It is currently 10 May 2024, 01:59

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
 Post subject: la constanta
PostPosted: 10 Aug 2007, 11:35 
Offline
User avatar

Joined: 28 Aug 2006, 09:18
Posts: 612
Location: Timisoara
salve constanteni si nu numai,
io maine o tai spre mare.... pe duminica sper sa ajung intr-un pat pe undeva pe la malul marii...
daca ma poate ajuta careva cu o cazare de domane ajuta la pret...ca io la hotel nu le dau atat la aia nici sa ma bati.... daca sti careva de vreun apartament in chirie (ca se practica)...apai io caut unul cu 3 camere, decomandat...ca venim mai multi... sau o vila... sau orice alta varianta.... daca stie cineva... nu stiu daca mai am timp sa primesc raspuns pe forum, asa ca daca cineva citeste acest topic ,sambata dupa ora 6 seara, si ma poate ajuta, deja sunt pe drum si va las numarul de tel: 0722 386 324... daca e pana in 6 seara sa posteze aici ca-s prin zona....
si a doua problema...constantenii si restul lumii care e pe la mare.... daca aveti chef de o mini intalnire pe acolo nu ezitati sa ma sunati.... la acelasi nr de tel....
no multam fain la toata lumea.... si sper sa ne vedem cat mai multi la mare


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10 Aug 2007, 11:56 
Offline
User avatar

Joined: 08 Jan 2006, 20:00
Posts: 3503
Car: 159-Brera-Spider916
Location: Bucuresti
depinde in ce jumatate a litoralului vrei sa te asezi,spre mamaia sau dupa eforie spre vama veche,daca cineva este interesat de a doua varianta,respectiv 2mai,am numarul unei doamne care detine o pensiune foarte curata,situata chiar la intrarea in satul 2 mai,camerele sunt de la 2 la paturi,2 nivele,per ansamblu cei care nu doresc lux ci mai degraba rustic pot merge cu incredere acolo.numarul il pot da doritorilor pe pm ,ymess,telefon

_________________
0751314197


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10 Aug 2007, 12:11 
Offline
User avatar

Joined: 28 Aug 2006, 09:18
Posts: 612
Location: Timisoara
spre vama ma indrept... nu o sa stau in vama, asa ca 2 mai suna foarte bine pt mine.... trimite-mi te rog numarul de tel pe pm sau pe mess, cum preferi tu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10 Aug 2007, 12:33 
Offline
User avatar

Joined: 08 Jan 2006, 20:00
Posts: 3503
Car: 159-Brera-Spider916
Location: Bucuresti
ai PM ,micule mani :D
am uitat sa mentionez pretul,eu am platit pt o camera cu 2 paturi 60 ron si ar mai fi de spus ca se poate gati acolo,au bucatarie si frigier,cat se si poate comanda pranzul contra sumei de 12 sau 15 ron ,mancare facuta de o bunicuta tare de treaba.
distractie placuta si vreme frumoasa

P.S.

ATENTIE,CEI CARE VIZITATI VAMA VECHE EVITATI RESTAURANTUL LA FRONTIERA,AU AJUNS INTR O STARE DEPLORABILA CU SERVICIILE SI PREPARATELE<PACAT>

_________________
0751314197


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10 Aug 2007, 13:40 
Offline
User avatar

Joined: 28 Aug 2006, 09:18
Posts: 612
Location: Timisoara
oki doki merci mult....
daca nu ma insel si anul trecut erau destul de slabi fata de altele din vama


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 10 Aug 2007, 13:50 
Offline
User avatar

Joined: 28 Aug 2006, 09:18
Posts: 612
Location: Timisoara
din pacate nu are camere destule pentru cati suntem.... asa ca inca mai caut...deci daca stie cineva, sunt deschis ofertelor


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]