It is currently 27 Apr 2024, 16:25

All times are UTC+03:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: DEZAMAGIREA PROFUNDA....
PostPosted: 10 Nov 2006, 20:49 
Offline
User avatar

Joined: 08 Jan 2006, 20:00
Posts: 3503
Car: 159-Brera-Spider916
Location: Bucuresti
Offtopic
Loc de dat cu capul. Discutii la liber in limita bunului simt.
Moderatori Tupac, ALXege, marius



ASA INCEPE FORUMUL DE OFFTOPIC PE CARE L APASATI CAND VRETI SA SCRIETI CATE CEVA CE NU AR AVEA LEGATURA CU ALFA ROMEO IN MOD SPECIAL.
NU STIU DACA SUNT SINGURUL CARE A OBSERVAT CA SCRIE ACOLO CU LITERE MICI....Discutii la liber in limita bunului simt.
SE PARE ORICUM CA NU MAI ARE NICI O IMPORTANTA :cry:
NU O SA MA SCUZ , NU O SA ACUZ , DOAR IMI SPUN PAREREA ......
DIN FERICIRE , GANDESC EU, SUNT LEGAT SUFLETESTE DE MAI MULTI DINTRE CEI CARE NAVIGHEAZA PE ACEST SITE,MAJORITATEA DINTRE VOI MA CUNOASTETI
MA DOARE SA VAD CA IN LOC SA TRECEM PESTE ANUMITE NEPLACERI IMPREUNA NU REUSIM DECAT SA NE APRINDEM UNII IMPOTRIVA ALTORA :cry:

CONCRET CE VAD EU AICI ESTE :
1.O PROBLEMA INEXISTENTA INTRE FORUMISTI,CREATA DE LA FOLOSIREA UNEI SUGESTII DE SERVICE
2.UN ANGRENAJ DE PERSOANE ,AFINITATI PERSONALE SI ATENTIE....COMPORTAMENT COPILARESC ,CARE COMBINATE AU DUS LA SITUATIA DE FATA


EU PERSONAL AFLANDU MA CUM SPUNE O VORBA VECHE , INTRE CIOCAN SI NICOVALA, SUGEREZ CELOR IMPLICATI IN ACEASTA DISPUTA SA O OPREASCA AICI,MODALITATI DE DISCUTIE COERENTE SI EFICIENTE PUTAND AVEA IMPREUNA IN CADRUL UNEIA DINTRE INTALNIRILE SAPTAMANALE SAU DACA ESTE CAZUL INTR UNA IN MOD SPECIAL.

PENTRU A NU CREA SUBINTELESURI CELOR SCRISE DE MINE AICI VOI ENUMERA PERSOANELE VIZATE PE CARE NU POT DECAT SA LE ROG IN VIRTUTEA CALITATII DE <OM> SA GANDEASCA PUTIN MAI LA RECE SITUATIA SI SA SI DEA TOT INTERESUL IN APLANAREA ACESTUI CONFLICT<DIN PACATE ,DA ,ESTE UN CONFLICT>

WOLLF,MR D, ALEX EGE, ALEXMIRICA, TUPAC, ALFA 33 , 63 FAL, MADKAT , EXS ,SOUL_ASSASIN , XTI , GABRIELDIMA

CU MULTUMIRI ANTICIPATE

GABRIELDIMA

_________________
0751314197


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 10 Nov 2006, 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 10 Aug 2006, 17:06
Posts: 714
Location: London
yeah right, discutii la liber ...dupa cum vad eu lucrurile discutiile la liber, cel putin in ceea ce ma priveste, le voi avea cu cei cu care pot intradevar sa discut, eventual pe pm, y messenger, la o bere, whatever...si nu pe un forum unde sunt la liber dar in functie de starea de spirit a unuia sau altuia (evident admin).
oricum gabi, in primul rand nu trebuia sa se ajunga la asa ceva, iar lucrurile erau foarte simple daca ma lasau sa spun ce am de spus; mai ales ca era o sectiune de discutii libere.
ps: ma repet, poate chiar bag ideea in semnatura: problema personala a fiecaruia este perimata cand acesta decide ca este perimata; pt ca ii apartine.

_________________
Alfa Romeo 156 sw 1.9 jtd - 140 cp
"Sa iti iei Alfa Romeo este ca si cum ai avea prietena stripteuza: toata lumea considera ca e proasta dar toti te vor invidia"


Top
   
 
PostPosted: 11 Nov 2006, 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 11 Sep 2006, 15:54
Posts: 1018
Location: Oradea
gabrieldima Quote:
MA DOARE SA VAD CA IN LOC SA TRECEM PESTE ANUMITE NEPLACERI IMPREUNA NU REUSIM DECAT SA NE APRINDEM UNII IMPOTRIVA ALTORA :cry:
SUGEREZ CELOR IMPLICATI IN ACEASTA DISPUTA SA O OPREASCA AICI,MODALITATI DE DISCUTIE COERENTE SI EFICIENTE PUTAND AVEA IMPREUNA IN CADRUL UNEIA DINTRE INTALNIRILE SAPTAMANALE SAU DACA ESTE CAZUL INTR UNA IN MOD SPECIAL.

PENTRU A NU CREA SUBINTELESURI CELOR SCRISE DE MINE AICI VOI ENUMERA PERSOANELE VIZATE PE CARE NU POT DECAT SA LE ROG IN VIRTUTEA CALITATII DE <OM> SA GANDEASCA PUTIN MAI LA RECE SITUATIA SI SA SI DEA TOT INTERESUL IN APLANAREA ACESTUI CONFLICT<DIN PACATE ,DA ,ESTE UN CONFLICT>

WOLLF,MR D, ALEX EGE, ALEXMIRICA, TUPAC, ALFA 33 , 63 FAL, MADKAT , EXS ,SOUL_ASSASIN , XTI , GABRIELDIMA

CU MULTUMIRI ANTICIPATE

GABRIELDIMA
Nu pot decat sa fiu DE ACORD cu propunerea lui gabrieldima de a inceta astfel de dispute si a le evita pe viitor ( imi vad numele mentionat mai sus, nu pot nega faptul ca si eu am dat curs unora), ma raliez celor spuse de el si voi face si eu eforturi in a analiza si la rece, pt a nu incuraja conflictele.

De asemenea, consider ca aceste dispute nu sunt CONSTRUCTIVE pt acest forum (intre alfisti), iar cu atat mai mult pt relatiile interumane in ce ne priveste pe toti cei prezenti aici.
Chiar daca uneori s-ar intampla sa fim DIRECT vizati de anumite remarci (pe buna dreptate sau nu), PROPUN sa Nu incarcam forumul inutil in incercarile noastre de a lamuri situatia respectiva, ci sa limitam aria de extindere a cautarii doar la protagonistii acesteia, adica mesaje private (yahoo, telefon, etc.). Cu alte cuvinte...daca te simti "atins" de vreo remarca pe forum, cere mai intai lamuriri celui care a scris msg respectiv (este fair play-ul care ar trebui sa caracterizeze in primul rand barbatii- parerea mea), iar nu sa demonstram in public ce stim, si cred ca va fi mult mai bine pentru toti din toate punctele de vedere. Cel putin EU voi incerca asta si nici nu ma sfiesc sa-mi adresez scuzele in public , cum de altfel am si facut deja.

In acest mesaj NU VIZEZ PE NIMENI IN PARTICULAR, fiind o propunere nu se asteapta raspunsuri, acestea se vor vedea de aici incolo in desfasurarea discutiilor pe forum. Sper sa dam nastere aici unor RELATII DE PRIETENIE, nicidecum la divergente de orice natura.

VA MULTUMESC TUTUROR ! :thanks: :wave:

_________________
Alfa Romeo 155 Q4 '95 WB
Alfa Romeo per sempre !


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 11 Nov 2006, 22:31 
Offline
User avatar

Joined: 29 Jul 2005, 16:13
Posts: 5510
Car: 156 - The Red Hawk
Location: Deutschland :)
Exact.
Am sa las posturile "nasparili" o vreme apoi o sa le sterg! La urmatoarea abatere se recurge la :ban:

Considerati asta un avertisment! Nu se mai poate, pai ce naiba, daca vreti sa va certati, faceti-o prin PM! Nu asa! Ce, suntem inapoiati?!?

Adminul.

_________________
"The Red Hawk" - Alfa 156 1.9JTD 115CP
Alfa 147 2.0TS Selespeed
Fiat Punto 1.9 JTD 8v


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 20 Nov 2006, 15:33 
Offline
User avatar

Joined: 06 Jul 2006, 12:03
Posts: 737
Location: Baia Mare
Sunt total deacord cu gabrieldima, deja mi-am cerut scuze de la moderatorii topicului si vreau sa asigur inca odata pe toata lumea ca nu am intentionat sa atac sau sa supar pe nimeni, ci doar am fost gresit inteles sau m-am exprimat aiurea.

_________________
Ni Ten Ichi Ryu


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]