It is currently 09 May 2024, 09:16

All times are UTC+03:00




Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
PostPosted: 11 Oct 2006, 22:55 
Salut, sunt pt prima data pe acest site, l-am descoperit aseara si sunt foarte incantat (cautam de mult asa ceva). Poate ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste informatii. Am o Alfa 156 JTS Progression adusa din Germania in decembrie anul trecut, are magazie 10 cd-uri si naviagatie, dar nu am codul de utilizare. Am fost la Autoitalia pt cod si mi l-au dat gresit de 2 ori spunand intr-un final ca e posibil sa fi fost schimbat casetofonul de pe masina in Germania si sa nu mai corespunda cu datele din Italia ale masinii. Asa ca stau de aproape un an fara muzica pe masina. Stiu ca as putea sa schimb casetofonul pur si simplu dar mi-ar parea rau pt ca se potriveste perfect cu masina, iar altul la fel mi s-a spus de la Autoitalia ca sa nici nu ma obosesc sa intreb pt ca ar costa o avere. Intrebarea mea e daca stie cineva unde se poate decoda acest casetofon, cei de la Autoitalia au zis ca nu stiu dar ar putea fi posibil. Daca nici voi nu ma puteti ajuta atunci o sa il schimb cu unul de duzina si gata, dar mi-ar parea foarte rau :(
Merci ca mi-ati citit mesajul meu cam lung si pt eventualele voastre raspunsuri ;)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC+03:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
[ GZIP: Off ]