It is currently 27 Apr 2024, 15:21

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
PostPosted: 07 Aug 2007, 23:03 
Offline
User avatar

Joined: 06 Aug 2007, 15:02
Posts: 354
Location: Cluj-Napoca
Se poate activa optiunea de subscriere la notificari prin email cand se modifica un thread sau un forum? Adica sa ma abonez la modificarile dintr-un forum sau thread si in momentul cand apare un mesaj nou sa primesc o notificare pe email, iar emailul sa contina textul noului post, nu un link la el. As vrea sa urmaresc citeva forumuri si mi-ar fi mai simplu (poate si altora) sa primesc automat pe mail ce se discuta, in loc sa verific periodic forumurile respective.

Mersi,
Soso


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 08 Aug 2007, 12:27 
Offline
User avatar

Joined: 06 Aug 2007, 15:02
Posts: 354
Location: Cluj-Napoca
Ok, optiunea asta imi permite sa urmaresc o anumita discutie (de exemplu asta). Dar as vrea sa pot subscrie de exemplu la forumul Alfa Romeo 159 si sa fiu notificat automat la orice schimbare in forum, raspunsuri la un post existent sau aparitia unui nou post. De asemenea mi se pare util sa primesc un emailul de notificare si continutul postului, pe linga link-ul aferent. E mai simplu sa citesc direct in mail ce se discuta si daca am ceva de spus, click pe link si postez raspuns pe forum, decit sa dau click pe fiecare link ca sa vad ce s-a mai postat.

Soso


Top
   
PostPosted: 20 Sep 2010, 22:55 
Offline
User avatar

Joined: 29 Oct 2008, 12:44
Posts: 6613
Location: Brasov... oarecum.
Salutare.
Resuscitez acest topic pentru a nu face altul, subiectul problemei mele fiind pe aproape. Totodata ma adresez administratorilor, moderatorilor sau celor in sarcina carora revine bunul mers al acestui forum.

Deci, desi am bifata optiunea "Notify me when a reply is posted" (de fapt nu am debifat-o niciodata) nu mai primesc notificarile pe mail. Nu ma prea pricep in domeniul IT, asa ca nu stiu care-i treaba. Problema asta a aparut de vreo 4-5 zile.

Multam fain.

_________________
147 1.9 Mjet 16V
166 3.2 v6


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]