It is currently 28 Apr 2024, 03:58

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next
Author Message
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 26 Jul 2008, 23:08 
Offline
User avatar

Joined: 06 Nov 2006, 23:31
Posts: 2270
:samui: :ban:


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 26 Jul 2008, 23:18 
Offline
User avatar

Joined: 29 Jul 2005, 16:13
Posts: 5510
Car: 156 - The Red Hawk
Location: Deutschland :)
Nu iti dau ban, pur si simplu cutia a fost singura piesa netestata... dupa ce termin cu ea (de fapt e terminata, dar mai am diverse mici chestii), iesim la o plimbare. E ok asa? Just 4 fun, prieteneste...

_________________
"The Red Hawk" - Alfa 156 1.9JTD 115CP
Alfa 147 2.0TS Selespeed
Fiat Punto 1.9 JTD 8v


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 26 Jul 2008, 23:21 
Offline
User avatar

Joined: 06 Nov 2006, 23:31
Posts: 2270
bine, pe riscul tau :) (m-ai vazut ca sunt mare si nervos)

apropos, pot sa vin cu ce masina vreau eu? sau daca mai astepti un pic probabil ca o sa vin numai cu jumatate din rotile unei masini :peace:


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 00:52 
Offline
User avatar

Joined: 20 Aug 2007, 13:58
Posts: 907
Location: Popesti Leordeni - Bucuresti
Ok, devine interesanta discutia...
Partea cu 330 xi, sincer, am un prieten cu o astfel de "bijuterie", si merge tare bine, parerea mea e ca nu prea sunt sanse pentru 159.
Pe partea cu Power, daca Alex reuseste intr-un final sa o puna la punct, well, cred ca prietenul meu cu xi-ul o sa se cam enerveze ca a dat atatia bani pe el. :lol:
Deci, toshy, u' get the point. :twisted:
Oricum nu uitati sa ma chemati la plimbare, dupa toate problemele pe care le-am avut cu Tantzica de cand am luat-o, m-am hotarat sa ii acord un mic buget, ca sa devina, din nou, cel mai rapid diesel 8)


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 00:56 
Offline
User avatar

Joined: 06 Nov 2006, 23:31
Posts: 2270
de pe minunatul topic Pe cine ati mai "facut"?
Quote:
330xi coupe E92 vs. 159 2.4 q4

in minunatul sens giratoriu din mijlocul brasovului. :censored:
ce pot sa spun... masinile sunt absolut egale (!!!!!!), cu toate ca eu trebuie sa schimb vitezele mult mai repede si pierd un pic orice as face chiar si pentru faptul (uluitor) ca scade presiunea (nu mult) in turbina cand schimb viteza. maxim probabil ca am ajuns pana pe la 160-170, moment in care cred ca bmw-ul mai are vana pe cand mie incepe sa-mi dispara. in curbele stranse q4 se duce muuult mai artistic cu vdc-ul pe off decat bmw-ul. :sig:
mai continuam dar a venit politia :wave: si a trebuit sa o lasam pe alta data. probabil ca pe weekend cand ma intorc in brasov o sa facem cateva ture de poiana sa vedem ce si cum.

le: chestia asta ma face sa plec capul in jos si sa le dau dreptate celor carora le ziceam "nu e posibil, frate! ii dadeau americanii in judecata instant!" cand imi spuneau ca bmw umfla (sau mai bine zis dezumfla) cifrele pe care le dau despre masinile lor: consum, acceleratie, putere... asta o zic pentru ca il cunosc bine pe tipu' cu bmw-ul, e un bun sofer, se da si cu kartu' o multime, are scoala de pilotaj facuta si nici mort nu s-ar lasa "facut" de cineva... bine, acum mai e si posibilitatea ca eu chiar sa fiu reincarnarea lu' ayrton senna, dar sincer ma indoiesc :naughty:
cand o sa am filmulete o sa le pun pe alea, pana atunci eu nu ma mai bag in discutii despre liniute si cine face pe cine, pentru ca e mult prea pasionala chestia.

un singur lucru mai am de spus: teste cu reprizele pentru 2.4 jtdm 200cp (nu e vorba de elasticitate aici, e vorba de prima coloana de acolo)
datele de la bemveuri sunt peste tot pe net, nu are rost sa va zic unde sa cautati.

si poza cu cele doua masini in cauza:

Image


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 01:45 
Offline
User avatar

Joined: 29 Jul 2005, 16:13
Posts: 5510
Car: 156 - The Red Hawk
Location: Deutschland :)
toshy Quote:
...o sa-ti cada ceva la masina sau o sa dai de un damb si o sa mergi cu 30kmh pana la finish
Daca imi aduc aminte bine, parca tie ti-a picat cardanul sau ceva la transmisie la 5000 km!!! Dude, termina cu atitudinea asta ca e de 2 lei... La mine e DIFERIT:
1) Power NU e noua!
2) Cutia nu a fost conceputa pt a lucra cu motorul actual... Nemaivorbind ca nici n-am verificat-o... Pana acum m-am concentrat DOAR pe motor si suspensie... Fara cutie. Dar lasa ca termin si acest ultim hop si o sa fie brici...

_________________
"The Red Hawk" - Alfa 156 1.9JTD 115CP
Alfa 147 2.0TS Selespeed
Fiat Punto 1.9 JTD 8v


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 01:51 
Offline
User avatar

Joined: 04 Apr 2007, 01:29
Posts: 711
Location: Constanta/Bucuresti
Interesant topicul asta... :)
Daca s-ar face aceasta disputa Alex poate sa mearga si cu 10 km/h ca tot el ar castiga. Toshy poate castigi daca ai scoate scaune, capota, etc... Ca sa o faci mai usoara. (No offence!)

_________________
God drives Alfa Romeo!
Alfa 147 1.6 "Foxy"
CT 83 FOX


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 02:16 
Offline
User avatar

Joined: 03 Apr 2007, 12:26
Posts: 883
Location: Constanta
Acuma , don' Toshy uite ca te invat eu ce sa faci : chemi avocatu' si ii dai in judecata pe astia de la grupul FIAT pe motiv ca in loc sa-ti trimita siglele de 8CC ti le-au trimis pe cele de la TI si uite asa ti-au daunat tie moral ca nu simti cei 400+ CP ci doar jumatate , si pe deasupra mai ai si zgomot de diesel . Pai nene, roaga-l pe Mirica sa iti dea o tura cu Power sa vezi ce trosneste, chitaie, baraie dar crede-ma ca nu le dau importanta . Sau mai aproape , in urbea ta , vei gasi un amarat de Alfa 33 , si un amarat de Alfa GTV 2.0 V6 TB - 240 CP(Geta) care nu vor avea probleme niciodata cu un amarat de S6 . Succes la lipit sigle (si neoane)! (no offence)

Acest post poate fi considerat si pamflet si tratat ca atare . Nu te supara frate ...

_________________
Image

AR 156 2.5 V6


Last edited by Nea Victor on 27 Jul 2008, 04:25, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 02:26 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15199
Car: 115/916/949/960
Location: Bucuresti
eu sunt curios.. cum.. nevermind :D

toshy, vbim :P

_________________
4C | GTV 916 3.0 V6 | Stelvio 2.0T | Spider S4 2.0
ex GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 02:29 
Offline
User avatar

Joined: 25 Mar 2008, 16:07
Posts: 340
Location: Constanta
Acum sincer , putin offtopic , daca ai fi atras de liniute , masini , motoare puternice , cai putere , tuning etc. etc. ai stii sa respecti un om care se chinuie seara de seara , din pura placere , sa imbunatateasca o "amarata" de alfa 75 ... asta a fost singurul lucru care m-a deranjat , in rest succes la ce vrei sa faci cu masina ta , un alfist adevarat care tine la alfa lui

_________________
Alfa Romeo 147 1.6 TS - ERZ
"Alfa cannot live by charm alone. Oh... hang on, yes it can."


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 03:05 
Offline
User avatar

Joined: 08 Jan 2006, 20:00
Posts: 3503
Car: 159-Brera-Spider916
Location: Bucuresti
prieteni un pic de frana.
a zis omu ca o sa cada diverse ca e masina veche,nu mi se pare ca a luat in ras 75 ul.
si oricum...asta e toata frumusetea,nici femeia care nu te plimba putin nu va place asa ca...mucles
75 ul mai are ceva pana va fi ce trebuie,dar va fi ...si atunci sincer nu m as baga la o provocare.sau m as baga :twisted: ...dar cu o alta alfa nu cea detinuta acum.
hai sa vedem la urmatorul fest cum sta treaba,pana atunci avem toti timp sa ne prelucram masinile cum vrem,ok?

_________________
0751314197


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 04:14 
Offline
User avatar

Joined: 06 Nov 2006, 23:31
Posts: 2270
toshy Quote:
mirica mama, o sa ma faci la start, dupa care o sa-ti cada ceva la masina sau o sa dai de un damb si o sa mergi cu 30kmh pana la finish :) (no offence)
alexmirica Quote:
Daca imi aduc aminte bine, parca tie ti-a picat cardanul sau ceva la transmisie la 5000 km!!! Dude, termina cu atitudinea asta ca e de 2 lei...
cred ca mie mi-a ajuns de forumul asta.
sunteti toti baieti faini, dar vad ca nu stiti de gluma si orgoliile voastre sunt mai mari decat ar trebui sa fie. e deja a 4a oara cand dau aici de atitudine de genul asta care mie imi repugna.

daca n-ati observat eu fac misto rau de tot de mine in primul rand in toate posturile si imi pare rau ca micile glumele pe care mi le-am permis sa le fac cu voi sunt pacate capitale.

nu ti-am luat niciodata in ras masina, la fel cum nu am luat-o pe a nimanui, ba dimpotriva daca dai un search pe forum o sa vezi ce atitudine am avut cand altii au facut asta referitor la alte masini.
imi pare rau ca un anumit membru nu mai e printre noi ca sa va povesteasca cat am stat si am vorbit cu el despre masinile vechi in care se pune suflet - indiferent care sunt ele - si despre faptul ca daca as putea lasa naibii tot probabil mi-as lua un garaj si as sta toata ziua sa refac o masina veche.
am spus ce am spus in gluma facand aluzie la toate problemele pe care le-ai avut cu masina pana acum si la ultima patania de pe drumul de intoarcere de la mare, patanie de care imi pare sincer rau. imi pare rau ca ai luat-o ca pe o ofensa (cu toate ca am pus si smiley si am zis si asta), nu a fost nici o secunda intentia mea sa te jignesc sau sa-ti batjocoresc munca.
dar un singur lucru am sa-ti mai zic: stii la ce ma gandeam eu cand imi povesteai vitejeste de vitezele ametitoare cu care mergeai in oras si-mi spuneai ca in locul meu n-ai merge asa incet pe unde eram? asta imi venea in minte...

in legatura cu topicul asta, nu eu l-am facut, probabil ca ege sau cineva a facut split dintr-un topic unde povesteam pur si simplu, fara nici o intentie de a ma da mare, o intamplare legata de locul de intalnire al celor din brasov. daca am ajuns unde am ajuns, a fost ca sa ma uit si am fost invitat sa vad ce-mi poate masina impotriva celei mai rapide de acolo, sper ca nu crede nimeni ca am facut asta ca sa castig.
cand eu am vazut split-ul din topic deja toti erati ambalati de parca eu v-am insultat familiile si v-am spus ca sunt cel mai tare din parcare...

sunt destui care m-au vazut cum merg si cred ca m-au si injurat pentru ca mergeam prea incet. nu ma intereseaza liniutele si alte tampenii. ma intereseaza sa ajung cu bine unde trebuie fara sa ma stresez (da victor, fara trosnete, chitaituri si baraituri). daca eram boyracer, cum vad ca li se pare unora de aici, credeti ca nu imi permiteam sa imi iau naibii un s3/135/gti/megane sport si sa rezolv din start problema?

mai mult, nu cred ca pana acum m-am dat mare sau am vorbit aiurea, fara sa ma documentez - credeam ca asta s-a clarificat in cele cateva topicuri unde au fost multi impotriva mea si pana la urma s-a dovedit ca aveam dreptate.
m-am plans si am comentat o multime, e adevarat, dar am facut asta pe felia mea si despre problemele mele. daca nu trebuia sa fac asta, imi pare rau dar, nu mi-a spus nimeni cand m-am inregistrat pe forum.

v-as mai spune multe, dar nu are rost pentru ca oricum sunt un outsider aici ca am masina noua si voi lua o pauza si imi voi folosi timpul pentru altceva mai util.

si un ultim gand, pentru cei care nu au inteles ce am vrut sa zic si acum cu ura, manie si scarba se pregatesc sa-mi dea o replica pe care sa n-o pot duce: imi pare rau ca v-am suparat, oricum sunt un cocalar si un manelist prost cu care nici macar nu merita sa va pierdeti timpul.

:wave:


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 06:10 
Offline
User avatar

Joined: 01 Oct 2007, 08:28
Posts: 225
Car: VW Passat CC
Location: Bucuresti
bai... :sleep: m-ati trezit din somn cu tipetele voastre de pe forum.. :comphate: linistiti-va sau inchid calculatorul.. chill :console:

_________________
ex: Alfa Romeo 156 2.0 TS


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 09:47 
Offline
User avatar

Joined: 29 Jul 2005, 16:13
Posts: 5510
Car: 156 - The Red Hawk
Location: Deutschland :)
Tati...
Sincer mie mi se pare ca oarecum cam exagerezi cu problemutele tale. Mi se pare ciudat ca ti se pare ba ca e caruta, ba ca e bordul nealiniat, etc... Ori esti prea ghinionist cu masina...
Nu am luat-o ca pe o ofensa, ba chiar m-ai impulsionat sa duc munca mai departe... In ultima saptamana nu mi-a mai ars sa pun mana pe vreo cheie sa lucrez la masina, desi n-aveam nimic altceva de facut decat sa frec menta...
Cine ti-a zis ca esti outsider? Get real... Eu chiar iti urmaresc cu interes topicele tale, si de-abia astept sa vad cum iti mai cobori suspensia, sa iti modifici spoilerul spate, etc. etc. etc. Am facut eu misto de masina ta vreodata? Poate am exagerat cand m-am luat de problema ta de transmisie cand te-ai luat de mine mai sus, dar nu cu rautate!!!

Peace! :peace:

_________________
"The Red Hawk" - Alfa 156 1.9JTD 115CP
Alfa 147 2.0TS Selespeed
Fiat Punto 1.9 JTD 8v


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 10:06 
Offline
User avatar

Joined: 09 Feb 2006, 03:12
Posts: 1861
Location: Bucuresti
Pace voua cei cu spirit prea latin pentru binele lor! Potoliti-va ca incep sa dau ban de la admin la constanta si pana la outsideri!

_________________
BMW Z4 sDrive 3.5i
Renault Clio Sport 197
Alfa 159 1.9 mJTD
ex: Alfa Brera '08 2.4mJTD
ex: Alfa 147 1.9mJTD [/b]

http://alexp0pa.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 10:25 
Offline
User avatar

Joined: 21 Nov 2007, 22:24
Posts: 266
Location: Popesti-Leordeni & Colacu District
Ce draq v-a apucat ma, nu este de ajuns ca s-au facut bisericute in toate zonele tarii? Asta mai trebuie sa ne separam si de Brasov !!
Daca o tinem tot asa, o sa dati naibi licente pt toate judetele, si de asta v-ati zbatut sa nu fie Alfa Club Potarloagele, Alfa Club Colacu etc. Toshy daca vrei sa dai o linie ma dau eu cu tine, am un logan dar promite-mi ca pleci cu a 4 a de pe loc :lol: !

_________________
BY_ALEX2003 Forever in our hearts!



Image


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 10:31 
Offline
User avatar

Joined: 11 Sep 2006, 15:54
Posts: 1018
Location: Oradea
Nici nu vreau sa stiu cum s-a ajuns aici, doar va rog sa uitati si voi si sa treceti mai departe. Eu unul, cand sunt indispus mai bine nu scriu nimic. Incercati sa cereti explicatii altfel decat "in direct", va rog.

Cred ca avem si ceva "pretentii" comparativ cu altii, sa nu ne alaturam si noi turmei. In plus, suntem pe un forum public. Cat despre regulament... nici nu vreau sa amintesc.

Cristi.

_________________
Alfa Romeo 155 Q4 '95 WB
Alfa Romeo per sempre !


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 11:12 
Offline
User avatar

Joined: 04 Apr 2007, 01:29
Posts: 711
Location: Constanta/Bucuresti
Toshy nimeni nu ti-a dat cu nimic in cap. Si nu a zis nimeni ca esti outsider. Tot ce am zis si ce a zis Victor a fost o gluma. Si nu cred ca o sa iti dea cineva o replica in scarba sau manie pentru ca nu s-a suparat nimeni pe tine! Iar la faza cu cocalar si manelist ma indoiesc ca esti asa... Din cate stiu eu brasovenii sunt de treaba. :)
Hai sa nu ne mai atacam si sa nu mai iasa dispute din orice. Vorba lui Toni, nu ne mai trebuiesc si alte bisericute!

_________________
God drives Alfa Romeo!
Alfa 147 1.6 "Foxy"
CT 83 FOX


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 11:41 
Offline
User avatar

Joined: 18 Feb 2006, 19:39
Posts: 10325
Car: o cisterna
Location: Kronstadt
Eu chiar apreciam atmosfera mai caterincoasa din ultimele zile de pe forum. :roll:
In caz ca are cineva nevoie de traduceri,ce a spus Toshy la adresa masinii lui Mirica, si anume ca se va dezmembra daca da peste o pietricica, a fost o GLUMA,iar ce a spus Victor la adresa masinii lui Toshy a fost tot o GLUMA.
Amandua intepaturile sunt concluzii trase ca urmare a mesajele postate de Mirica,respectiv Toshy pe forum de-a lungul timpului.
Fratilor,daca tot va ridicati mingile la fileu macar duceti meciul pana la capat,nu lasati specatorii platitori de bilet fara deznodamant! :lol:

_________________
156 2.0 TS
156 SW 2.0 JTS
166 2.4 JTD TI
916 Spider 3.0 Arese
159 SW 1.9 JTDm


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 12:18 
Offline

Joined: 26 Aug 2005, 21:18
Posts: 4960
Aoleu Domne, aoleu! Nu se mai poate, nu se mai poate! Numai smecheri pe aici: e unu care are masina noua si zice ca e avion, e altu care are o antichitate si crede ca e racheta, altu de la Constanta e invidios cred :shock: ..vai vai vai....ce oameni domne, ce oameni.. :uhuh:
Bah voi sunteti cu capu'?!
Nici nu va inteleg de ce va certati cand oricum stiti ca Musterica e cea mai frumoasa si puternica din toata imparatia :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 12:59 
Offline
User avatar

Joined: 04 Apr 2007, 01:29
Posts: 711
Location: Constanta/Bucuresti
Adevarul este ca Musterica ar trebui sa se numeasca Power! Cred ca topicul trebuia sa se numeasca "Musterica vs. ..." :) :clapping:

_________________
God drives Alfa Romeo!
Alfa 147 1.6 "Foxy"
CT 83 FOX


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 27 Jul 2008, 19:58 
Offline
User avatar

Joined: 21 Nov 2007, 22:24
Posts: 266
Location: Popesti-Leordeni & Colacu District
rupe-le gura Toshy, si sa va vad cand o las eu pe aia a mea in ploaie ca sa creasca :lol:

_________________
BY_ALEX2003 Forever in our hearts!



Image


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 28 Jul 2008, 09:33 
Offline
User avatar

Joined: 13 May 2006, 10:56
Posts: 1977
Location: Bucuresti
Poate nu toata lumea gusta glumele... Sau poate scrise si nu spuse nu au aceeasi savoare, iar mesajul nu mai e acelasi. Si poate nu e chiar indicat sa o dai in caterinca cu toata lumea de la primele randuri schimbate cu respectivul.
Si ca sa fiu foarte clar, primele doua posturi pe care le-am schimbat n-au fost foarte "friendly":EX:
"Si ca sa fiu si eu off topic....
Eu am facut in bucuresti cu un motor pe benzina de 1,9 consum de 9,9 pe traseul Salajan-Unirii-Militari si retur, ziua la pranz..... Si nu o data.
Cu acelas motor, extraurban, combinat autostrada cu DN, am facut azi 400km si am scos 6,5. Tot ziua, tot cu clima, etc....
Nu mai inteleg nimic..."
Si tu ai replicat:"hai, hai, marÅŸ la topicul "noi avem motoare care suna frumos, nu ca tractoarele" :wave: "

Erau primele cuvinte pe care le schimbam.
Poate eu nu halesc "caterinca" asta.
Dupa care, am inteles de la colegi ca de fapt esti baiat de treaba si asa e felul tau.

Parerea mea...

_________________
Alfa GT, 2.0 JTS, 166 CP
ex Alfa 156 SW 1,9 JTD 110 CP
ex Alfa 147, 1.6 TS, 105 CP


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 26 Aug 2008, 19:20 
Offline
User avatar

Joined: 18 May 2006, 12:07
Posts: 1093
Location: Bucuresti
Ce topic interesant....
Ptr cine vrea vin si eu la simulare cu Panda...asta daca are cineva curaj....!

_________________
"It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt...so I Am so Clever That Sometimes I Don't Understand a Single Word of What I Am Saying"


Top
   
 Post subject: Re: 159 2.4jtdm vs. ...
PostPosted: 26 Aug 2008, 20:15 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15199
Car: 115/916/949/960
Location: Bucuresti
:shock: A inviat OCCu`!!!

_________________
4C | GTV 916 3.0 V6 | Stelvio 2.0T | Spider S4 2.0
ex GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]