It is currently 19 Apr 2024, 07:06

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 6
Author Message
 Post subject: Re: Granturismo Mc Shift
PostPosted: 26 Aug 2015, 21:52 
Offline
User avatar

Joined: 04 Jun 2009, 11:18
Posts: 7807
Car: GTV 916 2.0 TS
Location: Bucuresti
:)))) ... Sigur nu asta ?


Attachments:
SO-Vântu-despre-Elena-Udrea-şi-lupta-dintre-famigliile-mafiote.-Ucideţi-vampira-violaţi-o-scoateţi-i-maţele-şi-aruncaţi-le-la-câini.png
SO-Vântu-despre-Elena-Udrea-şi-lupta-dintre-famigliile-mafiote.-Ucideţi-vampira-violaţi-o-scoateţi-i-maţele-şi-aruncaţi-le-la-câini.png [ 367.71 KiB | Viewed 1064 times ]
Top
   
 Post subject: Re: Granturismo Mc Shift
PostPosted: 27 Aug 2015, 00:55 
Offline
User avatar

Joined: 15 Nov 2009, 17:26
Posts: 921
Location: London
G-ul ala negru mat din spate l-am vazut si azi parcat langa LaFerrari. E de fapt un Brabus si am avut placerea sa il si aud la relanti (nu a vrut nici cum sa plece de pe loc cat timp am stat acolo) si are potential :)

Am fost si eu acum cateva zile in Nespresso-ul ala de langa Harrods :) Adevaru e ca Knightsbridge e lumea arabilor. Daca te duci pe strada cu Harrods sunt un milion de cafenele in care scrie si in araba si langa hotelul unde lucrez eu ( la 1 minute distanta de LaFerrari ala) au si farmacie pe care scrie in araba si cu produse pt ei. In august e plin de ei ca din ce am inteles e sezonul Sandstormurilor la ei si vin aici "sa se racoreasca". In perioada asta 60-70 la suta din hotel e ocupat de arabi ( cel putin unde lucrez eu).

Seara daca dai o tura pe Brompton Rd ( strada cu Harrods) ai o sansa mare sa vezi o multime de supercaruri. Ultima data am vazut pana si Zonda R parcata acolo ( pe langa un G63 6x6). Din ce am auzit isi aduc masinile cu avionul ca sa se plimbe "pe Londra" la impresie :)

_________________
Alfa Romeo 147 1.9 Jtd 115 cp


Top
   
 Post subject: Re: Granturismo Mc Shift
PostPosted: 28 Aug 2015, 03:24 
Offline

Joined: 12 Feb 2015, 23:54
Posts: 107
Car: Maserati
Ala da mafiot mugurel:)))

Nu toata lumea este impresionata de masinile lor si mai ales de zgomotul pe care il fac, se plang cei din zona.Drept urmare au inceput sa apare multe echipaje de politie prin zona.Eu as fi super multumit cu un ap prin zona aia nu m-ar deranja deloc zgomotul:))
https://www.youtube.com/watch?v=zxLDItrQoWc" onclick="window.open(this.href);return false;


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page Previous 1 2 3 4 5 6

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]