It is currently 27 Apr 2024, 19:47

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page 1 2 3 Next
Author Message
PostPosted: 01 Jul 2010, 08:44 
Offline

Joined: 30 Jun 2010, 03:22
Posts: 11
Am masurat forta lui 166 tocmai cu un Audi A6 3.0 quattro ...
eu 205 caluti, EL 231 standard!!! :)
BUN!
Am fost provocat la o liniuta pe 700 m, binainteles la pariu. initial suma fiind de 100 de euro... iar prietenul meu(care m-a adus la liniutza) ma intreaba:"daca pierdem, pui si tu jumate?" :)), si in gand mi-am zis , e cam mult 50 de euro pt o simpla distractie. pana la urma am dat-o la pace cu proprietarul A6-lui pe 100 de RON . OK pana aici!
S-au adunat vreo 20 -30 de curiosi. si bineinteles nimeni nu imi dadea vreo sansa, :disgust1: dar eu in nebunia mea am zis..."imposibil sa nu-l fac"
Ne-am pus la linia de start...mi-am activat STR-ul :))el , ce mai avea acolo l cutia lui secventiala, am tinut-o turata in 1600--1700 ...PLECAM... treapta 1: intr-o fractiune de secunda imi intra turbo in functiune(e jale pt orice adversar), stam oglinda la oglinda, spre surprinderea mea intr-un fel, pt ca un quatro pleaca ca din pusca, in fine... TREAPTA a2 a: ei bine... m-am teleportat instantaneu cu vreo 1 m jumate in fata lui, deja botul audi-ului era in dreptul portierei mele...TREAPTA 3: Am avut un avans de 1 masina intre noi doi, treapta 4 si ultima: distanta intre noi apreciabila pt ochi...3 masini diferenta :)))
Toata lumea a ramas masca!!!!!!!!!! ASta cu audi nu ii vine sa creada si imi zice: "BAH, tu nu ai motor de doua mii!!!" :))))))in cele din urma l-am mai documentat! :bash:
Ei bine, cu banii castigati i-am facut cinste cu ceva benzina la "micutza" mea si de restul am mancat vreo 2 shaorma si cu un suc rece , evident!!!;)(ca si pruncii) :tongue:
CONCLUZIA...? Cand vezi o ALFA pe sosea, mai bine stai in banca ta !!! :uhuh: :uhuh:
Va salut
Cu stima , Lucian!!!


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 09:00 
Offline
User avatar

Joined: 15 Mar 2009, 18:42
Posts: 522
Location: cluj
Pai tu nu ai stiut pana acum ca alfa are toti caii acasa? La audi ba e cate un cal bolnav, ba cate unul cu piciorul lovit, si tot asa.. :lol: Dintotdeauna am zis ca alfa cam rar isi gaseste adversar.


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 09:14 
Offline
User avatar

Joined: 04 Dec 2008, 00:23
Posts: 2928
Location: Bucuresti
AR166TURBO Quote:
Am masurat forta lui 166 tocmai cu un Audi A6 3.0 quattro ...
eu 205 caluti, EL 231 standard!!! :)
BUN!
Am fost provocat la o liniuta pe 700 m, binainteles la pariu. initial suma fiind de 100 de euro... iar prietenul meu(care m-a adus la liniutza) ma intreaba:"daca pierdem, pui si tu jumate?" :)), si in gand mi-am zis , e cam mult 50 de euro pt o simpla distractie. pana la urma am dat-o la pace cu proprietarul A6-lui pe 100 de RON . OK pana aici!
S-au adunat vreo 20 -30 de curiosi. si bineinteles nimeni nu imi dadea vreo sansa, :disgust1: dar eu in nebunia mea am zis..."imposibil sa nu-l fac"
Ne-am pus la linia de start...mi-am activat STR-ul :))el , ce mai avea acolo l cutia lui secventiala, am tinut-o turata in 1600--1700 ...PLECAM... treapta 1: intr-o fractiune de secunda imi intra turbo in functiune(e jale pt orice adversar), stam oglinda la oglinda, spre surprinderea mea intr-un fel, pt ca un quatro pleaca ca din pusca, in fine... TREAPTA a2 a: ei bine... m-am teleportat instantaneu cu vreo 1 m jumate in fata lui, deja botul audi-ului era in dreptul portierei mele...TREAPTA 3: Am avut un avans de 1 masina intre noi doi, treapta 4 si ultima: distanta intre noi apreciabila pt ochi...3 masini diferenta :)))
Toata lumea a ramas masca!!!!!!!!!! ASta cu audi nu ii vine sa creada si imi zice: "BAH, tu nu ai motor de doua mii!!!" :))))))in cele din urma l-am mai documentat! :bash:
Ei bine, cu banii castigati i-am facut cinste cu ceva benzina la "micutza" mea si de restul am mancat vreo 2 shaorma si cu un suc rece , evident!!!;)(ca si pruncii) :tongue:
CONCLUZIA...? Cand vezi o ALFA pe sosea, mai bine stai in banca ta !!! :uhuh: :uhuh:
Va salut
Cu stima , Lucian!!!
Nu e deloc laudabila isprava ta!
Pe forumul asta nu te va aplauda nimeni pentru astfel de fapte... penale!
Bine ai venit in lumea celor buni!

_________________
V E R O C U O R E S P O R T I V O


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 09:18 
Offline
User avatar

Joined: 02 Jul 2009, 10:50
Posts: 1190
Car: Alfa 33 16v QV P4
Location: Bucuresti
Eu nu vad ce e asa gresit, e o masina cu valente sportive pana la urma.. Sincer si eu cand mai am ocazia ma mai trag cu unu cu altu prin oras just for the kicks, deaia am o masina sport sa o alerg si cum uneori nu e fun sa alergi singur ma bucur cand se mai gaseste cineva sa "alerge" cu mine :)

_________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough"
Alfa Romeo 33 Boxer 1.7 16V Quadrifoglio Verde "Forza"
Image


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 09:22 
Offline

Joined: 02 Aug 2006, 12:24
Posts: 1140
Location: Bucuresti/Alexandria
Unii inca au impresia ca daca scrii bmw/audi pe un kkt, acel lucru va merge cu viteza luminii si va fi neintrecut la stabilitate. Buna miscare, V6 T rupe.


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 09:24 
Offline
User avatar

Joined: 04 Dec 2008, 00:23
Posts: 2928
Location: Bucuresti
Andrei.P Quote:
Eu nu vad ce e asa gresit, e o masina cu valente sportive pana la urma.. Sincer si eu cand mai am ocazia ma mai trag cu unu cu altu prin oras just for the kicks, deaia am o masina sport sa o alerg si cum uneori nu e fun sa alergi singur ma bucur cand se mai gaseste cineva sa "alerge" cu mine :)
Andrei, ma dezamagesti!
Subtilitate, discretie, iti spune ceva?
Liniute, pariuri, martori... sa fim seriosi.
Acum sa asteptam ca politia sa deschida dosare penale doar citind forumuri auto! Bravo, mah!

_________________
V E R O C U O R E S P O R T I V O


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 09:34 
Offline
User avatar

Joined: 02 Jul 2009, 10:50
Posts: 1190
Car: Alfa 33 16v QV P4
Location: Bucuresti
Credeam ca il blamezi pentru faptul ca s-a dat cu cineva, intradevar astea planuite si cu martori si pariuri sunt cam de filme insa prin trafic e chiar fun sa mai gasesti cate unu sa te distrezi putin (mai ales masini mari de lux cu colorati prin ele).

_________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough"
Alfa Romeo 33 Boxer 1.7 16V Quadrifoglio Verde "Forza"
Image


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 10:01 
Offline

Joined: 10 Jan 2009, 22:43
Posts: 458
Hai sa deschidem un topic de provocari, eventual pe bani,nuu? :thumbdown:
Pe undeva se discuta de electric supercharger, aici de liniute pe bani, deja se simte 'aerul' de 4tuning! (L.E. Acum am vazut topicul dedicat sexy soferitei, triiiiist, foarte triiist) :bash:
Si ca sa nu fiu complet off topic, nu prea inteleg ce versiune de 3.0 tdi era cu 231cv. Din cate stiu eu motorul asta are sau 239cv si in cazul asta te asigur ca nu aveai nici o sansa in fata lui sau 224cv si atunci e plauzibil ca tu cu alfa ta sa stai in fata dar in nici un caz cu 3 masini. Plecand bineinteles de la premiza ca ambele masini sunt in mintile lor si soferii isi cunosc masinile...
Iar concluzia ta..scuza-ma dar e penibila! Vorbim totusi de alfa, nu de bugatti veyron!!
Eu te sfatuiesc sa-ti mai temperezi entuziasmul ca sa nu ai deceptii prea mari in viitor :smart:

_________________
http://squadracorse.ro - Passione per Chiptuning


Last edited by ILuzoriu on 01 Jul 2010, 10:06, edited 1 time in total.

Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 10:05 
Offline
User avatar

Joined: 04 Dec 2008, 00:23
Posts: 2928
Location: Bucuresti
Un moderator sa faca si aici curat!

_________________
V E R O C U O R E S P O R T I V O


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 10:48 
Offline

Joined: 30 Jun 2010, 03:22
Posts: 11
Pt domnul Iluzoriu... nu mai fi tu atat de sigur ca versiunea 3.0 are 239 de caluti!
eu cand zic 231 sunt in perfecta cunostiinta de cauza si referitor la indignarea ta...ti-as zice eu mai multe, ca prea te dai filosof, dar am promis cuiva de pe aici ca nu ma iau la cearta cu nimeni!
Ar trebui sa fim prieteni nu sa ne intepam cu sibtilitati de doi lei!
SI CHIAR ASA: Cand vezi o alfa pe sosele mai bine stai in banca ta... cum bugatti o sa-l vezi din an in pasti, pana apare el pe sosele tot ALFA e regina!!!!!!! :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :evilook: :evilook: :evilook:


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 18 Feb 2006, 19:39
Posts: 10325
Car: o cisterna
Location: Kronstadt
Iti apreciez entuziasmul si sincer ma bucur pentru tine si faptul ca esti multumit de masina ta. Ar trebui sa te multumeasca pe tine si nu pe posesorii de Audi insa. povestioara in sine este interesanta si sunt sigur ca pe viu a fost ceva ce nu se intampla in fiecare zi.
E drept ca ar trebui sa vorbeasca sau sa te admonesteze cel fara de pacat in domeniul asta, si e greu de gasit unul printre noi, dar tu povestesti de lucruri ilegale ca si cum ar fi o mare bravada. Din respect pentru aceasta comunintate, te rog sa ai mai multa discretie in ce priveste relatarea de chestiuni mai neortodoxe, altfel s-ar putea sa te trezesti cu mesajele sterse sau chiar ca esti impiedicat sa te mai loghezi aici.
Iti astept in continuare cu interes impresiile de posesor de Alfa 166 TB pe topicul de prezentare pe care l-ai deschis.

_________________
156 2.0 TS
156 SW 2.0 JTS
166 2.4 JTD TI
916 Spider 3.0 Arese
159 SW 1.9 JTDm


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 17:51 
Offline
User avatar

Joined: 02 Dec 2006, 00:02
Posts: 677
Location: Baia Mare
Uite oameni inconstienti care pun in pericol viata altora.Ma distreaza cei care isi iau masini putin mai puternice si se cred regi soselelor.
AR166TURBO mai bine ai sta in banca ta si nu mai face din astea mai ales pe strazi.Dute si fa "liniute" cu cine vrei dar pe un aeroport.

_________________
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 165cp
ex:Seat Leon 1.9 TDI 2001 110cp+
ex:Skoda Octavia 1.9 TDI 2007 105cp
ex:Audi A6 2.7 quattro 2006 180 cp
ex:Alfa 155 1.9 TD 1993 90cp
ex:Alfa 156 1.9 JTD 2002 115 cp


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 05 Apr 2010, 15:05
Posts: 1529
Car: MB E 250 CDI
Location: 120271-Buzău, BZ (RO)
@ toti colegii care au ceva de reprosat lui AR166TURBO :

Fara suparare, dar de ce i-ati sarit toti in cap ??? De acord, liniutele si nerespectarea regimului legal de viteza & altele, nu sunt deloc legale... dar, cu tot respectul, in ce loc din postul omului asta scrie ca intrecerea in cauza s-a desfasurat pe un drum deschis circulatiei publice ??? ...sau mai rau decat atat, intr-un loc aglomerat, gen strada de municipiu, etc, etc...
Pana la urma si daca ar fi fost drum public, putea foarte bine sa fie un judetean pe unde trece o masina o data la 2 zile si automat pericolul public al faptei ar fi fost diminuat exponential... Poate ca martorii la care s-a referit nu erau simpli trecatori curiosi, ci persoane care s-au deplasat special pana la locul respectiv pentru a vedea live ''isprava''...

Nu mai taiati elanul oamenilor inainte de a fi siguri de toate datele problemei... (normal ca si eu personal sunt convins ca intrecerea s-a desfasurat intr-un loc ''foarte public'', dar neputand argumenta ideea, nici nu fac morala omului)... Prezumtia de nevinovatie inca opereaza in Romania, pana la demonstrarea contrariului...

@ AR166Turbo: Mi-a placut prezentarea, dar referitor la ''performantele'' avansate de tine, permite-mi sa ma indoiesc putin... O fi Alfa 2.0 Turbo benzina (si ti-am postat intr-un alt topic specificatiile masinii), dar vorbim totusi de Audi 3.0 diesel... Cel putin datorita cuplului enorm fata de Alfa benzina, ar fi trebuit sa fie mai rapid la plecare... chiar daca pe parcurs recuperai si chiar depaseai...
Bine, acum nu ai specificat si gradul de uzura al masinilor sau eventualele probleme, dar la anul de fabricatie al Audi-ului...

Oricum, sa stapanesti sanatos masina !

_________________
Q & A: 0767.698.431
Signature:
Eu pun degetul mare. :uhuh:


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 18:41 
Offline
User avatar

Joined: 25 Sep 2009, 15:53
Posts: 248
Car: 147 fl blumontecarlo
Location: Bucharest
Bv AR 166, ma bucur ca ai castigat, chiar daca povestirea a fost un pic cam dura pentru unii.. Stati linistiti, toti cei ce au in mana volanul unei alfe merg 'nebuneste' pentru altii si uneori nici noua nu ne vine sa credem "EU am mers asaaa?". Eu unul nu am vazut in trafic nici o alfa care sa mearga cuminte fara sa depaseasca sau sa mearga lent indiferent cine conducea si nu ma refer aici de inconstiente ziua la miaza mare. Cred ca asta ne este masina, astea ii sunt capacitatile si de ce nu am recunoaste ca toti de pe forum suntem mai mult sau mai putin niste spirite sportive?

_________________
Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark (facelift)
Happy with her.. In love with her..


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 21:40 
Offline
User avatar

Joined: 02 May 2006, 14:04
Posts: 1432
Car: Gtv V6 tb
Location: Zalau
Acuma ca ai :boxing: putin cu Audi si ca i-ai :asskick: nu e o asa problema daca n-ai fost :drunksinging: si ai :marinar: situatia. E bine ca stii ca ai o herghelie serioasa sub capota si la ce drumuri si trafic de kko sunt in Romania riscurile sunt mari.
Si ma mai gandesc ca de aceea ti-ai luat motorul asta ca s-o calci putin, ca daca nu, iti luai un Golf sdi, break, alb cu 68 de cai cinstiti si te laudai la toata lumea ca scoti 4 la suta si bagi doi porci intregi de 100 de kile in portbagaj.

_________________
Alfa Romeo Gtv 2.0 tb rosso miro

ex: Alfa Romeo 159 1.9 jtd grigio vesuvio
ex: Alfa Romeo 166 Super 2.0 tb grigio chiaro metallizzato
ex: Alfa Romeo 156 1.8 ts rosso proteo


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 21:52 
Offline
User avatar

Joined: 04 Nov 2007, 01:07
Posts: 664
Car: Alfa Spider '99
Location: Bucuresti
Desi nu sunt de acord cu convingerile si modul lui de exprimare, daca omul a vrut sa faca asta, e problema lui. Oficial toata povestea e interpretabila, deci nu ilegala (poate au mers cu viteza legala in a4a la 1500rpm).

Iar din punct de vedere moral, cativa colegi de mai sus au dreptate, cred ca foarte multi dintre noi depasesc viteza legala de 50 km/h in oras zilnic, uneori in situatii de trafic care pot fi mult mai periculoase decat o intrecere intr-un mediu izolat. Si nu ma refer doar la cei cu alfa romeo.

Eu personal am probleme mai mari cu soferi neexperimentati care nu au nicio treaba sa se asigure cand intra pe un drum, decat cu genul de intamplare descrisa mai sus.

_________________
Alfa Romeo Spider '99


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 02 Jul 2009, 10:50
Posts: 1190
Car: Alfa 33 16v QV P4
Location: Bucuresti
@Zmarius daca mai ziceai si tu ca e plin de inconstienti care se intrec in trafic :lol: :lol: :lol: era prea de tot

_________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough"
Alfa Romeo 33 Boxer 1.7 16V Quadrifoglio Verde "Forza"
Image


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 22:40 
Offline
User avatar

Joined: 04 Nov 2007, 01:07
Posts: 664
Car: Alfa Spider '99
Location: Bucuresti
Eu nu am vazut niciunul 8)

_________________
Alfa Romeo Spider '99


Top
   
PostPosted: 01 Jul 2010, 23:19 
Offline
User avatar

Joined: 02 Jul 2008, 15:15
Posts: 2054
Location: Praga CZ
Adevarul este toti ne-am luat alfe pentru ca ne place sa mergem sub viteza maxima legala oricand si oriunde. Sa fie clar ca nu ne place sa mai calcam pe cap un audi sau bmw pe sosea din cand in cand. Hai sa nu mai pozam in virgine imaculate ca nu tine. Probabil ca nu este tocmai legal ce a facut initiatorul acestui thread, insa am incredere ca au avut suficienta minte cat sa aleaga o locatie putin umblata.

Ce ma mira pe mine este ca A6 3.0 tdi prinde suta in 7s iar 166 2.0 v6 turbo in 8.1s conform carfolio. O fi fost A6-le in D(rive) sau 166-le remapat. Ce vreau sa spun, este ca in mod normal nu ar trebui sa se intample cum ne-a povestit colegul.

PS: data viitoare sa filmezi sa te credem si noi :P

_________________
alfas don't break down... they stop to be admired
my fiat is fantastic:
Ex: 156 SW 1.9 JTD 16V
Ex: 159 SW 2.4 JTD Q-tronic
Ex. Jeep GC 2005 3.0 crd
A6


Top
   
PostPosted: 02 Jul 2010, 00:00 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15199
Car: 115/916/949/960
Location: Bucuresti
Nu intru in discutii legate de cat de corect, legal, moral este ce-a facut colegul nostru, dar uitandu-ma la performantele declarate pe Carfolio pentru A6 (si generatia 2004, si generatia 2008) constat ca astia de la Audi sunt mult prea optimisti! Cand o sa ia barcile lor de 1800Kg suta in 7s, cu o cutie automata lipsita de orice fel de sportivitate (nicidecum vreun DSG), cu toti cei 240cp si 500NM declarati, o sa-mi iau si eu A6! :lol:

_________________
4C | GTV 916 3.0 V6 | Stelvio 2.0T | Spider S4 2.0
ex GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 02 Jul 2010, 15:01 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7813
Car: GTV 916 2.0 TS
Location: Bucuresti
Pe mine unul nu ma deranjeaza ca un coleg Alfist a rupt capu` unui lake care crede ca BMW si Audi rup doar pentru ca au emblema firmei respective pe capota ... Chiar il apreciez . Bravo . Asta fac si eu de fiecare data cand am ocazia pentru ca imi place si nu am chef sa traiesc doar dupa reguli ... Cine draq mai respecta reguli in tara asta ? Iar daca sunt prins platesc ... O fac pe barba mea deci nu trebuie sa ii deranjeze pe altii .
Legat de cei pe care i-a suparat povestea asta ii intreb la ce bun tot felul de softuri ( Gus , Stefi sau oricare altul ) , pentru care s-au inscris pe liste , suspensii , filtre , turbine , modificari , roti etc etc , si au bagat sute sau mii de euro ? Ca sa mergeti cu 50 in oras si 130 pe A2 ... sau participati la expozitii ? Nu cred ...
Ca sa nu mai zic ca era pe aici un topic ``Alfa vs ... `` care nu deranja pe nimeni .

Singura mea nedumerire e ca in mod normal o masina cu tractiune AWD nu are ce discuta cu o alta cu doua roti motrice ( cel putin pe primii 100-150 m ) de putere asemanatoare si nu pot intelege cum in treapta 1 erau la egalitate . Acum mai conteaza si ce sofer conduce masina si mai ales in ce stare e acea masina .


Top
   
PostPosted: 02 Jul 2010, 16:09 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15199
Car: 115/916/949/960
Location: Bucuresti
Andrei.P Quote:
Sincer si eu cand mai am ocazia ma mai trag cu unu cu altu prin oras just for the kicks, deaia am o masina sport sa o alerg si cum uneori nu e fun sa alergi singur ma bucur cand se mai gaseste cineva sa "alerge" cu mine :)
Asta mi se pare un punct de vedere onest pe care nu pot fi suparat. Bravada despre pariuri, liniute ilegale in toiul noptii, martori/spectatori pe marginea drumului, nu!

_________________
4C | GTV 916 3.0 V6 | Stelvio 2.0T | Spider S4 2.0
ex GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 02 Jul 2010, 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 02 Jul 2009, 10:50
Posts: 1190
Car: Alfa 33 16v QV P4
Location: Bucuresti
Da, partea cu pariuri si femei in bikini care dau startu putem sa o excludem :lol: :lol:

_________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough"
Alfa Romeo 33 Boxer 1.7 16V Quadrifoglio Verde "Forza"
Image


Top
   
PostPosted: 02 Jul 2010, 16:26 
Offline
User avatar

Joined: 05 Jan 2006, 21:31
Posts: 15199
Car: 115/916/949/960
Location: Bucuresti
Andrei, citat din postul tau era mai mult un raspuns pentru mugurel :)

_________________
4C | GTV 916 3.0 V6 | Stelvio 2.0T | Spider S4 2.0
ex GTV 916 2.0TS | Spider 916 2.0TS | MiTo 1.4TB | Spider 939 2.4JTDm | Brera 2.4JTDm | Spider 916 2.0TS | GT 1.9mJTD | 147 1.6TS


Top
   
PostPosted: 02 Jul 2010, 16:56 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7813
Car: GTV 916 2.0 TS
Location: Bucuresti
sunt de acord cu asta ... nu alerg pentru bani si nici nu am nevoie de martori . e o chestie de moment pe care pur si simplu nu pot sa o ratez .
aa , si oricum nu cred sa traiesc clipa cand o sa dea politia prima amenda sau sa deschida un dosar in urma unui post pe un forum oarecare ....
daca e asa ... azi am spart o banca , am alergat cu 200 km/h prin centru unde am zburat cativa trecatori pe care nu i-am vazut din cauza sticlei de vodca din care sorbeam ultimii stropi . acum astept cuminte in fotoliu ....


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 66 posts ]  Go to page 1 2 3 Next

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]