It is currently 15 May 2024, 02:43

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: The power of money!
PostPosted: 22 Feb 2015, 12:06 
Offline

Joined: 12 Feb 2015, 23:54
Posts: 107
Car: Maserati
https://www.youtube.com/watch?v=-s7UiQ3 ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;


Top
   
 Post subject: Re: The power of money!
PostPosted: 22 Feb 2015, 12:32 
Offline
User avatar

Joined: 21 Jun 2009, 16:29
Posts: 3784
Car: Carla
Location: Tim/Buc
Mda, ma bucur pentru el si mi se pare interesant ca a ales sa impartaseasca niste lucruri si cu altii. Nu cred ca a facut-o din vanitate, cel putin doamna cu parul grizonat care il insoteste asta pare sa sugereze. Sa-i uram multa sanatate si sa se bucure de ele, zic !

_________________
Alfa Romeo GTV 2.0 V6 TB - Carla
“La Bellezza è lo splendore del Vero.”


Top
   
 Post subject: Re: The power of money!
PostPosted: 22 Feb 2015, 16:52 
Offline
User avatar

Joined: 20 Oct 2011, 20:12
Posts: 5271
Car: 156
Location: Galati
media de varsta a detinatorilor de supercaruri e undeva la 60 de ani, la varsta aia nu multumesc, prefer sa mi dau basinile regulamentar :lol:

banii au si ei rostul lor, cand esti tanar poti sa te bucuri mai bine de ei, insa prea multi bani la tinerete pot sa nu iti faca bine, iar la batranete banii nu mai au nici o valoare, tot omu normal la bila dupa ce a trecut de 60 de ani se gandeste sa puna niste dulapi de lemn la uscat in pod si niste albitura deoparte :mrgreen:

banii si masinile tari au putere insa daca nu stii sa o folosesti iti rupi gatul, ar mai fi de zis faptul ca daca esti prost poti sa ai banii din lume tot prost ramai, iar cand intinzi copita nu iei banii cu tine desi exista multi oameni ingropati cu bani in buzunar conform traditiei, sa dai la pod...

anyway, nice cars!

_________________
Alfa Romeo Crosswagon Image

nu este deajuns sa detii o Alfa Romeo sau mai multe ca sa fii alfist.....

Go further! AlfaClub.ro is about support!



Top
   
 Post subject: Re: The power of money!
PostPosted: 22 Feb 2015, 20:47 
Offline

Joined: 12 Feb 2015, 23:54
Posts: 107
Car: Maserati
Pana la urma ramane la decizia fiecaruia ce sa faca cu banii.Strict vorbind despre noi,astia salariatii cam renuntam la multe vise din copilarie.de unde mai pui ca odata ce ai copii visul s-a cam spulberat complet.Eu sincer m-as bucura sa ma vad la 60 de ani conducand un supercar.Exact cum zici si tu,prea multi bani ar putea dauna grav sanatatii dar si lipsa lor intuneca mintea multora!Sa fie cat sa nu iasa din cufar afara :naughty:


Top
   
 Post subject: Re: The power of money!
PostPosted: 22 Feb 2015, 20:55 
Offline
User avatar

Joined: 20 Oct 2011, 20:12
Posts: 5271
Car: 156
Location: Galati
cam asa ceva, rau cu ei rau fara ei, eu as vrea sa conduc o masina clasica la batranete, nu ma visez in rakete din alea, nu da bine si parca aud:
"l ai vazut ma pa mosul ala tampit cu ferrari, a iesit la agatat pasarele, ce dracu sa agate ca ce i trebuie lui le trebuie si lor" :lol:

_________________
Alfa Romeo Crosswagon Image

nu este deajuns sa detii o Alfa Romeo sau mai multe ca sa fii alfist.....

Go further! AlfaClub.ro is about support!



Top
   
 Post subject: Re: The power of money!
PostPosted: 22 Feb 2015, 21:00 
Offline
User avatar

Joined: 23 Jan 2009, 00:32
Posts: 2202
Car: Il Duce
Location: Bucuresti
Pai pana ajungi tu bosorog e numai bine, ca LaFerrari o sa fie "de epoca"! :lol:

_________________
Rolling:
Alfa Romeo GT 3.2 V6 - Instagram

GTA's are very much a 'labour of love'....and a great emptier of our wallets - AO member

Gone:
Alfa Romeo GTV 2.0 TS CUP
Alfa Romeo 147 1.9 JTDm
Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed


Top
   
 Post subject: Re: The power of money!
PostPosted: 23 Feb 2015, 02:07 
Offline

Joined: 12 Feb 2015, 23:54
Posts: 107
Car: Maserati
In momentul de fata LaFerrari se vinde cu mult peste pretul de fabrica si daca o sa ajunga de epoca cred ca o sa urce si mai mult in valoare,gen f40,f50.Sa ai 1 milion toti banii tai si sa le zici prietenilor ca ai cumparat o masina de toti bani,apoi sa le zici ca ai vandut aceea masina cu 1,5 mil...parca ii aud :lol:


Top
   
 Post subject: Re: The power of money!
PostPosted: 23 Feb 2015, 21:50 
Offline

Joined: 30 Jul 2013, 21:02
Posts: 604
Car: ARGiulietta
Mi se pare senzational faptul ca au semnalizatoare, care chiar functioneaza. O fi vreo optiune ultra scumpa :)
Cred ca e prima data cand vad semnalizatoarele in functiune la super carutele astea de tarabostes ( nu ca la alea pt. plebei s-ar vedea prea des...)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]