It is currently 10 May 2024, 21:51

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: meserias in strungarii
PostPosted: 02 Jun 2012, 15:13 
Offline

Joined: 23 Dec 2010, 06:34
Posts: 47
am descoperit in galati, printr-o cunostiinta ,posesor de mai multe alfe, o persoana ce mi-a reconditionat pe fata patru pivoti si cel putin doua treimi din bucsele fata, toate bucsele spate cu 450 roni. eu nu vreau sa fac reclama, chiar nu am nici un interes dar dupa ce am vorbit in prealabil cu mai multi posesori auto din galati si mai ales mecanici vechi , acest atelier de strungarie este de pe timpul lui ceasca, de citiva ani buni mosu a murit si a ramas ginerele care continua treaba. eu cel putin la o saptamina sint superincintat, am alta masina, dar am cunoscut persoane ce mi-au garantat ca se face treaba acolo superbuna. la nea rusu. daca se permite pot da si adresa, lucru pe care il fac fara nici un interes. dar mi-a placut mult omu. daca mergi cu piesele demontate, el inlocuieste tot, spune ca foloseste materiale bune, alfistu ce m-a dus merge aproape 100.000km. pe an si e f. multumit . si important este ca iti poate reconditiona toate bucsele si pivotii fata-spate intr-o zi. bieletele antiruliu le-am cumparat, fata-spate. dar asa cum eu am fost incintat de aceea persoana ma gindesc ca poate ajut si pe altii ce nu pot cumpara numai piese noi. bafta.


Top
   
PostPosted: 14 Jul 2012, 13:46 
Offline
User avatar

Joined: 02 Jul 2008, 15:15
Posts: 2054
Location: Praga CZ
ar fi interesant de stiut cine poate rectifica brate.

_________________
alfas don't break down... they stop to be admired
my fiat is fantastic:
Ex: 156 SW 1.9 JTD 16V
Ex: 159 SW 2.4 JTD Q-tronic
Ex. Jeep GC 2005 3.0 crd
A6


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]