It is currently 27 Apr 2024, 20:57

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 135 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 6
Author Message
PostPosted: 28 Nov 2011, 23:24 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
Usor confuza my arse, o scalzi acuma ....
De obicei te exprimi cam ca asta din filmul de mai jos dupa care te mai trezesti si nici tu nu stii ce ai vrut sa scrii.
http://www.youtube.com/watch?v=zBugF0ke7Zw" onclick="window.open(this.href);return false;

PS. Asteptam pe EGE sau altul din liga "taci mah ca nu e frumos, jignesti omul", "politically correctness ca n-avem balls pentru altceva" sa stearga cu rapiditate postul asta pina nu se simt lezati la sentiment toti cei ce se simt cu musca pe caciula.


Top
   
PostPosted: 29 Nov 2011, 15:29 
Offline
User avatar

Joined: 31 Mar 2011, 10:41
Posts: 1293
Car: Alfa Romeo 156
Location: Bucuresti
Ege, hai sa fim seriosi...noroc cu Alexandrus ca e "baiat de forum" si scrie frumos (mai invatam si ceva gramatica) ca altfel, nu mai aveam ce citi pe forum :lol:
Asta ca sa fiu si eu offtopic, precum alt domn cu gta care in loc sa ne mai zica una alta, ca de aia si-a luat gta...tace si pune poze cu actori asiatici :D

_________________
Alfa Romeo 156 JTDm


Top
   
PostPosted: 30 Nov 2011, 06:26 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
Dap, de aia si-a luat GTA, sa aiba ce posta pe forum. Buna logica asta, denota nivelul forumului, recte poze, intalniri si linkuri catre youtube.
Pe de alta parte, n-ar fi departe de adevar, scociu posteaza despre fiecare zgarietura de pe masina ;)


Top
   
PostPosted: 30 Nov 2011, 07:33 
Offline

Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Posts: 254
...doar asa, sa va mai relaxati un pic http://www.youtube.com/watch?v=rSqfTeYD ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false; :drool:

_________________
~tzili~


Top
   
PostPosted: 30 Nov 2011, 13:47 
Offline

Joined: 22 Mar 2009, 00:50
Posts: 598
Location: Bucuresti
Alexandrus Quote:
Dap, de aia si-a luat GTA, sa aiba ce posta pe forum. Buna logica asta, denota nivelul forumului, recte poze, intalniri si linkuri catre youtube.
Pe de alta parte, n-ar fi departe de adevar, scociu posteaza despre fiecare zgarietura de pe masina ;)
Ce bine ar fi, n-ar mai avea masina nicio zgarietura acum...

_________________
Image
'07 Maserati Coupe CambioCorsa
'03 156 GTA
156 2.0 JTS-vanduta


Top
   
PostPosted: 30 Nov 2011, 14:31 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
Pai nici nu are ;)
Si oricum era o figura de stil, nu trebuie luata ad literam.


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2011, 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 08 Jan 2008, 02:11
Posts: 248
in conditiile in care are 240cp si GTA-ul e cu multi africani la bord, atunci nu cred ca are vreo sansa GTA-ul. altfel, nu exista comparatie intre GTA si TBi stock, nici chiar cu GTA-ul plin cu africani. poate daca ar fi plin cu americani sa se schimbe ceva, nush :).

_________________
Frumoasa: 159 2.4 Ti nero carbonio, DPF off, Alfatune F1 Map
Bestia: Leon Cupra 1p rojo emocion, CAI EvoMS, TBE Milltek, THS intercooler, HPFP Autotech, Revo Stage 2+


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2011, 15:58 
Offline
User avatar

Joined: 23 May 2006, 10:58
Posts: 4840
Nu e bine, nu ai venit cu link la zeperfs, nimic, ai turnat prostia asa, pe gol ?


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2011, 16:22 
Offline
User avatar

Joined: 19 May 2008, 23:49
Posts: 7424
Car: 156GTA/Giulia QV
Location: Bucuresti
Alexandrus Quote:
Nu e bine, nu ai venit cu link la zeperfs, nimic, ai turnat prostia asa, pe gol ?
:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Service/Diagnoza/Piese
contact: 0756044202

------------------------------

Maserati 4200 Coupe Cambiocorsa
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Verde Montreal
Alfa Romeo 164 3.0 v6 Q4
Alfa Romeo 166 3.2 v6 24v TI
Alfa Romeo 156 GTA 3.2 v6 24v
Alfa Romeo 156 2.0 JTS Scuola Sportiva
Ex many others…


Top
   
PostPosted: 05 Dec 2011, 18:30 
Offline
User avatar

Joined: 08 Jan 2008, 02:11
Posts: 248
Alexandrus Quote:
Nu e bine, nu ai venit cu link la zeperfs, nimic, ai turnat prostia asa, pe gol ?
Pana una alta se pare ca tot am "dresat" fo' doi de pe forum cu zeperfs :)).

in esenta, ce am spus eu era un exercitiu de imaginatie si nu s-a dorit o concluzie savanta in urma unei expertize riguroase cu bastinasi pe bancheta de piele a GTA-ului. mi-ar fi si mila sa zic drept. chiar si daca ar fi vorba de a ta masina :).

Pentru multi de pe forum, si de pe planeta in general, e greu sa realizeze ca expresii de genul "nu cred"/"cred"/"parerea mea e ca..." sunt folosite fiindca autorul nu are neaparat pretentia de a incorpora adevarul absolut in propozitiile care incep cu astfel de expresii.
Iar in acest subiect de versus, daca ne referim strict la versusul in cauza, de acceleratie in linie dreapta cu TBi de 240cp(presupus) si GTA mult mai ingreunat, evident ca e destul de subiectiva comparatia, si nu e foarte clar cine si cum.

Ca o concluzie la trimiterea la zeperfs, eu cred ca e o unealta cat de cat utila in anumite scopuri. Nu tine loc de adevar, mai sunt si destule erori, dar, cu siguranta sunt informatii mult mai credibile decat cele ale unor bieti neexperimentati si teribilisti utilizatori de covrig care trag concluzii de 3 lei cu pretentie de adevar fara nicio dovada serioasa(De genul: "Sunt egalul lui", "Am batut pe cutare")! in special cu amaratele alfite din noua generatie. nu mai zic de "sportivele" dizaluri.

_________________
Frumoasa: 159 2.4 Ti nero carbonio, DPF off, Alfatune F1 Map
Bestia: Leon Cupra 1p rojo emocion, CAI EvoMS, TBE Milltek, THS intercooler, HPFP Autotech, Revo Stage 2+


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 135 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 6

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]