa ajunga . Oricum , daca mai trebuie, vom mai trimite cand mai gasim oportunitatea ...

Pentru celelalte zone din tara , incercati sa faceti si voi grupuri si vi le trimit cumva prin curier sau cu cineva , doar sa trimit un singur pachet odata .


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 13:31 
Offline
User avatar

Joined: 26 Dec 2011, 18:30
Posts: 260
Car: GTV 2.0 JTS
Location: Sibiu
tot legat de subiectul asta, din sibiu cred ca am fost doar eu si cypy. plus spiderul de la regioemilia. sper sa nu fim prea putini :D
in cel mai rau caz le pot salta eu cumva cand oi ajunge la bucuresti pt distributie, cu toate ca ma gandeam sa-mi incerc norocul si s-o las pentru la primavara (abia a facut 3 ani).

_________________
Alfa Romeo 916 GTV 2.0JTS
Alfa Romeo 916 Spider 2.0TS
Alfa Romeo 159 2.4JTDm
ex: Alfa Romeo 156SW 1.9JTD

uneori fotograf


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 14:29 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7813
Car: GTV 916 2.0 TS
Location: Bucuresti
Am decis ca un voucher de 300 ron de la Globasig ( ultimul de anul acesta ) sa faca fericit un posesor de break asa ca acesta se acorda lui Mihai P. pentru frumoasa Alfa 159 SW :blow: . Trebuie sa mentionez ca , in afara de faptul ca are mare grija de Alfa lui , am luat in calul si ca raspunde prezent la actiunile clubului si participa la ele indiferent de distanta parcursa .

Multumim Mihai si sper sa iti pastrezi spiritul asta multa vreme .


Toti cei care ati fost premiati anul acesta cu vouchere Globasig , va rog sa ma contactati cand vreti sa le folositi . Pentru ca am vazut ca multi dintre voi aveti impresia ca le puteti folosi doar pentru casco sau rca vreau sa va spun ca sunt perfect valabile si pentru asigurari de locuinte , de calatorii in strainatate , raspunderi civile sau profesionale si orice alt tip de asigurari aveti nevoie .


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 16:02 
Offline
User avatar

Joined: 23 Nov 2013, 20:25
Posts: 884
Car: 159SW2.4JTD
Location: Sighisoara
Felicitari inca odata organizatorilor :clapping: !!!
Multumim Valak !!! Aportul tau a fost unul de mare caracter si spirit de echipa, bravo :clapping:
Felicitari si lui Mihai pentru premiul castigat, il meriti din plin, SWul tau e in topul clubului, sa-l stapanesti sanatos !!!

_________________
Alfa 159 2.4 200+CP - "Angry"
ex: Fiat Stilo 1.6 16v- "Kicsi"


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 16:49 
Offline
User avatar

Joined: 21 Jun 2009, 16:29
Posts: 3784
Car: Carla
Location: Tim/Buc
Cu multa placere ! :peace:

Era ceva ce am crezut ca trebuia facut, un gest de minima apreciere pentru fetele din Club, care ne secondeaza an de an in aventura asta numita Alfa Fest. Volumul de munca la care s-au inhamat baietii din Bucuresti a fost unul urias, ma bucur ca am putut contribui si eu cu ceva si ma bucur cu atat mai mult daca tricourile au fost pe placul Alfistelor.

_________________
Alfa Romeo GTV 2.0 V6 TB - Carla
“La Bellezza è lo splendore del Vero.”


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 17:26 
Offline
User avatar

Joined: 29 Aug 2013, 22:33
Posts: 341
Car: Alfa 159SW 2.0jtdm
Location: Oradea
mugurel Quote:
Am decis ca un voucher de 300 ron de la Globasig ( ultimul de anul acesta ) sa faca fericit un posesor de break asa ca acesta se acorda lui Mihai P. pentru frumoasa Alfa 159 SW :blow: . Trebuie sa mentionez ca , in afara de faptul ca are mare grija de Alfa lui , am luat in calul si ca raspunde prezent la actiunile clubului si participa la ele indiferent de distanta parcursa .

Multumim Mihai si sper sa iti pastrezi spiritul asta multa vreme .

Multumesc mult Mugurel pentru voucher si inca o data tot respectul tuturor organizatorilor pentru efortul depus.

Sa ne vedem cu bine la urmatorul fest sau daca cineva vine in Iulie in Ungaria la Alfa City..... ne vedem acolo :wink:

_________________
for pleasure: Alfa 159 2.0jtdm '09
for city: Smart ForTwo cdi '07


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 18:55 
Offline

Joined: 05 Feb 2015, 15:52
Posts: 34
Car: Alfa Romeo 2.5 V6
Location: Craiova
In legatura cu suportii de numere ..in Craiova primeste cineva..am urmarit organizarea Fest-ului 2015...din toate colturile tarii au venit baietii,,,mai putin din zona de sud a tarii...respectiv..Severin..Craiova...Alexandria...Giurgiu..Slatina...Alfa Romeo sunt ff multe in zona de sud,,,in schimb in club ff putini....se poate comanda ceva de genu..stickere...suporti numere...materiale publicitate..poate dezvoltam si zona asta.

_________________
Alfa Romeo 166 2.5 v6 ...drumuri lungi

Alfa Romeo 146 1.6 t.s ...pe oras


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 19:22 
Offline
User avatar

Joined: 26 Dec 2011, 18:30
Posts: 260
Car: GTV 2.0 JTS
Location: Sibiu
cam aceeasi problema e si in sibiu... multe alfe, putini alfisti. cei mai multi probabil ar dormi la fel de bine si daca ar fi posesori de golf. singurul alt alfist pe care il stiu n-a putut veni anul asta (un 156sw gri), dar are stickerul alfaclub pe masina. asa l-am si 'racolat' :D

_________________
Alfa Romeo 916 GTV 2.0JTS
Alfa Romeo 916 Spider 2.0TS
Alfa Romeo 159 2.4JTDm
ex: Alfa Romeo 156SW 1.9JTD

uneori fotograf


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 19:58 
Offline
User avatar

Joined: 26 Jan 2015, 18:08
Posts: 75
Car: MiTo
Location: Tongeren - Belgium
Foarte frumoase pozele cu masini la fel de frimoase. Pacat ca nu am putut participa si eu. O situatie dificila. Suport de numar si sticker vreau si eu pt MiTo. eu sunt din Giurgiu dar acum stau on Belgia. Pana anul viitor va aduna si MiTo al meu mai multi km si ma voi asigura din timp ca imi pot lua vacanta pt a putea lua parte la fest.

Respect pentru organizatori !!
Va salut

Trimis de pe al meu GT-I9195 folosind Tapatalk

_________________
MiTo My2014 Sportech 1.3 JTDm 85cp


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7813
Car: GTV 916 2.0 TS
Location: Bucuresti
Din pacate nu facem o afacere din asta . Suportii sunt de la sponsorul Italoparts si trebuiau impartiti la Fest dar au ajuns tarziu . Seria asta se trimite doar participantilor la Fest .
Stiu ca multi ar plati pentru produse de acest fel dar inca nu avem o astfel de activitate desi ar fi frumos si normal sa adunam niste banuti pt Asociatie . Mai vedem ...


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 21:02 
Offline
User avatar

Joined: 23 Nov 2013, 20:25
Posts: 884
Car: 159SW2.4JTD
Location: Sighisoara
mugurel Quote:
Stiu ca multi ar plati pentru produse de acest fel dar inca nu avem o astfel de activitate desi ar fi frumos si normal sa adunam niste banuti pt Asociatie . Mai vedem ...
Ar merita o discutie/sectiune in cadrul Asociatiei pe tema asta, nu e o idee rea... :clapping:

_________________
Alfa 159 2.4 200+CP - "Angry"
ex: Fiat Stilo 1.6 16v- "Kicsi"


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 21:07 
Offline
User avatar

Joined: 29 Aug 2013, 22:33
Posts: 341
Car: Alfa 159SW 2.0jtdm
Location: Oradea
o poza cu suportul de numar, se poate ?
Sa vada si ochiu nostru :naughty:

_________________
for pleasure: Alfa 159 2.0jtdm '09
for city: Smart ForTwo cdi '07


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 21:23 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2185
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
Eu am asa ceva :


Attachments:
IMG_20130729_211442.jpg
IMG_20130729_211442.jpg [ 228.02 KiB | Viewed 4315 times ]

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps
Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 21:44 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7813
Car: GTV 916 2.0 TS
Location: Bucuresti
Daca are cineva si poate pune o poza ar fi tare . Recunosc cu rusine ca noi nu avem desi am pus la cale tarasenia :oops:


Top
   
 Post subject: Re: Poze si impresii
PostPosted: 19 Jun 2015, 22:01 
Offline
User avatar

Joined: 22 Sep 2008, 14:45
Posts: 2185
Car: Vauxhall Frontera
Location: Haibach-DE
mugurel Quote:
Daca are cineva si poate pune o poza ar fi tare . Recunosc cu rusine ca noi nu avem desi am pus la cale tarasenia :oops:
Sunt altfel decat ceea ce am eu pe masina? Eu le am de la Mirica. Si suportii si stikerele !

_________________
“Nothing can keep me away from the love of God”-Ayrton Senna Da Silva

Alfa 159 SW 2,4 JTDm 210 PS - neagra
Alfa 146 1,7 16v Boxer 129 ps[/b]
Ex. Alfa 159 SW 1,9 Jtdm 16v Ti
Ex.Alfa 159 SW 1;9 JTDM 16v 150+ ps rosie :cry:
Ex. Alfa 156 SW 1,9 JTD 8v 140 ps


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 134 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 6 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]