It is currently 12 May 2024, 12:13

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: need HELP!!!
PostPosted: 17 Oct 2006, 16:52 
Offline

Joined: 17 Oct 2006, 16:34
Posts: 19
Location: Pitesti
In primul rand vreau sa-mi cer scuze ca am mai deschis un topic cu acelasi subiect(revizii,etc) si dak l-am postat unde nu trebuia.In fine..hai sa incep.Vreau sa-mi cumpar o masina si nu ma pot hotari!Vreau sa i-au ceva care sa-mi placa,dar sa nu dau o groaza de bani pe revizii,casco,piese,etc.Eu am in jur de 12-13 mii euro.Ma gandeam la mai multe(noi si sh),si am ramas la Logan 1.6 16v(nou) si Alfa Romeo 147 1.6 Ts 120 cp sau 105 cp(sh-germania).La Logan stiu preturile,dar nu stiu la 147.Ma puteti ajuta si pe mine?(chiar dak ati mai facut-o pt altii):
1. O revizie la cati km se face? ce se schimba atunci(doar ulei si filtre?) ? am inteles si din cate am citit,trebuie sa schimb si distributia(la cati km?)?(care costa cam mult-23 mil?gresesc?)
2. Piesele,cat costa? (oglinzi exterioare,etc)
3. Asigurarea Casco cat e pe an?
4. Duce forja?liniutze ati incercat cu ele?adik..eu am facut liniutze cu logan(1.4)..cu dacii....si plecam cu ele de akolo "cazute"

PS:de aceste informatii depinde ce masina imi iau(logan vs. alfa romeo 147)...asa...k PLEASE HELP ME...(urgent)! multumesc
id mess syn_eraser (in cazul in care va este mai usor sa-mi confirmati si mie aceste date)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]